Siz hangi işe girerdiniz?

işe girmem gerek ama ailemin tedirginlikleri var kötü ortamlarda çalışmayayım diye özelliklede erkek olan yerde çalışmamı istemiyorlar. bugün iş ararken hem bir pastane hem bir giyim mağazası eleman arıyor doğrusu karar veremedim. siz kızlar benim yerimde olsanız hangisini seçerdiniz? gerçi giyim mağazası pek ilgi çekici değildi.

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• bayanların o tarz yerlerde çalışması benim hiç hoşuma gitmiyor yanlış anlaşılmasın kadınlar tabiki çalışmalı ama daha çok güzel işlerde yani mesela pastanenin sahibi falan olmalı :D ya da bir bayanın sahip olması gereken en kötü meslek öğretmenlik olmalı şahsen çok güzel duruyor :D bayanda ama zor iş :D yıpratıo oda insanı bişey daha merak ettim birisiyle evlensen ve maddi durumu yerinde olsa kocanın sana çalışmanı istemiyorum o tarz yerlerde dese ne dersin :D

0|0
    0|0
    • zaten onun istemesiyle alakası yok kendim girmek istemem öyle yerlere şu an mecburum ama. inşallah emsleğimi elime aldığımda artık gerek kalmayacak böyle durumlara.

• neden pastane hoş değil?

• pastanede o arka plandaki adamlarla yalnız ortam falan kıllı kıllıda olabiliyolar mağazada göz önündesin milletin içindesin bu dediklerimi yanlış anlama bende bir erkek olarak sevgilim varsa öyle tanımadığım kızlarla yalnız kalmam yani bişeyler olabilir yani adam sapıktır falan tabiki bişey yapamazda seni dikizlemeleri bile uyuz etmeye yeterli

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadınlar hamamına gir çıkma oradan.Şaka bir yana Kadınların bol olduğu yer eğitim sektörüdür.Eğitim danışmanlığına bak.Yükselme şansın da olur.Sırf kadınların çalıştığı dershaneler var.Ama erkek bir sinek veya bir iki tane de olsa erkek olabilir:) idare edeceksin artık.

0|0
    0|0
    • sana bu tarz bir çalışma ortamı lazım : link

link

evet kızlar soruyorda erkeklerin gözleri açılacak:) burası bir dershane

bir öğretmen olarak az çalışmadım böyle ortamlarda yummy yummy::)

• Kadınlar hamamına gir hep kadın işte.

1|0
    1|0
  • pastane senin için iyi olabiler..

0|0
    0|0
  • bulunduğun şehire göre değişebilir ama ben pastane derim

0|0
    0|0
  • iç giyim mağazasınna gir bence.Bütün çalışanlar genellikle bayan oluyor.

0|0
    0|0
  • Bari xper olsun kizlara sormusun ben aradan çıkayım:)

0|0
    0|0
  • Hangi işi yapıyorsun ? Mesleğin var mı

0|0
    0|0
  • okuyomusun yoksa tam bir işimi arıyosun sen ?

0|0
    0|0
  • Marketlerde kasiyerlik tam sana gore

0|0
    0|0
    • Orada erkek var. Para verirken ya adamın eli değerse?

• anteres arkadaşım erkekleri kimse kötülemiyor ve el değmesinden de bişey olmaz. sadece benim kandırılmamdan korkuyor ailem. malum zamane iyi değil.

• Neden ki o kadar saf salak bir şey misin sen?

• Ailen de fenaymış naapacaklar tecavüz mü edecekler orada çalışıyorsun diye?...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• giyim mağzası primde alırsan iyidir.

0|0
    0|0
  • işe girme işkurun mesleki eğitim kurslarına git hem nezih bir ortam olur hemde günlük 20 tl alırsın hemde kurslar eğlenceli geçiyor . hele bir de iş garantili olursa gittiğin kurs işe de başlarsın süper olur

0|0
    0|0
  • pastaneye girerdim şüphesiz hem pasta yer içerim hemde mağaza işi çok yorucudur bir iş yapmasan bile bütün gün ortalıkta gez dur

0|0
    0|0
  • Ailenin anlayışı saçma..

Erkek olsa ne olacak? Hadi çalışanlar hep bayan olsun, gelen müşterilerde mi hep bayan olacak?

1|0
    0|0
  • giyim mağazası daha mantıklı

0|0
    0|0
  • giyim mağazaları geç bırakır paastaneye bir bak derim

0|0
    0|0
  • Çalışan arkaslarımda örnek veriym mağaza işi herkesin harcı değil gerçekten karşındakine katlanmk zorundasın sabır çok önemli derlerdi

0|0
    0|0
  • ben olsam pastaneyi secerdim :)

güzel oluyor orda calismak

0|0
    0|0
  • pastahanelerde senı kasaya vermezlerse çalış yoksa ben giyim mağzasını tercih ederdim . Ben de aynı durumdayım fakat daha iş bulmadım telefonumu yenıleme çabasındayım :D

0|0
    0|0
  • giyime girerdim ilerleme imkanın var magz. mdrü bölg. sorumlusu falan olblrsn die dşnyrm

0|0
    0|0
Yükleniyor...