Saçlarımın hızlı uzaması için ne yapabilirim?

Ya benim saçım çok uzundu kalçamın altına falan geliyordu sonra kes kes falan yaz geliyor dediler azıcık kestireyim dedim. kadın kısacık yaptı ya. saçımın yarısı gitti. çok kötü oldum. bir an önce uzamasını istiyorum ne yapabilirim?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• çinko saçlar için çok önemli olduğu için tavuk kepek buğday tohumu falan yemelisin. ayrıca demir bakımından zengin yumurta et yemelisin. kimyasallardan kurtul. boya sprey gibi. çok sıcak ve sıcak suyla saç yıkarsan saç derisini kuruttuğu için saçlarını zayıflatır. sakınsaçlarını fırça ile tarama. geniş uçlu tarakla tara. çok sıkı at kuyruğu gibi modellerden de vazgeç en son olarak da nemlendirici kullan saçların için.:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bademleri distile suda ısla şişnce kabuklarını ayır ve macun kıvamına gelene kadar havanda ez.

organik saf erken hasat zeytin yağında sarımsaklı pembeleşinyece kadar kavurduktan sonra.

bademleri keşkülün üstüne döküp yiyebilirsin. zeytin yağına da ister yumurta kır ister et kavur. afiyet olsun.

mucize yok bacım. bekleyeceksin uzayacak o kadar.

0|0
    0|0
  • Sık sık yıka bu kesin işe yarar. Eski metotlardanda sarımsak falan sür :)) öyle bir şey duymustum cok ise yarıyormus :)

0|0
    0|0
  • çok duş alın

0|0
    0|0
  • Argan yağı + badem yağı + organik zeytinyağı

0|0
    0|0
  • Badem yağı banyosu yap :D İlave olarak sarımsak sür :D

0|0
    0|0
  • Sarımsak Sür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yılan yağlı sabun deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • yag demis bir cogu, ama yagin bir faydasi yok ki saclarin uzamasina, o sadece parlatiyo ve yumsatiyo..

sen saclarini cok yikama, 2 günde bir yikiyorsan 3 günde bir yika.. cok fazla yikamak uzamasini engelliyo ..

benim saclarim cok fena ya kestirmekten bktim yani o derece . cok hizli uzuyor.

bide masaj yap sürekli basina... uzamasina yardimci olur öyle duydum :D

0|0
    0|0
  • konuş saçlarınla :) çiçekler nasıl büyüyor konuşursun sularsın güneşe bırakırsın saçlarınada bakım yap,yıka ve konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...