Fenerbahçenin fax rezaletine diyosunz ? :)

real madirid in işi gücü yok fax çekicicek Türkiye kupanısını aldı fener diye bunu koca klüp nasıl yer nasıl sazanlama atlar fb tv de fenerbahçenin sitesinde bile fax ı yayınladılar :) fax ı çeken galatasaray taraftarları olduğu anlaşıldı :D

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• olayı bilmeyenler için özetliyorum. real madrid fenerbahçe'ye kutlama mesajı yolluyor.2 tane galatasaray taraftarı bunu kendilerinin gönderdiğini ve fenerbahçe'yi keklediğini söylüyor. bunun üzerine binlerce galatasaraylı bulduuuuuum diyerek boş havuza atlar gibi olaya atlıyor ve aklınca fenerbahçe'yle daşşak geçiyor.ama daha sonra tebrik mesajının gerçek olduğu anlaşılıyor.ve seksi kulüp taraftarları kendi kendilerini dürtmüş oluyorlar. Biride gelip buraya konu açıyor. Ben böyle takım ve taraftarı görmedim qeweqweqwweq Cinconlular olmasa kime güleceğiz qewwqewqe

0|3
    2|2

Kızlar Ne Diyor 8

• link :D

Gülüyorum..

1|1
    0|1
  • real neden böyle seyler yapiyor.

0|0
    0|0
  • HerSeneKadıköydenKupaFaksla CİMBOMum diye yeni bir sayfa açılmış tweetırda

1|1
    0|0
  • Onlar timsaha gelmeye o kadar alıştı ki! normal geliyor artık :D

0|0
    0|0
  • seksi kulübün seksi şakaları :D

0|0
    0|0
  • Seviyorum galatasarayı, renklerine kurban olduğum yaaaaaa :))

fener bu ne yapılsa yeridir

0|0
    0|0
  • fenerli iki taraftarın twitterdaki sohbeti;

- Önemsiz konu boşver ciddiye alma sen.

- Öyle bir yönetime sahibiz ki, yani sen kalk bir çalım atmak için 6.250.000 euro+2 futbolcu ver

Elin oğlu gelsin 2 TL lik faksla çalım malım bırakmasın

resmen kapak olduk panpa

0|1
    0|1
  • galatasaraydan fax çalımı

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 17

• gündemi değiştirdi resmen bu olay

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım şimdi bizde bu video ile mi övünelim. Arkadaş bu kadar eziklik olur mu ya. Spikerin bir haber sunuşu var Türklükten utandım :D

link

0|0
    0|0
  • Puhahhahahahah dahada başka birşey demiyorum:)

1|0
    0|1
  • 2008'de Şampiyon olduğumuzda fanatikler iyi hatırlar.Fenerbahçe Tv'de sabah 06.30. gibi GALATASARAYIMIZIN ŞAMPİYONLUK GÖRÜNTÜLERİ yayınlanmıştı 5 dakika kadar.Adam uyuya kalmış,o haber izletilmiş otomatik olarak.80'lerde galiba fener kamili bir takoz takımla 1-1 berabere kalınca şöyle bir başlık vardı gazetede EŞŞEKTEN ADAM OLUR FENERDEN OLMAZ diye.Harbi kepaze bunlar 3 sene daha süper lig şampiyonuyuz Şampiyonluk sayıları 22'ye 18 olacak.

0|2
    0|1
  • Olaydan haberin yok herhalde.

Tebrik mesajı gerçekten geldi. Sizin süper zeka renktaşınız da kendisi göndermiş gibi belirtti size, sizde galeyana gelip bütün gece FB sazan.avi oldu dediniz.

Sonuç ? Sizi bu tuzağa düşüren avel açıkladı kendilerinin yollamadığını. :D

0|2
    3|1
  • tek eğlence fenevbahçe

2|0
    1|0
  • bir takım anca bu kadar ezik olur diyorum ve linklere göz atmanızı rica ediyorum link

faksyoufenerbahçe ahhasdghas tek eğlence fenevbahçe

1|0
    0|0
  • gülermisin aglarmısın :D:DDD ulan ileri zekalı gsliler 2 tane gsli asıl size sazan avı yapmış hala diyosun perez'in işi gücü yok tebrik mesaj göndericek diye,rezil olmadan konuyu bir araştırın cahiller onu bunu boşverde alper çalımı yılın kapagıydı ahahahahah

0|1
    1|2
  • link

ağlama fenev ağlama

assdhgjasdgaskdas

1|0
    0|0
  • gülünür sadece

1|0
    0|0
  • gerçekten geldi fax

0|0
    1|0
  • bunlar bu sazanlıkla şampiyonlar ligi kupasını bayern fenere hediye etmiş desinler inanırlar :D

0|0
    0|0
  • link

:) Enayilerin spikerinin bir sunumu var dersin ki ne olmuş...

0|0
    0|0
  • Bu durum aklıma Notre Dame'ın Kamburu filmini getirdi.

O filmde ki güzel çingene kızı Esmeralda özürlü olan Quasimodo'yu yanağından öptüğünde zavallı Quasimodo ne kadar çok sevinmişti.Tuhaf sesler çıkararak zıplıyordu garibim,''beni öptü,beni öptü'' diye... link

2|0
    0|0
  • burda sazan.avi gs'liler oldu ..olay gerçekmiş..tek eğlence fenerbahçe diyenlere kapağı kralı olmuş

0|1
    2|1
  • cincon niye kıskandı

1|3
    3|4
    • bi kıskanma söz konusu değil kardeşim okumadn galiba ? burada fenerin rezaletini kıskanacak halimiz yok yine rezillik yine hüsran

• en büyük eğlence Fenerbahçe :D

fener olmasa kime güleceğiz arkadaş :D

1|1
    0|1
Yükleniyor...