Fatih hoca Hakkı'nda Sizin görüşleriniz?

Malum bugün Fatih Terim'in 63. doğum günü. Benim için tffye imza attığın beri öldü. Bir Ergin Ataman olamadı. Galatasaraylı kardeşlerimin düşüncelerini merak ediyorum?Fatih hoca Hakkı'nda Sizin görüşleriniz?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Severiz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• iyi teknik adam ama bence en uyumlu çalıştığı takım galatasaray. rierink başarısız olursa fatih hoca gelmeli

0|1
    0|0
    • 3ay

Riekerink futbol bilgisi olarak Fatih hocayı 5e katlar. Galatasaray'a feldkamp san sonra ilk defa öğretici hoca geldi.

• 3ay

Riekerink bence en az 3 yıl kalır. Terim bundan sonra hoca olarak değil. Ya Başkan ya sportif direktör olarak gelir.

• 3ay

bilemem sezon sonu belli olur. zaten gs'nin altyapısını çalıştırıyordu. faydalı olduğunu düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Fb li olarak kendisini severim makara bir tip. Basarilari zaten belli yinede kariyeri icin muthis gormuyorum ben

0|0
    0|0
  • Egosu batsın

0|0
    0|0
  • Türkiyenin tartışmasız en iyi başarılı t. direktörü aldığı kupalar sayıları milli takımla avrupa şampiyonasında başarısı ortada bunu tartışan futbol cahilidir katilidir ama kişiliğini kendisii sevmeyebilirsin o ayrı.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin gurur duyması gereken en iyi ve en yetenekli teknik adamıdır gelmiş geçmiş ne yapsa yanındayız ne yapsa güvenimiz tamdır sende katılır mısın bu görüşe kardeşim :D

0|2
    0|0
    • 3ay

FAtih hoca dikdatör dür. Bildiğim bildik çaldığım düdük bir hocadır. Oynattığı futbol kaos futboludur. Çok da paragözdür kardeşim.

• 3ay

Şenol hocayla Fatih hocanın futbol bilgisini tartışmam bile. Fatih hocaya gösterilen güvenin yarısı Şenol hocaya gösterilseydi dünya çapında bir hocamız olurdu

• 3ay

fatih hoca dünya çapında onunla gururlan işte olmaz mı bak dev kupa kazandırdı ülkemize, destek demişsin ne desteğinden bahsediyorsun, şenol hoca kendi çapında fena değildir sınırları olanbir hocadır, dünya çapında olur dedin ya altın çöpe düşse değeri kaybolur mu hiç, demek ki potansiyeli o kadar, futih hoçcayla karşılaştırmak bile yanlış fatih hoca ayrı yerdedir digerleri öteki ayrıyerdedir :D

Yükleniyor...