Faydası olur mu?

Haftada 3 gün düzenli olarak spor salonuna gidip ağırlık çalışıyorum. Artı olarak evde her gün şınav ve mekik çekmemin bir zararı veya faydası olur mu? Kimi yerlerden duyduğum kadarıyla kasların dinlenmesi gerekir, faydası değil zararı olur diyorlar. Kimi yerden vücut aktif kalır faydası olur diyorlar. Sporla uzun zamandır ilgilenen kişilerin fikrini almak isterim.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim ben fizyoterapistim şöyle söyliyim kasların tabiki en az 48 saatlik bir dinlenim süresi gereklidir. ama sen tabiki her gün en azından 15 şınav çeksen bişey olmaz daha iyi olur. bir de hafta da 3 kez değil 3 günde 2 kez git ve yağ yakmak istiyosan az kilo çok sayı kas yapmak istiyosan çok kilo az sayı yapmalısın umarım yeterli olmuştur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• kas gelişimi nedir?
    1 antrenman
    2 beslenme
    3 dinlenme
    yanii hergun kaslarını çalıştırmayacaksın dinlendirmezsen gelişimi unut.

0|1
    0|0
  • olur

0|1
    0|0
  • kasların dinlenmesi olayı dogru o yüzden hergün kasların çalıştırılmaması lazım 2gün kasın dinlenmesi lazım

0|1
    0|0
    • 3ay

Anladım, teşekkür ederim bilgi için :)

• Kasların dinlemesinden kasıt şu bugun biseps çalıştın yarın biseps çalışırsan kas dinlenmez yarın gögüs çalıştın biseps dinlenir mesela kast ettikleri o ben hergün gidiyorum

0|1
    0|0
  • 3 gün salon , 1 gün evde yap işte yeter

0|0
    0|0
    • 3ay

Onu zaten yapıyorum, evde bench ve dumbell setim var. 3 gün spor 1 gün evde tam performans çalışıyorum. Bu dediğim mekik ve şınav her gün yaptığım ekstralar.

• Hayır olmaz zannetmiyorum ama sen genede evdede 1er gün aralıklarla çalış ama sporada haftanın 5 gunu gitmelisin ama programlı calısarak

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim yorumun için

• ben arada yaptığım halde faydasını gördüm

0|0
    0|0
    • 3ay

Boy ve kilon nedir? Ve ne kadar sürede faydasını gördün?

Yükleniyor...