Spor yapmak ve incelmek

Arkadaşlar belim 66 cm 3 haftada ne kadar spor yapsam 5-6 cm incelir

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Boy kilo ve tüm ölçülerini yazabilir misin?

0|0
    0|0
    • 1.82-1.83 civarındayım kilom 62 ölçülerim 85-66-91

• Sporu sağlılığın için yap bence.Zaten manken gibisin.Kilon da az.Böyle kalman yeterli:)

Erkekler Ne Diyor 16

• düzenli yap 1 ay

0|0
    0|0
  • öyle bir spor çeşidi yok 5-6 cm vay babam vay 1.5 ayda en babası 2cm oda olursa haline şükret

0|0
    0|0
    • Yaa zaten aşırı incelmek istemiyorum 1.83 boyum var iskelet gibi dururum 3 cm falan da olur

• burdan anlatsam hareketleri anlamssın arkadaşım uzman tv ye yaz bel inceltme hareketleri diye. Uygulamalı görürsün tabi yediğine içtiğinede dikkat et. Ve en önemli konu vucut yapının kilo vermeye ilk nerden başladığı. Beli 3 cm inceltcem diye yüzün gözün çökmesin. Sonra pişman olursun

• Sadece spor değil aynı anda beslenmenize de dikkat ederek yapmalısınız. Dengeli başlamalısınız üç haftada mükemmel şekilde sonuç alabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • eger bunu erkekler için istiyorsanız kalcanızı eritmeyin..bel kısmınız da göbek kısmı asırı cıkık veya dar bir t-shirt te belli olmuyorsa sıkınyı etmeyin..3 haftada da ancak 2-3 cm incelirsiniz zaten

0|0
    0|0
  • düzenli yaparsan olabilir.

0|0
    0|0
  • haftada en az kere 60-90 dk kardiyo yaparsanız faydası olur tabi düzgünde beslenmeniz lazım

0|0
    0|0
  • yemeği kes çok ekmek yemessen sanırım incelir gibime geliyor ve bu soruyu sağlık bölümüne yazman gerekmiyormuydu?

0|0
    0|0
  • Fitness yap ve ozellikle spor salonlarina git.

Duzenli spor sart.

Kardiyo bisikleti kullan mekik cek vb

0|0
    0|0
  • az yemek ye sürekli spor yap

0|0
    0|0
  • günde 20 kilomw-etre koşman lazım...ancak...

0|0
    0|0
  • o öyle 3 hafta sporla olucak iş değil her sabah 45 dakika koşu yap tüm vücüdün toparlanır.

0|0
    0|0
  • Belin çok ince zaten.Gerek yok.3 hafta da 4 cm incelirsin sağlıklı olarak.

0|0
    0|0
    • Düzenli sporla olur mu ben aslında pek inanmıyorum incelebileceğime

• Özelden yaz 11 senelik sporcu olarak inceltiyim boşuna yorumlara bakmakla zaman kaybetme.

• Hmm kaç kilosun boyun kaç

0|0
    0|0
    • Sordum çünkü hızlı kilo kaybın olursa kaslarınıda eritirsin ayda 5 kg normal kilo vermektir hesabını buna göre yap Yapacağın sporlar bisiklet tempo yürüşleri ve düzgün beslenme

• Boyum 1.83 kilom 62

• yapma incelme kötü durur

• Seks yap panpa tığ gbi olursun sonuçta o da spor :-)

0|0
    0|0
  • 90-60-90 mı hedef :)

0|0
    0|0
    • Yani gibi ama kalçam zaten 90 onu da inceltmek istiyorum

• Günde 3 saat kardiyo bisikleti kullansam incelir miyim

• günde 3 saat kardiyo yaparsan sadece incelmekle kalmaz bitersin :S

• haftada 5kez düzenli yap incelir:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1