Dünyada sadece kadınlar olsa hiç erkek olmasa nasıl olurdu?

bu size ütopik gelebilir ancak bu mümkün

Bir kadının(a) mezenşimal hücresiyle diğer kadının(b) ovaryumu birleşince (tabi mezenşimal hücre kültür ortamında spermin yaptığı görevi yerine getirebilmek için fonksiyonel değişikliğe uğratılıyor) sperm yumurta etkisi yapıyor ve b kadını hamile kalıyor yani belkide 200 yıl sonra dünyada hiç erkek kalmayacak bu biyolojik açıdan mümkün hem abazan ya da odun diyeceğiniz kimselerde kalmaz. 7 milyar kadın :O ses gürültüsünden yaşanmazdı heralde :D

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• erkekler kızları gerizekalı beceriksiz yerine koymuş. kızların da çoğusu erkekleri sevdiğini çok tatlı bir şekilde dile getirmişler. fark ortada işte.. sizi sevmemiz size ihtiyacımız olduğunu göstermez sorunun açıklamasından da anlaşıldığı gibi. beyni çubuğunda bir organa gerekmeyen anlamı yükleyen aciz varlıklar biz olmasak olmazsınız. tabi suç bizde egolarınızı bu kadar biz şişirdik..

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Ya bunun benzeri bir konu vardı bir zamanlar internette, dünyayı kadınlar yönetse ne olur diye. Cevaplardan bir çok hoşuma gitmişti, savaş olmaz ama birbiriyle konuşmayan bir sürü ülke olur :) Onu hatırladım birden.

Soruna gelince. Bazı antropologlar, binlerce yıl sonra cinsel yolla bulaşan hastalıkların artması nedeniyle insanların laboratuar ortamında üretileceğini ve xx kromozonunun baskınlığı nedeniyle bir süre sonra sadece kadınlardan oluşan bir dünya yaratılacağını iddia ediyorlar. Dünya o kadar dayanabilirse tabii..

2|0
    0|0
  • ozon tabakasinin mina koyardik panpa. trafik birbine girer askeriyede altin günleri 5 caylari düzenlenir dünya liderlerininin pms dönemi savaslari olurdu. lez iliskerin önünü alamayip sapkin bir topluluk olur ve allah cc basimiza tas ates vs yagdirarak helak ederdi bizi ):

2|2
    0|1
  • Ben kadınlardan çok erkeklerin yanında daha rahatım(her ne kadar bu hafifmeşrep olarak algılanmama neden olsa da...) Kesinlikle dedikodu, ve gevezelikten geçilmezdi. Eleştiriler de cabası. Ama bir de şu var fizik olarak erkekler yargılamada çok daha ağır. Güzel olabilirdi olmayabilirdi de.

1|0
    0|0
  • kötü olurdu bence. ne kadar birbirlerine bazen dayanamasalar da, kadınlar erkeksiz erkeklerde kadınsz yapamaz.

2|0
    1|0
  • eğer kadınlar erkeklere düşen kötü rolleri üstlenmicekse dünya daha huzurlu bir yer olurdu.

2|0
    0|1
  • Lan nerde erkeklerin biteceği binasında uydurma bence :Ddddd

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olurdu herkes :D

0|0
    0|0
  • Okurken icim sıkıldı :/

0|0
    0|0
  • Kimse kimseye tecavüz etme gibi bir hayvanlıkta bulunmazdı.Herkes dışarıda öküzce bakan hayvanlar olmayacağı için istediği gibi giyinebilirdi.İstediğiyle sevgili olabilir,istediğini yaşayabilirdi.Kimse onunla bununla dolaşıp evlenirken bakire kız beklemezdi.Suç oranları aşırı derecede düşerdi.En önemlisi lezbiyenlik gözümde ne kadar iğrenç de olsa evlilikler daha huzurlu olurdu,kadına şiddet diye bişey olmazdı.Kadın "evde hizmetçi yatakta fahişe" rolünden kurtulur,özgürlüğüne kavuşurdu.Dünya genelindeki kötü olan herşeye baktığında, bu kadar berbat bir dünyada yaşamamızın en büyük sebeplerinden biri erkeklerin %90'ının kendini bir halt zannedip ego çukurunda boğulması,tüm insanlığı da bu çukura düşürmesi.Varsın dırdır olsun, ama kardeşlik olsun,barış olsun, eşitlik ve adalet olsun..Bu dünyanın bunlara ihtiyacı var,şiddete,gericiliğe ve zulme değil.

2|0
    0|1
    • Aşırı feminist

• Düşüncen enteresan ve çok farklı ama diğer cinside aşağılama. Seks bir görev değildir. Hizmetçi derken anlayamadım? Benim annem ilkokul babam lise mezunu ama kendilerini geliştirmişler. Evde bazen annem bazen babam yıkar bulaşıkları. Babam mutlaka anneme yardım eder. Hiçte şiddet uyguladığını görmedim.

• hepimiz lezbiyen olurduk

0|1
    0|1
  • lezmi olucaz

0|0
    0|0
  • böyle bir durumda kadınların çoğu erkekleşecek böylece ilerleyen zamanlarda genetik değişikliğe uğrayacaklar

0|0
    0|0
    • Genetik değişikliğe uğramak milyon hatta milyarlarca yıl alır öyle 300 500 yılda olacak iş değil

• Allah herkesi çift yaratmış ama beni tek yaratmış diğer eşimi bulamadım henüz

• olur olur şu çinlilerin bişi vardı insanların parmaklarında kırmızı bir ip varmış bu ip onun sevdiği ve hayatında beraber olacağı kişye bağlıymış bu yüzden illa onu bulacaksın ama ne zaman olur bilinmez

Erkekler Ne Diyor 12

• Ya herşeyi geçtim , 200 yıl sonra erkek cinsiyetini ortadan kaldırmanızıda kabul ettim ama sizin haliniz ne olcak :))))

o kadar dedikodudan sonra siz birbirinizi sağ bırakırmısınız :p

0|0
    1|0
  • Erkek kaldı mı ki?

Bir ben.

0|0
    1|0
  • walla ses gürültüsünü bilemiyom ama bütün yeşil alanların salatalık tarlası olacağına eminim! :)

0|0
    1|0
    • xD bunu hiç düşünmemiştim

• hahaha! merak etme! 7 milyar kadın bir arada kalmakla çarpılmış olursunuz zaten :) Bir de niye şöyle düşünmedin? " söylediğin yöntem ile üremeyi gerçekleştirip, erkeklerin kökünü kazıyalım. her 2000 nüfuslu bir yere 1 erkeğin (o da sperm kanalı bağlanmış olsun) olduğu bir genelev açarsın." walla kadınlar cumhuriyetinin patroniçesi olurdun eminim :)

• ya bir de şimdi aklıma geldi, siz 3 hatun bir araya geldiğinizde hemen içinizden birbirinizle kavga etmeye başlıyonuz. 7 milyar kadın bir arada, anaaaa! wallahi yaşanacak wahşeti düşünemiyorum! hani face de felan kopuk el kol v.s. resimleri görüyoz ya bazen! ondan beter olur eminim! :)

• dır dır dır.. üüüüf.. şimdiden başım ağrıdı bile :d

0|0
    0|0
  • Peki tamam ama aklıma takılan: kim zükecek? O da lazım değil mi? :D

0|0
    0|0
    • Yapayını yaparlar

• Ayrıca, biraz damızlık bırakabilirler. Olan da o damızlığa olur, parçalarlar. :D Gerçi doğan çocuklardan erkek olan da çıkar. Erkekler niye ölüyorsa, orasını da anlamış değilim ya. :D

• o iş yaş abi kadınlar erkekler olmazsa kimi çekiştircek kime saldırcak hemcinlerine saldıramazlar o yüzden olmaz

0|0
    0|0
  • Senin aklın mantığın alıyor mu bunu ? Benim ki biraz önce kısa devre yaptı ! :DDDD

0|0
    0|0
    • 7 milyar kadın bıdıbıdıbıdıbıdı... ayy şu çok güzel aybu şöyle derken

• Hocam düşünsene bir kere dünyada manikürcü pedikürcü ve modacı haricinde kaç meslek dalı kalırdı. Üretimde kadın payı fiili bence % 15 i geçemez ! Ne yiyip ne içecek ne üretip yaşayacak nasıl yapacak. Tırnağı kırılsa 3 gün rapor alır çoğu ? Ama kavga çıksa bir şeycik olmuyor bunlara anlamıyorum?

• af buyur :DD

0|0
    0|0
  • sendeki bu kafa neyin kafası merak ettim valla bide erkeklerin hepsi odun değil ayıptır ya

0|0
    1|0
    • Lisene geri dön gizli tavuk

• istanbula gecersem ugrarım birader sıkıntı yok

• bi de birader sen bir klonlamayı araştır ondan sonra bu yumurtadaki modifikasyonlara gerek kalmadan bunun yapılabileceğini anlarsın

• 7 milyar kadın olcaksa bide ben olıyım sadece ben bir tek ben olmaz mı he olmaz mı (:

0|0
    0|0
  • ağaçlarda dal kalmazdı .

0|0
    0|0
  • Kadınlardan gelecek cevaplara bakma moruk erkekler kadın olmadan rahat edemeyeceği gibi kadınlar da erkekler olmadan rahat edemez bu dünyada

0|0
    0|0
Yükleniyor...