Galatasaraylı taraftarların yaptığı fax şakası Barcelona'nın sayfasında bile yer almış ne demek istersiniz?

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• Real Madrid başkanı Perez'in F.bahçe'ye fax ile kutlama mesajı gündeme hareket katmıştı ancak bir grup Galatasaray taraftarının bunu yaptığı haberi ise gündeme bomba gibi düştü. Dünyanın da ilgilendiği bu haber Marca muhabiri tarafından Başkan Florentino Perez'e sorulunca, Perez gülmüş ve "Ben hiç bir kulübe fax çekmem teknoloji artık gelişti telefonumla ararım. Türkiye'den bir tek Galatasaray'ı tebrik için aradım. Onlarla dostluğumuz üst seviyede"

El Mundo

2|3
    2|2
    • Mesut Özil Ronaldo’suyla,

ileride Karim Benzema,

sol kanatta Di Maria’yla,

fax çekelim kanarya’ya :)) ortalıkta yeni versiyonuyla bu marş dönüyor

• MUZ cumhuriyetindeb sonra FAX cumhuriyeti :)

• Sergio RamoGalatasaray şanslı bir kura

degil. Malag veya PSG cikmis olsaydı. Boyle

degerlendirebilirdik. Turkler asla pes etmez.

Seneler once 2-0 ondeyken macı 3-2 ye

getirmislerdi. Galatasaray cocukluk

kabusumdu.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Perez Fenerbahçe başkanını yolda görse selam bile vermez Fenerlilerde heyecanlanmıştı acaba Realden bize futbolcumu gelecek diye:)

1|2
    0|1
  • ne faxmış arkadaş gündeme oturdu

1|0
    0|1
  • Benim anlamadığım şimdi bizde bu video ile mi övünelim. Arkadaş bu kadar eziklik olur mu ya. Spikerin bir haber sunuşu var Türklükten utandım :D

link

0|1
    0|1
  • link :) :)

HANGİSİ DAHA KOMİK :)

0|2
    1|1
  • sizinki kendin çal kendin oyna hesabı. fenerbahçeden birşey duydunuzmu bizi tebrik ettiler diye:))

kendiniz fax çekiyor kendiniz inanıyorsunuz:)))

0|1
    1|2
  • yahu sazan avi gsliler olmuş hala dalga geçiyor bir araştırın bakalım kim sazan avi olmuş cahiller

0|2
    1|0
  • Dirk Kuyt:febenin kendini Galatasaray seviyesinde görmesi bile febenin büyüklüğünü gösterir

1|1
    0|1
  • aferim :)

0|0
    0|0
  • link

:) Enayilerin spikerinin bir sunumu var dersin ki ne olmuş...

0|1
    0|0
  • Bu durum aklıma Notre Dame'ın Kamburu filmini getirdi.

O filmde ki güzel çingene kızı Esmeralda özürlü olan Quasimodo'yu yanağından öptüğünde zavallı Quasimodo ne kadar çok sevinmişti.Tuhaf sesler çıkararak zıplıyordu garibim,''beni öptü,beni öptü'' diye...

link

2|2
    1|0
  • facede görüp burada paylaşıyon dimi uyanık :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• link <3

2|0
    0|1
  • geçen günlerden alperdi bugün de fax mış :)

0|0
    0|1
  • biz işte ya,bu seksilik başa bela

0|0
    0|0
  • Öyle bir yönetime sahibiz ki kalk bir çalım atmak için 6.250.000 Euro 2 futbolcu ver

Elin oğlu gelsin 2TL lik faksla çalım malım bırakmasın.'' Bir Fenerbahçeli'nin feryadı.

0|1
    1|1
  • oyy gülmekten karın kaslarıma kramp girdi,ölecem ya,son yazan arkadaşın cevabına bakarmısınız :D

1|1
    0|1
  • ahahahaha,hiç bukadar gülmemiştim :D

1|1
    0|2
Yükleniyor...