Böyle bir dogum gübü süprizi olur muuu????

Arkadaslar bu pazar sevglimin dogum gününü kutlayacam.. güzel planlar yaptm fakat dışarıdan biirilerinin bakıp yorum yapması gerekiyorr.. ben anlatıyorum gerisi sizdee :)

Simdi boş bir teras katımız var orayı temizledim. Kartonlar hazrladım balonlar aldımm.. Pazar günü Erkenden kalkıp orayı hazrlayacam ve ona teras a çıkmasını söyleyecem. Yanlız merdivenlerden çıkarken kartonlar görecek üzerinde yazılar yazacak "merakın sona eriyor yukarı çıkmaya devam ett" gibi oklar la yolunu gösterecem en sonda kartonda güzel bir yazı olacak içeriye girdiginde etrafta balonlar olacak pasta masada falan kutlayacam.. hediye olarakta matruşka aldm :) her matruşkada notlar yazacak en ufagına kadarr .. sonra pankart yaptırıyorm seni seviyorum burağım yazacak onu da herkesin önnde bir yere astracam.. sevglimi alıp oraya götrecem görecek dogm günün ktlu olsun sevglm dyecem ve arkadan tugba özerk- dogum gunun kutlu olsun parçası çalacak ve aksam da havai fişek attracam ..

sizce nasıııılllll ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ama özendim. :) ins hersey diledigin gbi olur tatlım.

1|0
    0|0
    • İnşallahh canmm çok heyecanlıyımm yaa :)

• :) ınsallah cnım. Bol bol bol şans :*

• çok teşekkürler canmm :*

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla pek yoruma yer bırakmamışsın :) her şeyi gayet güzel planlamışsın. inşallah değerini iyi bilir. Yalnız akşama evlenme teklif edebilir, hazırlıklı ol ;)

1|0
    0|0
  • Aşık oldum sana ne olur benim ol :) tabiki şaka yapıyorum kardeşim güzel güzelde özenti gibi olmasın :)

1|0
    0|0
  • Güzel düşünce ama bir sevgili için onu öpüp aşkım iyiki varsn demek yeter be...

1|0
    0|0
    • Artık basit kaçıyor ya onlar anlamını yitirdi yanii .. malesef sahte aşklardan dolayı yitirdi

• Sen bılırısn fazla abartma yeter

• Güzelll . Seni bulduğu için şanslı olmalı.

1|0
    0|0
    • cdden öylemi düşünyorsnn

• Bende teşekkür ediyoruummm sagooll :)

• ö değil :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Wooow Harikaymışş..

1|0
    0|0
  • vayyyy be süpermişşşş

1|0
    0|0
  • Benimde doğum günümü kutlasana 4 yıldır kimse kutlamıyor :(

0|0
    0|0
  • merak ettimde anlattıkların oldumu ? umarım olmuştur olduysa süper :)

0|0
    0|0
    • yaptım evet herşey süper geçtii ve yaptıktan 2,5 3 hafta sonra terk edildim :)

• evet :( aynen öyle

• ve sana birşey söyleyeym mi.. barıştk geri ve benm dogum gunumde hiç brşey yapmadı..

Yükleniyor...