Oksijenli suyla saçımın rengini açmak istiyorum yardım edin

oksijenli suyla saçımın rengini açmak istiyorum ama tamamını değil sadece uçlarını açmak istiyorum yardım edin dağınık şekilde ve doğal görünsün istiyorum nasıl uygulamalıyım ne zaman yıkamalıyım yapan kızlar varsa yardımcı olabilir mi?

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 8

• oksijenli su çok yıpratıyor saçları benim saçlarım öyleydi istersen saçlarını açık bir şekilde tutup ellerine eldiven geçirip beş parmağını saçına sürerek ara ara şeklinde hoş görüntü verebilirsin benim öyleydi güzel bir renk oldu ama yıpranmış saçtı sanki hiç taranmamış gibiydi ama şimdi saç şekillendiriciler falan çok yaygın alır kullanırsın...

0|0
    0|0
  • Sadece uçlarına sür 1 saat kadar güneşin altında bekle arada bir tara sonra yıkayıp fön makinesiyle kurut

0|0
    0|0
  • Benimde boyalı siyaha boyadım bes ay önce pisman oldum oksijen sürsem ne renç çıkar etkisini görürmüyüm yardım edin yarın yapmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • oksijenli su çok yıpratıyo diye duymuştum ama , bence papatya suyunu bir dene :)

0|0
    0|0
  • papatya suyuda açıyor saçı aslnda kımyasal vurmasan daha ıyı olur :)

0|0
    0|0
    • evdeyim şimdi papatya suyunu nerden bulucam :D hem 2side yıpratıyo biliyorum ayrıca papatya suyunu bikaç kez tekrar etmen gerekiyor diye biliyorum ben

• hergun yapmak gerekıyor bıde guneşte durmak lazım :) sen blırsın tabı yıne :)

• evet biliyorum :)

• oksijenli su renk mi açıyomuş

0|0
    0|0
  • papatya suyu dene sen 3-5 denemeden sonra sonuca ulaşırsın ben yaptım çok hoş oldu

0|0
    0|0
  • oksijenli su saçı yakıyor diye biliyrm

0|0
    0|0
Yükleniyor...