Diyet için yapmam gerekenler ayrıntılı yazarmısınız :) ?

Boyum 1.60 kilo 59 olmak istediğim 52 3 haftaya yakın nasıl verebilirim?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Selam, 3 haftada 7 kilo zorlayıcı bir hedef. Bence amaç beslenme ve spor alışkanlığı edinmek olmalı. Önerim haftanın 4-5 günü 40'ar dk'lık nabzını 220-20=200*%60= 120 ve yukarında tutacağın bir antrenman programı ile beraber protein ağırlıklı 3 ana ve 3 ara öğün tüketmen. Balık, et, tavuk, yumurta beyazı ana protein kaynakları ve mümkün olduğunca az yağlı tercih et. BMR:1414 cal civarı. Bu yüzden Günlük ortalama 1700 cal civarı enerji alman gerekir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Günde 2-3 litre su iç.
    Her 2. Gün egzersiz yap kalca göbek icin. meikikle basla.
    cok oturma yatma hep ayakta olmaya calis evi felan toplayabilirsin.
    günde 2-3 ögğün ye.
    ekmek hıc yeme veya yersen bir dilim o da siyah veya tahıllı ekmek.
    Hamur işi çerez çikolatayı yeme.
    yeşillik ye.
    ilk başlarda zor olabilir ama gün geçtikçe kolaylaşıyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Aradığım cevap :) sağolun ekmek hiç yemiyorum iki gun oldu funny jums (zıplama ayakkabısı) aldım gunde 15 dakika sabah akşam zıplıyorum. Kahvaltımı ekmeksiz bol yeşillikle yapıyorum öğlen salata akşam salata başka birşey yemiyorum 😂 bunları duzenli yaptığımda haftalık kaç gider sizce

• 3ay

3 hafta boyunca her gün salata yemen saglikli degil. arada et veya tavuk ye. 3 günde bir hamur isi de olur. baya zayiflarsn. ama en önemlisi spor. ziplaman yetmez. hareket olmadan zayiflanmasi zor. spor yaparken terledigini yoruldugunu hissetmen lazm. böylelikle yag yaktiginin farkina variosun

Erkekler Ne Diyor 8

• diyetisyene danışın

0|0
    0|0
  • herşey irade... yani yemeğin yanında ekmeği azaltmak gerekli yani her yemekte en fazla 3 dilim ekmek yenilmeli...

0|0
    0|0
  • Yediğine içtiğine dikkat et. Çok su tüketmeye çalış yeterli :)

1|0
    0|0
  • spor salonuna gidiyor musun? gitmeden zaten evde veremessin ama salonda vermen içinde bildiklerimizden bahsederiz..

0|0
    0|0
  • 3 hfta çok kısa bir sure

0|0
    0|0
  • Kolay verilir sıkıntı yapma

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• zor verirsin

0|0
    0|0
  • Kelin ilaci olsa ah be dostum😃

0|0
    0|0
  • yeme

0|0
    0|0
  • Bol spor az kalori

0|0