Fatih Terim mi? Şenol Güneş mi? Hangisi dünya çapında bir teknik direktördür?

Fatih Terim mi? Şenol Güneş mi? Hangisi dünya çapında bir teknik direktördür. Daha çok tanınır

• Fatih Terim
    56%(14)47%(49)Oy Ver44%(35)
  • Şenol Güneş
    44%(11)53%(55)Oy Ver56%(44)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fatih Terim mi? Şenol Güneş mi? Hangisi dünya çapında bir teknik direktördür. Daha çok tanınır
Fatih Terim
Ş... Güneş

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• fatih terim kesinlikle

0|2
    1|6
    • öyle tabi futbolu bilen anlayanın başka bir şey demesi saçma olur objektif bakar ve değerlendirirse eğer

• Aynen öyle ikisininde tanınıyor olması daha iyi tabiki 👍🏽

• @Sfdgkn aynen daha iyi.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunlar buraya yazılıyosa ligden düşecegine kesin gözüyle bakılan konya'yı ligde 2. Sıraya taşıyan Aykut Kocaman'ında yer alması gerekiyor bence

0|1
    0|0
    • aykut hocada iyi ama ikisi arasında somak istedim aykut hocada çok hizmet edecektir futbolumuza kaliteli hocasonuçta

• Fatih Terim egosuyla tanınır.

0|2
    0|1
    • olsun sıkıntı ne ki bütün büyük teknik hocalar morinyodan tutta hepsine egoları üst düzeydir

• Büyük başarılı teknik adamlardan bahsediyoruz. Terim gibi birine bu ego fazka

• anlıyorum görüşündür bir şey diyemem

• fatih terim tabikide

0|1
    1|0
    • şaşmaz bir gerçek aslında :D

Erkekler Ne Diyor 27

• Dünya çapında görüşü dünya çapında oyuncular yapar. Mesela Pirlo nun Terim hakkındaki sözlerini hatırlayalim

Fatih Terim oldukça dikkat çekici ve kurallara alerjisi varmış gibi gözüken garip bir insandı. Daha en başında Milan'da uzun süre görev yapamayacağı oldukça belliydi ve kısa bir süre sonra da kovuldu.
    Terim Milan'dan önce, canının istediği her şeyi yapabildiği, daha düşük profilli takımlarda görev almıştı ama burası Milan'dı. Burada bazı hareketlerin tolere edilmeyeceğini herkes bilirdi.

Mesela; öğle yemeğine canı isteyince geç katılıyordu. AC Milan'ı temsil etmesi gereken resmi aktivitelere kravat takmadan gelebiliyor; sonra bu aktivitelerden, evinde "biri bizi gözetliyor" seyretmek için kimseye haber vermeden erkenden ayrılıp, Galliani'yi masasında tek başına bırakıyordu. Kendisini tesislerde John Travolta gibi garip, cafcaflı ve renkli kıyafetler giyerken görüyorduk.
    Terim eline bir tebeşir alıp taktik tahtasına 11 daire çizerdi. Tahtadaki her daire sahaya çıkacak bir oyuncuyu temsil ederdi. Ancak konuşmanın ortasında taktik tahtası, çizdiği oklardan ve karalamalardan öyle bir hale gelirdi ki; hangi dairenin kimi işaret ettiğini anlamak imkansızlaşırdı. Taktik tahtası, oyuncuları ve mevkileri birbirinden ayırmanın mümkün olmadığı karmakarşılık bir hal alırdı. Kısacası tam bir kaos... Sadece kalecinin kendi pozisyonundan emin olabildiği bir kaos...

1|1
    0|2
  • Tolga, muslera kadar iyi yorumunu yaptigindan beridir şenol gunesi umursamiyorum. Bu anket Fatih hocaya hakaret olur.

0|2
    0|0
  • Şenol güneşe para verilmedi sefalet içinde resmen dünya 3. sü yaptı fatihe sunulmayan imkan kalmadı euro 2016 da bile en çok kazananlar arasındaydı ayrıca sadece İstanbul takımlarına olan yoğunluğuda gözden kaçmıyor ayrıca egoda hiç yakışmyıor bütün bunlar birleşince efendiliği ve futbol bilgisiyle Şenol güneş diyorum...

0|1
    0|1
  • Fatih Terimin başarıları daha fazladır. Şenol Güneş'te sadece Dünya üçüncülüğü başarısı vardır.

0|1
    1|0
  • Bir Galatasaraylı olarak söylüyorum kiFatih Terim bir balondur, gittiği her takıma seviye atlatan Şenol Güneş'le kıyasalamaz bile

0|2
    0|1
  • bence şenol güneş çünkü şenol güneş milli takıma teknik direktör olduğunda ne olduğunu herkes biliyor.

0|3
    0|0
    • ötekisi 2 dev kupa getirdi, kupayı getirdi altını çizerim

• ona birşey diyemem ama benim görüşüm şenol güneş

• tamamdır

• Dünya çapında tanınan Fatih Terim'dir..
    Bilgi kültür ve seviye olarak ise Şenol Güneş'tir..

0|2
    0|0
  • Fatih terim gozumden dustu cunku en iyi oyuncular almadi yani arda ve burak almamasi. Milli takim tekrar senol gunes gecsin o 2002 ruhumuz tekrar gelsin.

0|1
    0|1
  • şenol güneş fatih terimden bir tık önde ama vizyonları ikisinin de sınırlı bence

0|2
    0|1
  • Şenol güneş adam gibi adam

0|3
    0|1
  • Şenol güneş tabiiki

0|2
    0|0
  • Şenol güneş kim mk
    Fatih Terimin başarıları yanında şenol güneş amatör kalıyo

0|2
    1|2
  • Fatih kim?

0|1
    0|2
  • ikiside değil aslında ama tercih yaparsak fatih terim

0|1
    1|0
    • iki seçenek arasında yoksa çok teknik hocamız var aykut kocaman gibi gelecekte ışık vadeden

• milletin fatih terim dememesinin ağır basan sebebi kişiliğinin verdiği sıkıntı yüzünden yoksa bu ankette terim açık ara önde çıkar yani millet duygusal davranıyor ama teridem karekter sıkıntısı var bunu bende kabul ediyorum

• Fatih terime imparator derler bide ben bu kadar egoist mal bir hoca görmedim mk im"para"tor u Şenol hoca gibisi yok

0|0
    0|2
  • Hiç biri

0|1
    0|1
    • tamam bu da tercihtir saygı duyarım

• Fatih Terim'i hiç sevmem Şenol adamdır

0|2
    0|1
  • Fatih Terim, bir yellenmelik kalınbağırsak gazı bence !!!

0|1
    0|1
  • hiçbiri..

0|1
    0|0
  • Fatih Terim.

0|1
    1|1
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...