Birini arıyorum ama nerde bulabilirim?

nerede tanışmalı, neler vesile olmalı sizin doğrunuz hangisi?

- yoksa iplemem nerden geliyorsa gelsin gelsin yeterkimi diyorsunuz? amacınıza göre mi değişir ?

- diyelim ki ciddi ve uzun soluklu bir ilişki ya da evlilik düşünüyorsunuz ?

• Sokakta, kafede, yolda, orda burda ,farketmez
    45% (42)40% (31)42% (73)Oy Ver
  • Benim daha iyi fikirlerim var ?
    12% (11)17% (13)14% (24)Oy Ver
  • Ailem bulabilir, arkadaş ortamında , ya da onların vesilesiyle
    14% (13)15% (12)15% (25)Oy Ver
  • Iş ortamında, kurs, seminer vb yerlerde
    13% (12)9% (7)11% (19)Oy Ver
  • Nette, teknolojiyi kullanmak gerek,
    16% (16)19% (15)18% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ben aramıyorum arkadaşlar, soruya dikkat çekmek istedim...
takıntılarım var, mesela iş yerinden hayatta biriyle duygusal bir ilişki yaşamam bana yanlış geliyor, sizce saçma mı düşünüyorum

0|0
17|37

En İyi Kız Görüşü

• ne demişler ; Aşk hiç ummadığın biranda kapını çalıyorsa, için ürperiyor, nefesin kesiliyor, kalp atışların hızlanıyorsa; sakın korkma! unutma ki ansızın gelen aşklar büyük mutluluklar getirir..!

...

1|1
    0|0
    • ama ben askın kendisini seviyorum,

• aşkı hiç yaşamamak aşk acısından daha kötüdür. aşk, acısıyla bile güzeldir..Aşk ne olursa olsun sevilmeli zaten.. karşına çıkıpta sana hertğrlü duyguyu yaşatacak olan kişi aşktır zaten ve sende aşkın kendisini sevdiğine göree... =))

Erkekler Ne Diyor 37

• Birini sevmek aşık olmak evlenmek gibi hayaller ile o insanı aramak bulmak birlikte olmak hayallerinin yıkılmasına yol açabilir, nerede ne zaman nasıl olacağı hiç önemli değil eğer ne istediğini biliyorsan zaten bir şekilde tesadüfen karşına çıkacaktır, arayarak bulduğunda her şey istediğin gibi gitmiyor malesef. Bu tabikide benim düşüncelerim herkesinkine saygım sonsuz. Doğru durakta yanlış otobüse binmemek gerekir.

0|1
    0|0
  • Belkide iyi fikirlerim var bilmiyorum kötü yönde söylemek istemem ama,evlilik falan çifter çifter sıkıntı şu devirde hiç ama hiç kolay işler değil birisini bulcan tanıyacan alışıcan kavgası cartı curtu ha bide kafa dengin olcak falan bikere cıktı karşıma böylesi dahada nerde bulurum bilmiyorum zor gibi dünyayı dolaşsam aynısını bulamayacağımı hissediyorum bazen ama görünen o ki yaş artık gelince aile beni kendisi evlendirmeye yönelticek belkide işimde gücümdeyim bakacaklar bu böyle olmayacak görücü usulu ise en berbatı zoraki evlilikten farkı yok sırf merhametliliğinden hayır diyemiyor insan belkide..

0|0
    0|0
  • uzun soluklu bir ilişki ya da evlilik istiyosan bu sokağa çıkıp ilk gördüğün yakışıklıya teklif ederek olmaz varsa genelde bu tarz ilişkiler çok kısa sürer.

0|1
    0|0
  • Arayacak arkadaşlara tecrübeli bir abileri olarak önerim aramayın zira aradıkça ortalık karışıyor, gelecek olanlar da kaçıyor arayan değil aranan olmak için çalışın. Misal ben biscolata erkeği fiziğine sahip olarak iyi bir meslek erbabı olarak ve de kendime bakarak görüntüde süper erkek olmak gibi bir gayeyi gerçekleştirmiş bulundum. Lakin kimse bilmez ki dışı parlak olan elmaların çoğunlukla içi çürüktür. Kimin umurunda i*the best f u c k off the rest

2|0
    0|0
  • Gündelik hayatta bulunur bence. Aramakla bulunacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Gündelik hayatta denk gelme söz konusu..

0|0
    0|0
  • evlenip ayrılmış biri olarak fikrimi söyliyim.ailelerin başlattığı evlilikler daha kalıcı oluyor.sebebi ise aile kültürünün her iki tarafta daha benimsenmiş olması.

(siz evliliği bitirmek istesenizde aileler yüzünden bitirmek istemezsiniz.ayrılmaya sebep olabilecek konular dışında)

0|1
    0|0
  • A B C D E :)) hepsi de yani nasip yaş kaç?

0|1
    0|0
    • Güncellemeye mütemadiyen... : Sen ne düşünüyosun? Bana göre dediğim gibi NASİP...

• Ben de evlilik düşünen arıyordum. Sizce tesadüf diye bir şey var mı?

0|1
    0|0
    • tesadüf değilde doğru zamanda doğru yerde olmak lazım, bu da kader belki

• Araraken buldugun değil hiç ummadığın anda karşına çıkandır o ;))

0|1
    0|0
  • A: Sokakta, kafede, yolda, orda burda ,farketmez

0|1
    0|0
  • fark etmez.. olsunda nerden olursa olsun :D

0|1
    0|0
  • Tesadüf yoktur Tevafuk vardır. Zaman taahhür edince elbet Tevafuk olduğu yerde olur. Sen ne dersen de, ne yaparsan yap hiç bir şey bizim istediğimiz gibi olmaz. N.F.Z. Ne güzel demiş bu konuda "Benim istediği mi Rabbim istemiyorsa konu kapanmıştır."

0|1
    0|0
  • Nette, teknolojiyi kullanmak gerek,

0|0
    0|0
  • Valla pek farketmez sanırım. Tanıdığında anlarsın nasılsa, nereden geldiğine takarsan daha baştan yatar iş :) Zaten ciddi düşünsen ne olacak, ben 7-8 yıldır bir fiil sapım :) Demekki ciddi düşünmekte yetmiyor :)

0|1
    0|0
    • erken başlamışsın düşünmeye ;)

• çok fazlada ciddiye almamak lazım

• Bilemiyorum, ama insan kendini pek değiştiremiyo bazı konularda. Ama belkide zibidi takılan biri olsaydım şimdiye yalnız olmazdım o bir gerçek...

• bankada harç kuyruğu :) okuldan bölümden gir uzat babam uzat :)

hel bir de sıran ondan önceyse oh

0|1
    0|0
  • en iyisi aile cevrendekilerdir diye düşünmekteyim neden dersen ailenin rızasının olduğu ilişki daha az sıkıntılıdır

0|1
    0|0
  • Kabiliyetlerle nerede karşılaşacağın belli olmaz fakat bu nasıl birini aradığına göre değişir bence nerede bulacağın...

0|1
    0|0
  • bende arıyorum isterseniz sizinle uzun zmanlı konuşalım 3 5 ay istersen daha fazla size anlattıklarımın samimi ve dürüst gelmesiyle sizinle tanışıp arkadaş olmak isterim

0|1
    0|0
  • o_O cok şey düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ben akışına bırakırım zorlasanda çıkmıo

1|1
    0|0
  • o biride seni arıyor işte ;)

0|1
    0|0
  • çok mu güzelsin?

necisisin neler yaparsın?

erkek arkadasından ayrılalı kaç yıl oldu?

yaşın kaç?

yeni birisiyle tanışmak için ortamın var mı?

:D

0|0
    0|0
  • ben işyeri seminer derim bu konularda ortak noktamız olmasını isterim ama kesinlikle öyle olacak diye bir şartta yok

0|0
    0|0
  • ben varım :)

0|1
    0|0
  • o zaman ayagına gelen fırsatları değerlendirmelisin .

0|1
    0|0
  • her turlusu olur ,farketmez

0|1
    0|0
  • arkadaş ortamında iyi oluyor kendimi rahat hissediyorum yoksa soğuk biri gibi görünüyorum

0|1
    0|0
  • Ne farkeder ki insan olduktan sonra

0|1
    0|0
  • oluruna bıraktım geldi kalbimin diğer yarısı

0|1
    0|0
  • heryerden olabilir farketmez :) internet popüler ama

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben de senin gibi düşünüyorum.O bir prensiptir, takıntı değil.Okulda aynı sınıftan biriyle, iş arkadaşlarından biriyle asla olmaz.Sonra problemler çıkıyor çünkü.Bence akışına bırakmak gerek.Her an her yerde karşına çıkabilir..

0|0
    0|0
  • A: Sokakta, kafede, yolda, orda burda ,farketmez

0|0
    0|0
  • Seveni ariyoruuum goren soylesiiiinnnn :-)

0|1
    0|0
  • Ailem bulabilir, arkadaş ortamında , ya da onların vesilesiyle

0|1
    0|0
  • anam ya sokakta cevap veren ne cok, sokakta.. sokakta !... kafa salladim yani olacak gibi degil, sokaktan copunu de bulursun odununu da, her turlusu sokakta kaynio zaten

0|1
    0|0
  • C dedim

0|0
    0|0
  • Geldi galiba çok fena , burdan

1|1
    0|0
  • evet iş yerinde yasamak yanlıs.eger olmazsa mecbur deiştirecen işini bide degiştrmen imkansızsa sürekli dipdibe cok rahatsız edici olur.

0|0
    0|0
  • Her an her yerde çıkabilir insanın karşısına. Hiç çıkmaya da-bilir.

0|0
    0|0
  • Yas ilerledikce secim sansin olmayacak haberin olsun da :)).

0|1
    1|0
  • Sokakta kafede orada burada bulabilirsin.

0|1
    0|0
  • Sokakta, kafede, yolda, orda burda ,farketmez

0|1
    0|0
  • Nasipte varsa olur zaten arayışa girmemek lazım

0|1
    0|0
  • nettende ilişki yapmşlğm var düzgn bir insan oldktn sonra mekanın önemi yok

0|1
    0|0
  • arayan belasını da mevlasını da bulur tabi :P