Sevgilinizle bir yerde otururken yanınıza yakışıklı/güzel erkek/kadın gelirse tepkiniz ne olur?

Eğer yanımda kız arkadaşım varken masaya yakışıklı bir erkek gelirse hemen sevdiğime dokunurum. elektrik almasın diye topraklama yaparım :))

hepinizi seviyorum hepinize +1 :)))

0|0
44|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 43

• Ben sevgilimleyken eğer yanımıza yakışıklı erkek gelirse :D Soru bu değildi demi? Ben sevgilimleyken yanımızdan güzel kız falan geçse,masamıza gelse falan centilmenlik yapıp sandalyesini çekmeyen çalışan sevgilime dur ben hallederim deyip,altından çekerim sandalyesini.:D Şaaka şaka,gelirse gelsin ne yapayım Allah Allah.İsterse etkilensin,kalbine kepenk takamam,pardon başka bir yerine.

0|1
    0|0
  • Tepki vermezdim çünkü nişanlım da bende spor yapan bakımlı düzgün beslenen şık giyinen eğitimli insanlarız ve birbirimizi çok seviyoruz yani başkasını cinsel anlamda kesme durumu söz konusu olmaz :)

Ama güzele bakmak sevaptır derler :)

1|1
    0|0
  • normal dururum.eşimi izlerim.

0|1
    0|0
  • :D Yöntemin güzelmiş.

Ben hiç dikkat etmem kim gelmiş kim gitmiş :)

0|1
    0|0
  • benim aşkım sarışın mavi gözlü e bende çirkin sayılmam gelen kadın çok açık giyinmemişse böyle kısa etek falan bakmaz zaten benim aşkım ama kız açık giyinmişse bende bakarım kıza erkeğe gelince kafamı bile kaldırmam aşkımın güzel gözlerinden gözlerimi ayıramam ben çünkü onun yanındayken :)

0|1
    0|0
  • Bugün bu durumu yaşadım bir çift vardı, kız kıza dışarı çıkmıştık arkadaşımla boş masa yanları vardı oturduk. Normal oturan kız çocuğun elini tutmalar, saçını düzeltmeler, gülümsemeler falan yapmayın bayanlar yahu.. Gerçi kazançlı çıkan yine çocuk oldu heralde:D

0|1
    0|0
  • Kizaa baksanaa y cook guzeeel diyoruum bir saatte bakiyorum sevgilim kiziim donseene onune diye beni uyariyor bu iste bir terslik var :D

1|1
    0|0
  • Tepki vermem ne yani benden güzel diye biri gelemeyecek mi?

Ha sevgilim bakarsa gözlerini oyarım orası ayrı mesele.

1|2
    0|0
  • Senin topraklama olayı hoşuma gitti :) ben sevgilim yanımdayken başkasına bakmam ne kadar yakışıklı olduğu fark etmez eğer bir kız geçerse sevgilim bakıyo mu diye bakarım bakarsa çantamı kafasına indiririm :)

0|1
    0|0
    • seninde sevgilin yok dimi yalnızsın hadi hadi biz bizeyiz :))

• o dediğin kelime az başka şeyler yazasım varda neyse terbiyemi bozmayayım

• Şaka olduğunu söylememe gerek yok diye düşündüm ama siz hemen tepkinizi göstermişsiniz

• Sevgilim zaten huyumu suyumu kıskançlığımın ne kadar üst düzeyde olduğunu bilir, birşey yapmam tepkisine bakarım inceliyor mu kızı diye inceliyorsa ne olucağı belli zaten kendi elleriyle kendi ölüm fermanını yazmak falan, incelemiyorsa ama sorun yok tabiki :)

0|1
    0|0
  • kıskançlığım tutar ya o andan sonra sevgilimin gözünün içine bakarım bir şey yapsada olay çıkarsam diye:D

0|1
    0|0
  • hemen direk sevdiğimin gözlerine bakar alttan ayaklarını teperim:)))

0|1
    0|0
  • Kendime ve Erkek arkadasima güvendigim icin sorun olmaz...

0|1
    0|0
  • Hiç tepki vermeyip sevgilimi izlerim sonra olacaklardan mesul değilim..:)

0|1
    0|0
  • benim için fark etmez kızmasın diye kafamı kaldırmam bilee ama kız gelirse kafasını kaldırır bakarsa kolunu ısırırımmm .@

0|1
    0|0
  • Kendi açımdan cevap verecek olursam sevgilimin yanağına bir öpücük kondururum kıskanmasın diye :) Ama tam tersi olur da karşımıza bir kız oturursa o zaman cinlenirim :D

0|1
    0|0
  • kıskanırımmmmmmmmmmmmmmm

1|1
    0|0
  • :D hey Allah'im ya sen ne kadar esprili bir adamsin yaaa :)

0|1
    0|0
  • hoşgelmiş ne diyem kendime kese kağıdından kamuflaj yapar idüm:)

1|1
    0|0
  • aslında sevgili böyle test edilir hiç bişi yapmam sadece çaktırmadan sevgilimi analiz ederim heralde

0|1
    0|0
  • benm gözm oneden başkasını görmez kii

0|2
    0|0
  • Bişey olmaz

0|1
    0|0
  • Ahaah ne güzel yapıyomışsun sen :D 5**

Sevgilimin o hatuna bakıp bakmicanı izlerim bakmazsa kahvemi içmeye devam ederim , ama yok bakarsa olacakları ben bile düşünemedim şuan .. <3

0|1
    0|0
  • o kadar çok yakışıklı gördum ki 5 para etmez. umursamam gelen o erkeği :/

ama sevdiğim bakıyorsa gelen guzel kıza. o masadan elbet kalkılacak!

0|1
    0|0
  • ulan bırınızde bakmam aldatmam desın yaaa. hepınızın allah bela..

0|1
    0|0
  • :D Rahatsız olurum ama sevgilimin tavırlarına göre yani

0|1
    0|0
  • sevgilimin hal ve hareketlerini izlerim tepki vermem

0|1
    0|0
  • Umursamam

0|1
    0|0
  • önce kıza sen ne ayaksın diye sorarım niye oturuyo tanımadığı insanların yanına :D

0|1
    0|0
  • sonunda sana cevap veriyorum:) gayet relax relax...hiç tavrımı bozmam...

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    13

Erkekler Ne Diyor 21

• İki kadın..

Geçiyor öyle yanımızdan masaya çarparak, yara yara..

Daldım , baka kaldım.. İzledim ikisini dakikalarca.. Gittiler.

Döndüm kız arkadaşıma doğru.

Ne dehşet bakıyordu, öldürecek gibi. İrkildim.

'Ne kadar canım yandı bilemezsin' dedi..

Geçer dedim. dsadas

3|1
    1|0
  • Başkan o değilde benim dikkatimi çeken şu;

neden her sorunda 'hepinizi seviyorum hepinize +1 ' yazıyosun ve neden gizliye cevap verdirmiyon?

Valla ben bunu merak ediyorum.

0|1
    0|0
    • cevaplayayım başkan merakın kalmasın ayıpsın :))

çünkü iflah olmaz bir hümanisttim insanları seviyorum :))

gizliye izin vermememin sebebi ise: önceki sorularımda izin veriyodum adam ya da kadınlar gizli cevap vererek tartışma ortamı açıyorlardı küfür hakaret biri bin para o yüzden artık gizliye izin vermiyorum hem sorduğum sorulara cevap vermek için gizli olmaya gerek yok sorular gül geç eğlen mantığında kimseyi hedef almıyor tartışma ortamı oluşturmuyor sence yanlış mı düşünüyorum ;) ?

• Haklısın aslında :)

İnsanlar tartışcak yer arıyor ve gelip burda dengesizce yorum atıyorlar :)

• hemen karşıdakine asılırım , kız arkadaşıma senin işim yok muydu hani gidecektin bu sayada arkadaşınla yalnız da kalırım hem derim.

sonra tokatı yerim sevgilim gider arkadaşım gider elime mahkum kalırdım ortada.

0|1
    0|0
  • Gözlerimle döverim

0|1
    0|0
  • Eğer gelen erkekse tip tip bakarım rahatsız ederim kalkmasını sağlarım ya da tartışma açıkmasını :)

0|1
    0|0
  • Güzel bir kız daha gelirse ona da yazarım:))

0|1
    0|0
  • bakabilir MİİİİĞĞĞ acaba :D yiyosa baksın :)

0|1
    0|0
  • Sevgilimden başkasını görmem panpa.. fakat şu sıralar :D durum malum.. :D

0|1
    0|0
  • Dikkat çekmeyecek şekilde arada sırada bakarım.

0|1
    0|0
  • Hırlarım.. HırrrrrR.. Önce sakin ol oğlum goodboy gibi replikler kullanan manitanın kıçı dişlerim.. Sonra belki grubun tümüne saldırırım psikolojime bağlı..

0|1
    0|0
  • Sevgilime veya eşime bakmaya devam ederim.

1|1
    0|0
  • Masamıza bir herif gelince ondan elektrik alacak kızdan hayır gelmez zaten sevgilim olamaz öyle biri

1|1
    0|0
  • Hani Bro !

Anket Bekliyorduk Biz.

Senden Beklemediğimiz Bir Soru Uygulamasıy :D

1|1
    0|0
  • güzel biri gelse ne yazar gerçek güzellik benim yanımda zaten :) ondan başkasını göremem o an :)

0|1
    0|0
  • İstemsizce bakarım

0|2
    1|0
  • Sevgili bulursam o zaman yazarım kirvem.

0|1
    0|0
  • nasıl davranıyorsam öyle davranmaya devam ederim ama ona bir kıskançlık basardı

0|1
    0|0
  • bir yolunu bulur kaldırırım masadan:)

0|1
    0|0
  • Evet topraklama iyidir. :)

0|1
    0|0
  • Eğer yanımda kız arkadaşım varken masaya yakışıklı bir erkek gelirse hemen sevdiğime dokunurum. elektrik almasın diye topraklama yaparım :))

0|0
    0|0
  • Sevgilinizle bir yerde otururken yanınıza yakışıklı/güzel erkek/kadın gelirse tepkiniz ne olur?

0|0
    0|0
Yükleniyor...