Futbolcusunuz diyelim eşinizin veya sevgilinizin başka takımı tutması nasıl etkilerdi?

galatasarayda futbolcusun mesela sevgilinde fenerli yani bu oyuncuyu etkiler mi oynadıgı takımı tutmaması ve taraftar nasıl bakar böyle bir şeye

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece benim takımımı tutabilir.

2|0
    0|0
    • 3ay

Futbolcu acısından diyorum kendisi fener için ter döküyor mesela ama sevgilisi cimbomu destekliyor gibisinden

• 3ay

Tamam işte. Benim takımım.

En İyi Kız Görüşü

• Fanatik fenerbahçeliyim mesela erkek arkadaşım fanatik beşiktaşlı ama komik ve tatlı atışmalarımız oluyo aynı olsa bu kadar eğlenmezdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sanmıyorum pek etkileyeceğini.

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • futbolda dostluk önemlidir neden etkilesin ki beni

0|0
    0|0
  • Pek takılacak bir konu değil

0|0
    0|0
  • Etkilemezdi

0|0
    0|0
  • Etkilemez

0|0
    0|0
  • Daha zevkli olurdu. Elif'imle de farklı takımları tutuyorduk.

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaray lı ile aynı evde yıllarca aboooo.. Futbolcular profesyonel takmazlar öyle şeylere

0|0
    0|0
    • 3ay

Taraftar acısındanda diyorum camer erkinin beşiktaşa transferinde sanki beşiktas cok caziptide onda mı hayor şülran ovalı faktörönün bjk li olması en büyük etkendi bunun gibi

• Etkiler

0|0
    0|0
  • Kötü etkiler tabiki

DiyorumBen^^

0|0
    0|0
  • olumlu etkiler akşam formasını giydirtirim bombalarım :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Futbolcu olan biri için diyorum

• 3ay

herkes istediği takmı tutar sonuçta aynı takımı tutmak zorunda değil eger farklı kulubü tutuyorsa bu bence olumlu etkiler akşam bombalar formayı giydirtip ben yine aynı noktadayım

• Yok hatta fenerli formayi giy aksama sert yapistiricam derdim tahrik edici bile olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Futbolcular kendileri takım tutmazlar zaten.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok öyle bir şey

• 3ay

Var öyle bir şey. Profesyonel futbolcu sürekli transfer olma halindedir bugün Galatasaray'da oynayan yarın Beşiktaş'a kiralanabilir. Bu yüzden sürekli değiştiginden takım tutma gibi bir olayları olamaz en fazla bir kulübe sempati besleyebilirler onu da rahat rahat açıklayamazlar. Tartışmaya yol açar

• Olabilir

0|0
    0|0
  • sevgili iken birşey diyemem ama evli iken esinin oynadığı değilde başka takımı tutması saçmalık olur

0|0
    0|0
    • 3ay

Görüntü olarak aykırı ama cocukluktan beri cimbomlu birinin sırf eşi fenerde oynuyor diye fener formalı giymesi

• 3ay

bu birbirlerine olan saygıdır Ben sorun etmezdim eşim hangi takımda oynuyor ise o takımı tutardim. Ayrıca neden bu kadar bağlanır ki bir insan takıma sana ne faydası oluyor

• ben dikkat ediyom ya ben fanatik galatasaraylıyım fb olmasnda ne olusa olsun dsdsddssaas

0|0
    0|0
  • Olabilir ne var bunda

0|0
    0|0
  • Sonuçta profesyonel insanlar. Her an takımları değişebilir

0|0
    0|0
  • Bu herkesin kendi özgür seçimi sonuçta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...