Kapat

Futbol sevmeyen erkek var mı su hayatta?

Bir erkegi ne kadar cok begensemde eger ilgi alaninda futbol yoksa ondan soguyorum.. Erkek dedigin sporla ilgilenir özellikle futbolla .Cevrem de tanidigim bir kac erkek var ben onlara gicik oluyorum...sirf futbolu sevmedikler icin..

Erkek dedigin hem kendisi oynicak hemde maclari ligi ilgiyle takip edecek...

Hele bazi erkekler hmmm takim tutmuyorum derler... gelde gicik olmaa

0|1
6|26

En İyi Kız Görüşü

• ben biraz ilgiliyken ilgisiz birinin yanında maskülen kalabilirm o nedenle ilgilensinler ilgilenmeliler :D ben maç izlerken hadi film izleyelim demesi benm açımdan da onun açısından da çok itici olur :D:D

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 26

• Nefret ederim. Takım tutmam. İster futbol, ister siyaset olsun, herhangi bir şeye fanatiklik derecesinde taraf olmak, insanın anlamsız varlığına anlam katması için kendini etiketleme çabasından başka birşey değildir. Kendi kendine yeten insanın kendini etiketlemeye ihtiyacı yoktur. Boş insan, hayatını doldurmak için ancak kendi gibi boş meşgalelere yönelir; fazlası onun kapasitesini aşar çünkü. Napar bu boş insan? İddaa oynar, TV başında hop oturup hop kalkar, öküz gibi bağırır, kim hangi takıma transfer olmuş, hangi hakem hangi maçı yönetmiş, oturur dersini çalışmış gibi sayar. Ensesi kalın herifin teki, açık oturumda deri koltuğa kıçını yapıştırıp memleket meselesi konuşur gibi iki saat futbol konuşur, parasını cukkalar, bizim millet de iki saat aval aval dinler. Dünyaya kattığı, gelecek nesillere aktardığı bir tane artı değer yoktur bu tipin. 30bin kişi toplanıp TBMM'ye yürüyelim dense kimse kılını kıpırdatmaz, ama 30bin kişig*tkadar stadı doldurmak için sabahın köründe kapıda kuyruk olur. Futbol toplumun gazını almak için vardır.

0|1
    2|1
    • helal kardeşim kesinlikle haklısın kızları anlamıyorum maç izlesek neden maç izliyoruz film yokmu derler şimdide neden maç izlemiyoruz oluyo anlayan varmı acaba :) :S

• Bunu anlatmaktan zevk almıyorum ama, eğer mevzu otlatmaksa çobanlık yapmak benim için kolay, şu an askerde yapıyorum mesela. "İstikamet sağınız dağılın marş marş!" dediğimde karşımda kaç kişi olursa olsun hepsi hepsi deli dana gibi koşmak, "Yat!" dediğimde hepsi 1 saniyede kendini yere atmak zorunda.

Tatmin oldun mu?

• evet tatmin oldum

• Nefret etmem ama ilgilenmem de..

Çünkü:

- Sabahın 7'sinde, serviste ''ahaha size nasıl koyduk olumm'' diye sabah gırtlağı ile kavga eder gibi konuşanların zeka seviyeleri gerçekten yerlerde. Orda burada, elinde gazete onunla bununla bitmeyen boş muhabbetler aşırı moral bozucu.

- Futbol, toplumların afyonudur. Karnı aç, işsiz insanları anca futbol ile uyutabilrsiniz.

- Maç biletleri, kablolu tv vs, taraftar kartı vs. gibi şeylere umarsızca para yatırmak çok anlamsız. Böyle böyle takımlar artık birer spor klübü değil, kapitalist şirketler oldu. Garibim eve iett otobüsü ile dönmeye çalışırken, bir futbolcunun ''bu gece hangi mankeni birden götüreyim'' diye staddan Aston Martin Vantage ile ayrılması gerçekten saçma.

- Spor demek futbol demek değildir.

Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı futbolla ilgili değilim.

Mis gibi Body Building + Yüzme dururken, ne futbolu? Yunan Heykeli gibi adamım, daha ne olsun. Ne futbolu ya?

:))

0|2
    0|0
  • Benden gönül rahatlığı ile nefret edebilirsin o zaman.

0|0
    0|0
  • Futbol ve top ile oynanan sporlari sevmiyorum. Extreme outdoor trek ve planche yapiyorum. Erkekligi de top oyununa baglaman da komik geldi :)

0|2
    1|0
  • Ben varım .

0|1
    0|0
  • ben sevmedim seveni anlamıyorum boşa vakit kaybı onlar oynuyor sizler izliyorsunuz onun yerine gidin spor yapın ne kalp ne şeker ne tansiyon kalır nede obezite

0|0
    0|0
  • Ben varım :) ne oynamayı ne izlemeyi severim.

0|0
    0|0
  • Şuan içerde Fener - Trabzon maçı oynuyor oralı bile olmuyorum. Benim takımım olmadıkça izlemiyorum futbol.

0|1
    0|0
    • yahu kalk bi izle ölmesin ya:)

ya kendi takimiyla ilgilenmesi bile yetiyor bana:)

• sadece kendi takimiyla dicektim:)

• Benim iki takımım var iki tane müsabakam var. Onlarla ilgileniyorum sadece.

• şampiyon beşiktaş diyorum başka bişey demiyorum

0|1
    0|0
  • vardır ama nadir

0|0
    0|0
  • Evet var.Ben varım.İzlemem maç filan.11 tane adam bi top peşinde deli gibi koşuyor :D

Amaaa Arada oynarım futbolu. Sık değil.

0|0
    0|0
  • malesef arkadaşım ben futbolla ilgilenmeyen ve hiç alakadar olmayan bir insanın bunu çevremekilerde çok iyi biliyor (Son 4 seneden itibaren önceinde ilgilenirdim) tabi kendime göre sebeblerim de var tabi

0|0
    0|0
  • aynen öyle erkekk dedğin gol atmayı bilecek, ofsayttan kurtulmayı becerecek, ve ona faul yapılıyorsa karşılığını verecek...

0|0
    0|0
  • ee ben hatun olsam ben de böyle düşünürüm , bayanlar voleybol maçına bilet var hakemlerle idare edersin artık

0|0
    0|0
  • bende futbol fantiği değilim arada izlerim derbileri kaçırmam sadece şuan pcde fener trabzon maçı açık :)

0|0
    0|0
  • Futbol mu oda ne ? =D Hiç sevmem en fazla TV'ye denk gelirse başından ayrılamam o kadar :P

0|0
    0|0
  • benden soguyabilirsin :)

0|0
    0|0
  • rakus sevgılın varmı:))

0|0
    0|0
  • İlgi alanımda futbol yok uzun yıllardır sporla uğraşıyorum.

0|1
    0|0
  • eskiden hastasıydım taki hagi jubile yapana kadar

0|1
    0|0
    • hagi zamaninda galatasayin bir macini kacirmazdim:)

radiyordan dinlerdim ama hagi gitti bende bittim

hagi, popescu, taferel, emre, hakan, jardel ahh cimbom ah dön o eski gunlerine

• o zaman hep izlerdim şimdii izlemiyorum koyu hagi hastasıydım

• Bence sorun sende.

0|1
    0|0
    • olabilir!

• Milli maçlar haricinde umrumda olmuyor pek. Derbilerde de sadece skora bakıyorum. Dediğin doğru; bir erkek kesinlikle bir spor ile ilgilenmeli. Ancak bu yüzme basketbol atletizm veya fitness olmalı. Futbola pek sıcak bakmıyorum.

• Severim ama hastası değilim.

0|1
    0|0
    • fanatik te sevmem ortasi güzel;:)

• bende sevmem futbolu

0|0
    0|0
  • Sevmemek degilde ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • Ben de sevmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet var ve kahrı çekilmiyor yahu futbol sevmeyen adammı olur ben bile seviyorum ayrıca EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ

1|0
    0|3
  • bende sevmem takım tutmayan erkek ve futbol sevmeyen

1|0
    0|1
  • erkek olmalıydın

1|0
    0|1
  • olmaz mı :) arkadasım var bitane nefret ediyo futboldan :)

0|0
    0|0
  • Var benim bi arkadasim

0|0
    0|1
Yükleniyor...