Zengin olsaydınız ne yapardınız?

Zengin olsaydınız ne yapardınız? Ya da Şu an ki hayatınızdan memnun musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şuanki hayatımdan rahatsız değilim de, eğer zengin olsaydım kendime sınır koymazdım herhalde :)

Kızlar Ne Diyor 14

• kendi işimi kurardım.

• Ev alırdım :D

• Gayet memnunum ama daha iyi bir durumum olsaydı ilk yapacağım iş, dayanamayıp alışveriş yapmak olurdu. Kıyafet.

• cok sükür memnunum durumumdan :)

• memnunum

• ÇOK ŞÜKR ŞUAN Kİ durumum da memnum ama zengin olsaydım hiç gezmediğim yerlere giderm sevdikelrmle

• hayatımdan memnunum en azından hayallerım var zengın olsam o hayallere ulaşabılırdım bı anlamı kalmazdı bu yüzden yok çook memnunum :))

• şuanki hayatımdan memnunum ama param olsaydı ilk yapacaqım şey anneme ew almak olurdu. İnşallah bir qün nasip olur

• tanıdığım herkesi hediyelere boğardım:))

• Hayatımdan çok memnunum.. :D

• dünyanın en güzel kızlarını toplayıp parti verirdim hayat hikayesi anlatma partisi :D

• bir gün zengin olursan beni de çağır :D

• Öncekileri Göster
    • çok sinir bozucu dimi ya :D

• Yok eksi şeyimde değilde sürekli eksileyen biri var bni biyeri zorlanıyo galiba :D dötü yiyosa çıksın bir dağıtiyim onu.

• Zenginim ama para bende. sdfghjklkjhgf

• kıyamam zenginleri nasıl kıskanıyorlar :DDD

• kişilik olarak değişmezdim ama tatil falan yapardım bol bol gezerdim ve muhtaç olanlara kesinlikle yardım ederdim.

• kendime iki erkek tutarım

Erkekler Ne Diyor 11

• yasantimda hic bir degisiklk olmazdi . bindigim araba ayni olrdu, yasadigim ev ayni olurdu, harcadigm para ayni olurdu . pekbir degisiklik olmazdi hayatmda .

• dünya turuna çıkardım her yeri karış karış gezerdim :)

• yan gelip yatardım 2 senedir yaptığım gibi

• Zengin olsam aynı hayatı yaşarım memnunum halimden suanda.

• Evlenirdim, bir girişimcilik şirketi kurardım, kendimi mesleki anlamda geliştirmek için ne gerekiyorsa yapardım.

• halimden memnunum ama geçim derdi illa ki var

• fakire verirdim:D

• bunada bin şükür bizden daha kötüleride var ama biraz daha güzel olsa iyi olurdu be

• Zengin olmak istemem. Ne kadar az mülkiyet, o kadar az kölelik

• İlk yapacağım iş uzaya çıkmak olurdu.

• Bütün servetimi çeçenistanlı kardaşlarıma verirdim.

Yükleniyor...