Bir erkek turkıyenın en ıyı unıversıtesınde okuyup neden meslegını yapmaz?

ya anlamıyorum esım ınsaat muhendısı hemde ödtuden mezun ama meslegını yapmıyor yanı tembel calısmıyor oglene kadar uyuyo bos bos ıslerle ugrasıyor bır tanede kartal arabası var butun dunyası o sordugumdada sanane dıyo bırde bunun erkek kardesı var oda muhendıs bakkal ısletıyo yanı meslegını yapmayacaksın neden o kadar okudun? bır ara esım meslegını yapmıs sonra bırakmıs resımlerıde var cok farklı bır durumda olmak varken boyle sefıllık cekıyo enteresan bır aıle gercekten sız neden boyle?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• ya allahını seversen sen biran önce boşan bence odtü türkiyenin en iyi üniversitelerinden biridir bu kesin ama en iyisimi dersen bunu bilemeyiz boğaziçide iyidir vizyonu farklıdır severim petek manzarasını :) itü de iyi ama en iyi sıralamada şu iyi bu 2. diyemeyiz zaten konuda bu değil senin eşin ve eşinin kardeşi mühendis olmuşlar ve bakkal işletip boş boş gezinmekteler bence silik tiplerki bu tarz bir hayat sürmeyi tercih etmişler bari mühendislik diplomasını kiralasınlar ek gelir yapsınlar ya inşaat firmalarıyla konussunlar hem kartala benzinde alır gezersiniz ama ne kadarlık evlisinki sende umutsuzsun anlamış değilim :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu ülkede insanlar sevdiği istediği şeyleri okumuyorlar , insanların hep hayalleri yaşamları baltalanıyor , başkalarının kararlarına göre yaşayıp okuyorlar.

Bazı insanlar buna ayak uydurup kabulleniyorlar ama kabul etmeyenler artık çok geç olduğu için hayata isyan edip hiç bir şey yapmıyorlar.

Büyük ihtimal bundan kaynaklanıyordur sorunu.

0|0
    0|0
  • Meslek ona göre değildir. Onu tatmin etmiyordur. Sonuçta evlenmeden önce durumu biliyordun madem sıkıntı olucaktı evlenmeseydin.

0|0
    0|0
  • mutlu olmak başka şeydir ama ailesi var geçidirmesi gereken.buna rağmen boş işlerle uğraşıyosa tuhaf bir durum

0|0
    0|0
    • aynen oyle sıkıya hıc gelemıyor :(

• sıkıya gelmemek değil başka bişeydir nedeni.o okulu bölümü kazanmak ve bitirmek yatarak olacak iş değil.kendini paralamış demek ki.kafayı verdi mi sevdi mi sıkılmaz tuttuğunu söken biri demek ki.sadece sevmediği şeylerden çabuk bunalıyodur.ikizler burcu mudur nedir :)

• odtüden çıkan herkesin iş sahibi olamıyor malesef onlarında en iyileri iyi mesleklere giriyor diğerleri boş geziyor odtü bilkent farketmez iş adamda bitiyor...

0|0
    0|0
    • kımya fızık matematık yanı cozemedıgı soru yok :D ama tembel sanırım enteresan bırı

• evet aılesı cok enteresan hepsı oyle cok kulturlu bır aıle ama hepsı sefalat ıcınde yasıyor ama cok mutlular :D

• e tamam mutlularsa sende takıl onlara herkes mutluluğu aramıyor mu şu yalan dünyada :)

• FAzlasında gözü yoktur. Dünya nimetlerine kapılmamış daha ne :)

0|0
    0|0
    • evet boyle bırı zaten ama zoruma gıdıyo ıste

• bana muhendıs oldugunu bıle soylemedı :D kardesıyle bakkal ısletıyorlardı sonra annesıyle tanısmaya gıttıgımde annesı soyledı ogullarım muhendıs ama bakkal ısletıyorlar dedı .. baskası olsa muhendıs oldugu ıcın ovunur ama bu dıle bıle getırmedı :D cok ılgınc dımı?

• Çok zor bir durum. Olayı pisliğe çekmek değil amacım, yanlış anlama sanki "bir erkeğin güzel bir rus bayanla uyuyup hiç dokunmaması" gibi bir şey. İnsan kafayı yer, elinde altın yumurtlayan kaz var ama yumurtlamıyor. :)...

Bazı erkeklerinde çalışmaya karşı isteksiz oldukları bir gerçek.

• minimalist yaşamayı tercih ediyordur :) yüksek ihtimal terazi burcuna mensup :)

0|0
    0|0
    • Teraziyle nasıl bir alaka kurdun merak ettim açıkçası :)

• Al bir terazide burada :) Önceden bende öyle aşırı tembeldim ama zorla aştım bunu. Kolay gelsin o zaman sana :)

• valla ben hala daha uyuyom :D zor yaw :)) teşekkür ederim

• Annem gündüzleri evde oturan erkek midemi bulandırıyor derdi, haklı galiba.

0|0
    0|0
    • bos bos ıslerle ugrasıyo

• Nasıl geçiniyorsunuz?

• ozel ders felan verıyor yanı asırı zekı bırde bakkallar varya orda duruyo bazen

• İlginç belki başka kariyer planları vardır.

0|0
    0|0
    • keske olsa ama yok gercekten cok ılgınc yanı zoruma gıdıyo sımdıde dukkan acıcam dıyo :D

• Alla alla :) Mutlaka vardır bir hesabı planı ama. Girişimci bir ruha sahiptir belki hemen kötü düşünmeyelim.

• akıllı olduğundan cevab soruda zaten

0|0
    0|0
  • sevmeden okumuş işte büyük ihtimalle aile baskısı

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin En İyi Üniversitesi ODTÜ Değil BOĞAZİCİ'dir :)

1|0
    0|1
  • Zorla, istemedigi bolumu okumustur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• işte bazıalrıda buluyr böyle yapıyr

0|0
    0|0
  • İnşaat mühendisliğini istememiştir belki yapası gelmiyodur o yüzden

0|0
    0|0
    • evet:( ıs olsun okudu bır ara yapmıs resımlerı var ama sonrasını anlatmıyo

• Neyse hayırlısı olsun

• psikolojik problemleri olabilir de ondan.

0|0
    0|0
    • evet bende onu dusunuyorum piskolaga gıdelım dıyorum

• bencede götürmelisin. bizim bir tanıdığımız vardı o da gazi inşaat mğühendisliğinden mezundu. çalışmıyordu hiç gündüzleri uyuyor geceleri uyanıktı. değişik bir yaşam tarzı kısaca psikolojik sorunları vardı.

• erkeğin de tembeli hiç çekilmez.

0|0
    0|0
  • bazı insnlarda keşke okusaydım die kafasını vuruo duvarlara.sizinkilere okumak lüks gbi gelmiş

0|0
    0|0
    • yanı madem meslegını yapmayacaksın neden okadar okudun dımı ? bunun kardesıde boyle ya ben anlamıyorum sefalet ıcındeyız resmen

• daha yenı evlıyız 8 ay oldu hersey duzelıcek dıyo planlarım var dıyo ama hepsı lafta kalıyor ıste ben calısmasam bıtmıstık:)

• inş. düzelir ne diyimki başka

Yükleniyor...