En yakın arkadaşınız size aşıksa ne yaparsınız?

En yakın arkadaşınız size aşıksa ne yaparsınız ? Erkekler için erkek arkadaşdan bahsediyorum bayanlar için bayan arkadaşlarından. Böyle bir durumla karşılaşsanız ne yapardınız ? Tersleyip bağırıp çağırıp kavga edip dövüp arkadaşlığınızı mı bitirirdiniz yoksa onu kırmadan durumu anlatmaya çalışıp mı bitirirdiniz ? ya da normal karşılayıp bitirmezmiydiniz ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu arkadaşının sana verdiği güvene bağlı. Ben şahsen yeni insanlardan çok içini dışını çok iyi bildiğim bir arkadaşımla konuşmayı tercih ederim. Arkadaş ile ARKADAŞK arasında çok fark vardır bunun da farkındayım.

Eğer kız arkadaşlarımdan birisi bana böyle bir şey sorarsa önce bir düşünürüm. Sonucu olumsuz olsa bile onunla arkadaşlığı bitirmem ve devam ettiririm. Bunu ona olması gerektiği gibi anlatırım.

Bir sevgiliyi kolay bulabilirsin fakat bir arkadaşın dostuğunu kolay kazanamazsın.

0|0
    0|0
    • Ben yukarda size bir erkek arkadaşınız bunu teklif etse tepkiniz ne olur diye sormak istemiştim :)

• Soruyu yanlış anlamışım ben :) :)

Ağzını burnunu dağıtırım her halde :D

Erkekler Ne Diyor 7

• bah şimdi erkek arkadaşım bana aşık olsa. Lan derim sen ne meymenetsiz bir adammışsın onca güzelim hatun dururken. Hay midene s*çam derim

0|1
    0|0
  • erkeklerde ve kadınlarda degişir... erkeklerin kaldırması zordur böyle soruyu.ne sen sordun ne ben duydum derim gecerim..ama bayan olsam zaten lezbiyen olurdum

0|0
    0|0
  • Benim ev arkadasim bana asik heralde yav. La s.ttr git diom gitmiyor. Arada sacma sapan mesaj atiyor. Ama isin garip tarafi duzenli olarak bayan sevgili degistiriyor.

1|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırarım ayaklarından tutar bizim balkondan aşağı sallandırırdım sonra aşağı atardım fazla yüksek değil zaten :)

0|0
    0|0
  • Yani bu birazda senin duygularına bağlı sende bişeyler hissedebiliyormusun ?

0|0
    0|0
    • Bana aşık olan bir bayan yok benim olduğum var :) Acaba açılsam nasıl davranır ve erkeklerde de bu durumu merak ettim sorayım dedim :)

• ulan bayan bayana aşıkmı olurmuş :))))

• Açıl sana ağzına gelen bütün küfürleri saysın :))))

• Kardeş ayağı Göt ayağı bosuna demıyorlar s*ktir çekerim...

0|0
    0|0
  • karşılaştım terslemedim bağırıp çağırmadım cünkü tercih meselesi iyi bir dille anlattım ona hayatın ve düşüncelerimin şartlarını uzak durmasını istedim kırmadan güzel bir dille zaten şu an görüşmüyoruz ama iyi bir yolda değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ona karşı dahada tedbirli davranırım davranışlarımda

0|0
    0|0
  • Başıma geldi en yakın arkadaşım çok yakışıklı herkesin hasta olduğu benim güvendiğim 12 yıllık arkadaşım bana günün birinde denizin ortasında ben arkadaşça eğleniyoruz sanıyorum herkesin içinde sana aşığım diye bağırdı yeter artık dedi . herkez alkışladı . o kadar üzüldüm ki 1 hafta evimden çıkamadım ağladım nasıl olur diye. Yavaşça hayatımdan çıkarma planı kurdum hiç sevmediğim biriyle çıktım . Sana karşı yok ilgim dedim kardeşiz biz dedim. Ben evleneli 2 sene oldu o ise türkiyeyi terk etti.

0|0
    0|0
    • Sorduğum soru bayan bir arkadaşınız size aşık olursa ne yapardınızdı :D Yinede cevap için teşekkürler :D

Yükleniyor...