Hiç tanımadığınız yeni bir yazarın ilk kitabını satın alır mısınız?

Farzedelim ki bu sitede roman türü bir kitap ilanı gördünüz. Yazarını hiç tanımıyorsunuz. Romanın çok kısa konusu ilanda yer alıyor. İlginizi çekerse satın alır mısınız? Yoksa illa da bir arkadaş veya eleştirmenin tavsiyesi mi gerekiyor?

Satınalmaya karar verdiniz diyelim. Siteden bir link verilse ve bu linkten satınalma imkanı olsa sizin için daha cazip olur mu?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında kitabın kapağı ve adı... arkasında yazanlar... kitabın kalitesini belli ediyor

Geçenlerde bir kitap gördüm mesela... ismi çok ilginçti... hiç tanınmamış bir yazardı. Hatta çok da gençmiş. ama ılgımı çektı.

0|1
    0|0
    • Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Ey kızlar gözüme girdiniz. Erkeklere göre daha çok kitap okuduğunuz bu soruya verilen cevaplardan belli oluyor. Erkeklerden hiç cevap yazan yok çünkü!

• hemcınslerım adına tesekkur edıym o zaman :)

Kızlar Ne Diyor 6

• İlgimi çekerse alırım.

Sonuçta favori yazarlarım da gökten inmedi okuyarak tanıdım.

0|1
    0|0
  • Alırım da...Bazen sadece o kitabı tanıtmak için sahte üyeliklerle yorum yapılıyor.. Kitap çok iyi olsa da değerini düşürüyor bu durumda..

Böyle bir sahtecilik farkedersem soğurum...

0|1
    0|0
  • alırım,alıyorum da..

keyifli de oluyor

netten alışveriş yapmadığım için diğer dediğinin artısı olmaz şahsım adına

0|1
    0|0
  • evet alabılırım ama başlığı ılgı çekıcı olmalı bıde arka yazısı:) sıteden almam ama..

0|1
    0|0
  • ilgimi çeken kitapları yazarını tanımasamda alırım.linkten satın alma olursada süper olurdu :)

0|1
    0|0
  • ben alirdim,cunki ilgimi cekiyosa nie almiyayim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...