100 metre kosusu icin yardim?

Merhabalar, ben 20 yasindayim ve daha once basketbol oynadim ve 3 sene once tamamen sporu biraktom, kisa mesafe kosmayi hep severim yani depar atmayi hatta genelde durduk yere bacaklarima bir enerji hissi gelir ve nerede olursam olayim depar atardim fakat hic kosu icin yardim almadim veya kosu antrenmanida yapmadim soruma geliyorum bugun elime bir sans gecti ve 100 metre icin alan buldum ve cevremden yardim isteyerek kronometre tutmalarini istedim sonuc 11 saniye cikti cevremdekilerin sasirmasinin yaninda bende baya sasirdim cunku hic bu konuda egitimim yok turkiye rekoru 10,38 mis oyuzden daha garip yardim ederseniz bu konuda egitim alip kendimi gelistirip turnuvaya veya her hangi bir yarismaya gitmek istiyorum ama hic bilgim yok

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim de pek bilgim yok bu konuda ama seni tebrik etmek için geldim. :)

0|1
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim tanıdığın birisi varsa buraya yönlendirirsen çok sevinirim 😌

En İyi Erkek Görüşü

• 11.1-11.0 dolaylarında koşuyorum ben de; tamamen fiziksel yatkınlık ile alakadar ama bu işi profesyönel olarak yapacak kişinin çok uzun bir zaman ayırıp gönül vermesi gerek. Sporcular ile konuşup zaman ayırabilirsiniz elbette ama meslek olarak bakmayın, olsa olsa iyi bir hobi olabilir.

0|1
    0|0
    • 3ay

Üniversitede basketbola tekrar geri dönüyorum ve yanında ek spor olarak amerikan futboluda yapabiliyorum tercihen yapmak istiyorum fakat olurda koşu için müsabık bir sporcu olabiliyorsam neden olmasın derim çünkü çok zevkli geliyor sizde anlarsınız beni yani bilginiz var mı bunu için üniversitede bir takım veya dışarıdam katılabileceğim bir yarışma turnava oluyormu

• 3ay

Umduğunuz ve aradığınız edinim ve başarılara kavuşursunuz inşAllah; umarım bir yerde denk gelir ve kapışırız ;) Keyifli olurdu; maksat muhabbet, iyi geceler...

• 3ay

Çok isterim beraber yarışayı belki bir gün denk gelebiliriz tekrar tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hocam skorunuza şaşırmakla birlikte tebrik ediyorum. Bulunduğunuz ilin gençlik spor il müdürlüğüne gidip atletizm antrönörünü bulun durumu anlatıp yardım isteyin. Yaştan dolayı baya sıkıntı çekersiniz. Ama skor göz ardı edilmicek kadar iyi
    Başarılar ☺️

0|0
    0|0
    • 3ay

Yardiminiz icin cok tesekkurler belki skor degise bilir cunku kostugum sirada yerde cakil vardi ve deniz terligi kaydigi icin ciplak ayak kostum sanirim skor pistte ve ayakkabilar ile daha farkli olur ama iyimi kotumu olur bilmiyorum bakalim tekrar tesekkurler :)

• 11 sn şaşılacak bir derece değil 11in altına inmek sıkıntı yarışmada. Tartan piste gidip çivili ayakkabı ile 100 m çıkışı yap

0|0
    0|0
    • 3ay

Su yorumdan sonra civili bir ayakkabi ve daha duzgun bir pist bulucam cunku skor dahami kotu olue dahami iyi bilmiyorum cunku kosarken kaymasini engellemek icin ciplak ayak kostum bir pist ve ayakkabi ile nasil olucak bir bakalim

• 3ay

Kardeşim umut kırıcı olarak algılama anlattıklarımı sadece 3-4 senelik atletizm takım geçmişim var (uzun atlama - üç adım) çıkış tahtaları ve elektronik üçlüm sistemi ile derecen daha düşük çıkabilir ama kalıtsal olarak geninde varsa hızlılık bunu geliştirebilirsin tabiki bir amacın olsun sıkı antrenmanlar ile bunu geliştirebilirsin. Yaşadığın şehirde atletlerin antrenman yaptığı yerlere git antrenmanlarını izle benzer çalışmalar yap. Sanada bir örnek vereyim 23 yaşında bir 100 metreci vardı benim çalıştığım dönemde çocuk alakasız bir işte çalışırken keşfedilmiş ve üniversiteler arası yarışmada çok iyi derece çıkarmıştı bol şans

Yükleniyor...