Gobek ve gogus sarkintisi?

1.73 boylarinda 78 kg erkegim biraz gobegim var ve gogus sarkmasi var malesef. T-shirt giydigimde belli oluyor ve cok rahatsiz oluyorum nasil duzelir

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Göğüste yağlanma artık diyetin vaktinin geldiğinin göstergesi. Kadın ve basenden yağlanmak çok da zor değildir. Belki yarım kilo fazlan bile olsa o bölgelerden belli olacaktır ama göğüste yağlanma sonraki aşama. Spor ile birlikte iyi bir diyete başlamak lazım.

0|1
    0|0
    • 3ay

mobil uygulamada eig nasil seciliyor biliyormusun?

• 3ay

Her yorumun altında en iyi görüşü seçmek için bir yıldız işareti olmalı. Ona basınca emin misiniz diye bir pencere geliyor. Daha sonra seçebiliyorsunuz.

• 3ay

nasil gormemisim onu :D sagol

Kızlar Ne Diyor 1

• 19 yaşında böyleysen 50 yaşında seni düşünemiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

31 senede neler degisir

• 3ay

fazla uzulecek bisey degil zaten daha gencim spor ile duzelir elbette

• 3ay

Tabi ki 😊

Erkekler Ne Diyor 6

• Hocam ani kilo yükseliş düşülerinde göbek bel çevresi baldır göğüslerde yağ kalır. Vermesi özellikle göğüslerden son derece zordur. Birde jinekomasti konusu var oraya hiç girmiyorum. Yaptığını branş varsa press den çok sıkıştırma hareketlerine önem verin. Kardiyonuzu hitt yapın protein ve yap ağırlıklı beslenip su tüketiminize dikkat edin. 3 ayda gözle görülür toparlanma yaşarsınız ☺️

0|1
    0|0
  • Düzelir kardeşim kendine bak spor yap içinde çinko olan besinleri bol bol tüket

0|1
    0|0
  • kardeşim en kolay kilo verme yöntemi kas yapmaktır bu ince bilgi önemli...

0|1
    0|0
  • biraz mı maşallahh anam

0|0
    0|0
  • aynı mesele bende de var hacı, nolacak bu iş?

0|0
    0|0
  • sporlar elbette nasıl düzelmesini bekliyosun

0|0
    0|0
    • 3ay

spor icin vaktim yok yuruyus ille hallolur mu

• 3ay

anca göbeğin hallolur internetten göğüs egzersizlerini araştır hepsini yazamayacam buraya onları evde 30 dk falan yap her gün düzelir

• 3ay

yardimin icin tesekkur ederim

Yükleniyor...