Dün kendisi Günaydın yazan kız bugün neden Günaydın mesajını cevaplamaz....

Sebebi ne olabilir.Neden böyle oluyor.Uyuyor demeyin uyanık.

Güncellemeler:
Naber Şeker mesajıyla ortalık biraz olsun yumuşadı.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• mesaj hakkı bitmiştir babası tel e el koymuştur görmemiştir şarjı bitmiştir ebep çoook

0|0
    0|0
    • babası tele el koymuş olamaz çocuk değil.Sanmıyorum ki hakkı bitsin.Face'e girmiş oradan da yazmamış.

• nası yhani

• aynı mesajı bir daha yolladım şimdi.Hani belki ulaşmamıştır deyü.Ama buna da bir cevap yok.

Kızlar Ne Diyor 6

• hani face'de falansa dedim, "bu kızları, bir kız olarak ben de anlamıyorum" ama güncellemen kızımızı kurtardı.

0|0
    0|0
  • takmıyordur.

0|0
    0|0
  • sen hemn cevap vermediysen

0|0
    0|0
  • tınlamıyor işte seni.ya da smsi bitti.işi var vs.

0|0
    0|0
    • ilki olası sms hakkım yok u yemem işi olduğunu sanmıyorum mesaj atacak sadece manas destanı yazmayacak.

• seni iplemiyodur kafası yoğundur işi vardır canı sıkkındır morali bozuktur vs

0|0
    0|0
    • hımm bunların hepsi de benim onun için çok bir anlam ifade etmediğimi gösteirr mi.

• evet sana açıklama yapmazsa işte şundan dolayı mesaj atamadım gibi devam et yorum yapmazsa yol ver gitsin

• herhangi bir mesaj atacağını bile düşünmüyorum.Beklediğim şey benden umut bekleme gibi bir mesaj.

• ilgimi çekmiyorsun

0|0
    0|0
    • yani diyosun ki yar saçların lüle lüle

• sende ona yazmam

• yazmıcam ya ne yazayım.Ama bikaç kere mesajın gitmediğini görmüştüm acaba yine böyle bişey mi

Erkekler Ne Diyor 2

• Cevabım uzun olacak... Onun yerine doğrudan tavsiyeye geçiyorum: "Bir daha mesaj atma, taa ki O atana kadar."

0|0
    0|0
  • Kizlar cok degiskendir bazen saati saatine tutmayabiliyo o yuzden bunun cevabi zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...