Bu sezon beşiktaş ligi kaçıncı bitirir? Tahminleriniz nelerdir?

bakıyorum burda beşiktaş taraftarı çok kasılıyor geriliyor, rahatsız oluyor soru sorulunca, engelleme falan, soru sorarken eig verirken kulüpçülük yapılorlar, sorunun eig hakedenden ziyade tanıdığı aynı takımı tutan bir başka arkadaşına veriyor, çok şahit oldum buna ortamyumuşasın diye böyle soru sormayı uygun gördüm. Tabi yanlışta anlaşılmasın gördügüm örnekler böyle olduğu için söyledim yoksa genellemede yapmak doğru olmaz ama alayıda böyle :D siz ne düşünüyorsunuz kaçıncı olur.

• 3'ncü
    33% (1)33% (3)33% (4)Oy Ver
  • üçüncü
    33% (1)22% (2)25% (3)Oy Ver
  • III
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • three
    0% (0)33% (3)25% (3)Oy Ver
  • tres
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • drei
    34% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • selase
    0% (0)12% (1)9% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay bakıyorum burda beşiktaş taraftarı çok kasılıyor geriliyor, rahatsız oluyor soru sorulunca, engelleme falan, soru sorarken eig verirken kulüpçülük yapılorlar, sorunun eig hakedenden ziyade tanıdığı aynı takımı tutan bir başka arkadaşına veriyor, çok şahit oldum buna ortamyumuşasın diye böyle soru sormayı uygun gördüm. Tabi yanlışta anlaşılmasın gördügüm örnekler böyle olduğu için söyledim yoksa genellemede yapmak doğru olmaz ama alayıda böyle :D siz ne düşünüyorsunuz kaçıncı olur.
3ay . :D

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Portekizce üç

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tespitlerine doğru açıkçası çok çok istisnalar hariç öyleler.

1|1
    0|4
    • 3ay

bir süredir gözlemledim bu sonuca vardım eyvallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçen seneki gibi üçüncü olur demeye başladıysanız doğru yoldayız demektir ;)

Asıl soru şu olmalı , şampiyon Beşiktaş , ikinci kim?

Germeyelim deyip gizliden kıskançlığı ortaya sermekte ayrı güzelmiş tabi , engel istemeyen gizli sormaz

0|3
    0|3
  • Seni keserim gergin değilim hayır 😂

0|2
    0|1
    • 3ay

:D aynen futbolu germeyelim

• Son 5 e giremez

0|1
    0|0
    • 3ay

demeseydin böyle bir daha beşiktaşlıların sorusunda eig unut sen gizli deseydin keşke :(

• 3ay

Şampiyon fb

• 3ay

herşeyi sezon sonu göreceğiz

• Anket taraflı olmuş 1 beşiktaş 2 fenerbahçe 3 galatasaray

0|2
    0|2
    • 3ay

ordaki mevzuyu anlamamışsın, taraflı demişsin anket hikaye, burda grdügüm bir tesbiti anlatmak istedim

• 3ay

anlamışsın mevzuyu güzel kıvırmandan belli :D tamamdır

• 3ay

Senin kadar kıvıramam gizliden sormaya devam et öfkeni kus düzelirsin belki

• 3. olur

0|2
    0|1
Yükleniyor...