Fenerbahçe Şampiyonlar Liginde sona gelebilir mi?

Alper alındı. Ee daha bir sürü yıldız isim takıma katılacak. Sizce Şampiyonlar ligi finali oynar mıyız ? Hatta kupayı alabilir miyiz ?

Dordmund yaptı neden biz yapmayalım.. Hıı...

Güncellemeler:
Niye biz ki Bate Plzeni Lazıoyu eleyip Uefa'da yarı finale kalmış takımız. Olamaz mı o.O

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• katlettiniz spor bölümünü son 3 soru fiyasko

yönetim uyuma taraftara sahip çık

3|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• alper lemi olacak bu iş,soran sende inanıyorsan buna artık:))

1|0
    0|0
  • Alper'i aldınız ya o da yeter.. !

CL Şampiyonu uzun süre fener olcak .. <3

Not : Harbiden çok sıktınız artık

0|2
    1|0
  • sadece alper transferiyle tabi ki hayır :D

0|1
    0|0
  • İnanmaya devam

0|0
    0|0
  • Orco ne derse o:p

0|0
    1|0
  • 8tas girme araya kıskanma:))

0|1
    2|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak pek ümidim yok.

0|1
    1|3

Erkekler Ne Diyor 18

• bunu 27 ağustos'tan sonra müzakere edelim. :)

0|0
    0|0
  • Alper gibi İnterde Şampiyonlar ligini almış bir oyuncu Feneri uçurur

0|0
    0|0
  • transfer listemiz:Ribery,Robben,Gervinho,Mertens,emenike,kaka,lampard,rooney ben ne kadar yazsamda iç beklemediğimiz isimler geliyo o yüzden ne desek boş alma kültürü çok farklı biz yapamayız kardeşim :D

0|0
    0|0
  • yıldız isim diyorsunuz selçuk şahin ile kontrat yeniliyorsunuz :D can kurban böyle yıldıza

0|0
    0|0
  • ya senin futbol bilgine hıı ediyim akıl var mantık var Bate plezen gibi takım değeri 5 m takımları yenmekmi daha zor yoksa Ş.Liginde Schalke - Manchester United gibi 300 400 m luk dünya yıldızlarını yenmekmi daha zor o küçük beynini çalıştır Allah için :(

0|0
    0|0
  • :D:D:D.alpere topçumu diyorsun sen.alper türkiyedeki yabancı sınırlamasından dolayı alınmış bir topçu.yoksa bir esprisi yok.şampiyonlar ligi kısmını görmemiş kabul ediyorum.yöneticilerden rica et bu soruyu kaldırsınlar:)

0|0
    0|0
  • galatasaraylı ergen fenerli ayagına takılıyor ergen işte adı üstünde ne mallar var yaa :DD.

2|1
    1|0
  • mesut özil ronaldoyusla ileride karin benzema acımayın ... derlerse olur tabi

0|0
    0|0
  • Alırsınız :))

0|0
    0|0
  • oooooo bu takım dünya kupasını bile alır alper zaten bence şıvanştaygerden iyi bide bu takım ziraat Türkiye kupasını aldı boş ver cl yi dünya kupasını alır

0|0
    0|0
  • Aşağıda Gs'yi ilk beşe sokan zihniyetin kız kardeşisin heralde

0|1
    1|0
  • ergen galatasaraylı git kendi takımınla dalga geç

0|0
    0|0
  • alper eskişehire uefayı aldırdı fenere de şampiyonlar ligi kupasını aldırır tabi.

1|0
    0|0
  • 2137'de belki.

0|0
    0|0
  • Dortmund Kim Fener Kim

0|0
    0|0
  • bu ergen galatasaraylı aklınca fenerle dalga geçmeye çalışıyor ne insanlar varya tellam :D:D

0|0
    1|1
    • ne alakası var bildiğin fenerli herif beynini deniyor ben çok gördüm bateyi plezeni yendikten sonra gtü kalkanları

• Bu sene iki türk takımının da gözünü boyayacak başarılar yaşandı.Tarafsız gözle bakarsanız iki takımımızda hep yenebileceği takımlarla oynadı ya da güçlü olduğu halde formsuz dönemlerine denk geldiğimiz takımlarla oynadık.İkisi de karşılaştığı esaslı takımlara elendiler öyle ya da böyle

0|0
    1|1
  • fenerli olarak söyleyebilirim ki anca kafasını alırız.şampiyonlar ligi boru mu öyle. 3. olup uefayı zorlamakk lazım ya da play off a kalıp eleneceksin uefaya katılacaksın kupa hayali kurabilmek için.gerçi aykut'un korkak futboluyla hiç bir şey olmazz uefa'da bile

1|1
    0|0
Yükleniyor...