İlkokul aşkını unutamamak.

Yaşım:18 Yahu üni.ye başlıycam yakın zamanda hala aklımda ilkokul sonda çıktığım kız aklıma geliyor.2 sene önce tekrar çıkmıştık.Ondan sonra 3 tane çok güzel(arkdaşlar diyodu) sevgilim oldu, ancak ben bir tanesini bile sevemedim.Hala aklımda o da oturtuduğum şehirde ama çok uzak (Beykoz-Beylikdüzü sen düşün "İlim B.düzünde olsa alınız")...Kız boş durmuyo sürekli çıktığı var ama bir konuşmada bağlarım...

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ahaha Emre diye bir arkadaşım vardı, Bostancı'da oturuyordu. Kız arkadaşı Beylikdüzü'ndeydi. Çocuk her cuma akşamı gider, haftasonu sevgilisiyle kalırdı. Sevgilisi de sorunlu bir tipti. Çocuğu da sever sayarım, baştan beridir onaylamıyordum ilişkilerini. Neyse, bir gün geçtiğimiz yılbaşıydı Emre yine bu hatuna gitti, onunla girecekti güya. Neyse, sen git hatun arıza çıkarsın ve yeni yıla kapı ağzında gir. O geldi aklıma, saçma salak bir ilişkiydi. 6 ay yine iyi dayandılar.

Bir arkadaşımla kıza giecektik, 4lü ocakbaşı yaparız gibilerinden. O gece bile zehir olmuştu. Ben bile yoldayken "Emre senin yerinde olsam sırf bu yol için bile terkederdim kızı" demiştim, o geldi aklıma.

Yok yok, hele hele Beykoz'dan öeeh. Ne olursa olsun, ben gitmem şahsen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...