Kızlar sizce erkekler ağlar mı ?

Kızlar sizin için ağlayan erkek hakkında ne düşünürsünüz ? Düşünün bir erkek size olan sevgisini anlatıyor ama siz ona karşı hiç aşk gözüyle bakmadınız ve hep arkadaş olarak gördünüz. Size, sizi ne kadar sevdiğini söylerken gözleri dolsa, bir kaç damla yaş sızsa gözlerinden ve başkasına sizi anlatırken gözlerinin doldugunu duysanız anlattığı kişiden, bu erkek hakkında ne düşünürdünüz ? Karı kılıklı mı derdiniz yoksa beni çok seviyo diyip etkilenir miydiniz yoksa nötr mü kalırdınız ?

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• kim etkilenmez ki böyle bir şeyden bu kadar değer veren birisini bulursam kendime bol şans verirdim o kişiyi sevebilmek için :) aşk öyle hemen olmaz zaten belli bir süre geçip tanıması lazım kişilerin birbirini yıldırım aşkına inanmıyorum ben zaten gözü doluyosa adamdır o yaa

0|0
    0|0
    • Ben hoşlandigim kisiye soledim 6 aydir taniyorum son 1 aydir hoslaniyordum. Beni bir kiz arkadasi yuzunden hayatindan sildi. Sirf onun arkadasindan nefret ettigim icin bende oyle olunca doktum icimdekileri bana "herseyi cikmaza soktun bunlari daha once solicektin artik oyle bisi olamz bile aramizda " dedi. Bende bisi demedim hayatinda mutluluklar dedim ama onu birine anlatirken gozlerim doluyo surekli. Hersey birden bitti :(

• balık burcu musun sen yaa? çok sevmişsin belli çokta acı çekiceksin ben sana söyleyeyim şimdiden:/ ben bir yıllık dostlukta böyle devam edelim dedim dostluğumuz bitti 1 ay geçmeden ağlayıp dövünmeye başladım en az benim gibisin

• Yengeç im. Ben sirf arkadasligini kaybetmemek icin 1.5-2 aydir icimde tutuyordum ve beni bir kiz icin satti bana benim icin cok degerlisin diyordu. Beni bu kiz yuzunden hayatineden sildi ve bana cok koydu. Bende artik madem senin icin bittim bari tam bitiyim seni cok seviyorum deli gibi kiskaniyorum dedim ve kendine iyi bak dedim kestim mubabbeti :'( ama cok uzuluyorum anlatamam

Kızlar Ne Diyor 9

• gerekli gereksiz her yerde hünkür sümük ağlarsa, karı klıklı derim. ama aglaması gerken yerde- en azından gozu doluyosa vay be der sevınırım bence erkegın aglaması vıcdanın gostergesı

0|0
    0|0
    • Hüngür hüngür değilde nedense onun hakkinda konusunca ve beni anlamamasindan dolayi gozüm doluyo 2-3 damla yaş akıyo falan o yüzden konuşmak istemiyorum ama millet soruyo rezil olurum diye konuşmak istemiyorum

• Etkilenirdim kesinlikle.Gereksiz, saçma şeyler için ağlayan erkek iticidir.Ama acıdan, aşktan ağlayan erkeği görünce sevmiyorsam da severim

0|0
    0|0
  • çaresizlikten ağlamıştır , oturur bende ağlardım napıyım :D

0|0
    0|0
  • Fani şeyler için ağlamayın.

0|1
    0|0
  • Beni seviyor diye etkilenirdim tabi ki.

0|0
    0|0
  • Erkekler ağlar çok belli etmezler.

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın bana asık olması ve benım onun aşkla sevmemenden dolayı boyle bısey olmasını ıstemezdım ama benımde sevdıgım kışı benım ıcın ağlarsa etkılenırım benım gercekten sevıyorum derım

0|0
    0|0
  • başıma geldi aynı durum.. çok üzüldüm çokta etkilendim.. hoşumA gitti o derece sevilmek

0|0
    0|0
  • hayır bence tatlı ve çok sevdiğini düşünürüm ama kız birden sana acıyıp seni kabul etme oranıda yüksek :/

0|1
    0|0
    • bu avatarı nerden buldun çok tatlıymış :D

• saol öyle dolaşırken şans eseri buldum

Erkekler Ne Diyor 1

• bi kere link şu tipte bir arkadaş sevgilisinin karşısında ağladı diye terkedilmişti sebebi zayıf adam olarak görmüş puahaha 2 hafta dalga geçmiştik ya tabi şimdi evlendi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...