Trabzonspor, Galatasaray'ın cezasının kendisine verilmesini istedi

Ligin son haftasında İstanbul'da oynanan Galatasaray - Trabzonspor maçında sarı - kırmızılı taraftarlar "2010 - 2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor" yazılı pankart açmıştı. PFDK da bugün açıkladığı kararlarda, Galatasaray'a bu pankart nedeniyle, sportmenliğe aykırı pankart açmak suçundan 20 bin lira ceza verdi. PFDK'nın bu kararı üzerine Trabzonspor Yönetim Kurulu, federasyona yazılı başvuruda bulunarak cezanın kendilerinden tahsil edilmesini isteme kararı aldı.

Yarın federasyona gönderilmesi beklenen yazıda, "Galatasaray'la oynadığımız müsabakada açılan 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor yazılı pankart sportmenliğe aykırı bir pankart olmadığı gibi aksine sportmenliği ön plana çıkartan bir mesajdır. Bu nedenle kulübümüzü de ilgilendirdiğinden dolayı Galatasaray Kulübü'nün de uygun görmesi halinde söz konusu olan cezanın kulübümüz Trabzonspor'a verilmesini taleb ediyoruz"

Trabzonspor'un yaptığı manidar açıklama ve davranış hakkında ne düşünüyorsunuz?

(Bence çok anlamlı)

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• işte böyle olmalı bu spor.

Zaten galatasaraylıların, bjk, trabzon ve öteki takımlarla sıkıntısı olmaz.

Ama kendilerine fenerbahçe cumhuriyeti falan diyen bir takımla sorunu olur..

Yine de onları da tebrik etmek lazım inatçılıklarından dolayı, gelene geçene yeniliyorlar ama inat edip Gs yi yine yeniyolar :D

Bu inadı UEFA da sürdürseler adamlar kupa alacak ama onların inadı sadece GS ye :D

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Trabzonspor gibi bir klubün Şanına Yakışır Bir Davranış Olmuş iki takıma arasında oynanan maçı izledinizmi bilmiyorum ama çok güzel bir dostluk maçıydı gerçekten 90 dakika en ufak tartışmadan oynanan her pozisyonda her faulde futbolcuların bir birine sarıldıgı bir birlerini yerden destek olarak kaldırdıkları bir maçtı

1|0
    0|0
  • Bence güzel bir davranış sergilemişler. Helal olsun

1|1
    0|1
  • bence iyi olmuş aramız daha iyi olur trabzonla

1|0
    0|0
  • gel de senin fake hesap olmadığına inan diyorum bu kadar futbolu takan bir kız tanmıyorum da

0|1
    1|0
  • 20.000 tl koymaz büyük klüplere ama birliktelik saglar.doğru bir karar

1|0
    0|0
  • saçma sapan şeyler yapıyolar işteee

0|1
    2|1
  • gerçek şampiyon ts dur o sezon cl ligine gitti

bence anlamlı bir pankart ts'dan anlamlı bir hareket

1|1
    0|0
  • Trabzon Karadeniz'dir yanlış çıkması zordur.3 sene daha ligde şampiyonuz.

1|0
    1|0
  • Helal olsun Trabzonspor'a

1|0
    0|0
  • paylaşsınlar ikiside birbirinin yalakası zaten:D

1|0
    3|1
    • Buna dostluk deniyor. Yalaka görmek istersen fb bjk tam bir yalaka örneği

• gerekmez biz veririz onlar bize futbolcu yetiştirsinler başka bişe istemez :)

0|0
    1|1
  • ne yapak yani

0|0
    0|0
  • Bravo diyorum.Helal olsun Trabzonspor'lu can kardeşlerimize. Haklı davasında,sonuna kadar yanındayız Trabzonsporlu kardeşlerimizin.

Umarım bir gün adalet sağlanıp,hak yerine gelir

1|0
    0|1
  • Uyanıklara bak!" Sizi gidi hamsiburgerler sizi..

4|0
    3|3

Kızlar Ne Diyor 6

• biz iyi bir şey yaptık orada,ve adamlar da bunu bildiğinden üstlerine alınmak istiyor.

takdir edilesi.

1|0
    0|0
  • Trabzonlu ve ayrıca bir Galatasaray taraftarı olarak bence de anlamlı bir teklif olmuş.

1|0
    0|0
  • İşte bu kadar iyi olduğumuzdan tüm şikecilerde tüm aksilikler de bizi buluyor:)

0|0
    1|0
  • Evet dün gece Erdoğan Arıkan'ı izlerken öğrendim bende ..

Trabzon kendine yakışanı yapmış.. Helal Olsun..

Fenerasyok kesinlikle kabul etmez ama Trabzonun böyle bir istekte bulunması güzell.. 5 ** Canım..

1|0
    0|0
  • Çok mert. Helal olsun Ts'ye.

0|0
    0|0
  • Helal olsun canım Trabzonuma,adamlık dersi vermişler federasyona

Hak yiyenin ödüllendirildiği,hakkı yenenin ise cezalandırıldığı bir ülkede yaşıyoruz maalesef

0|1
    3|3
Yükleniyor...