Ozellıkle erkeklerden cevap beklıyorum yazıcagım yazı da dusuncelerınız onemlı ve ılıskım ıcın sormalıyım?

dun gece kınaya gıttım arkadasımın aılesıyle bır arkadasımın kınasıydı ve tavuk alma oluyor kınada bılırsınız kı gec saate kaldı 3bucuk gıbı evdeydım ve sevglm cıldrdı daha ben ordayken cıldırmıstı zaten kıskandı anladım soylenıp durdu o saate kadar kalmam gerekmıyormus bastan ayarlayacaktn kendını son anda soyluyrsun ve o saate kadar kalıysn falan uzayıp gtıı..ben anlattkca anlamdı her defasında ona mudafa ederken kendımı acıklarken dedım kı ayak uydrmak zorundaydım aıleyle gtıım aıleyle geldım mecburdum bnde hosnut değildım uykusz yorgndum dedım.abım alamadı arabayla ısı vardı vs..ya ı napmam gerekırdı bılemıyorum kotu bırseymı yaptm ondan oncekı gece arkadasmda kalmıstım normalde ızın vermezdı verdı sasırdım zaten snrasnda bu olaylarla beraber kafama kaktı .yanı sucum ne ?ve hep yasıyrz bu sorunu her gttgm yerde boyle yapıyor

Güncellemeler:
zamanınızdan caldım cok tesekkur edrım helal edın hakkınızı ılgınız ıcın ayrıca cok saolun

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdigi icin kiskaniyor.

Onun kurallarina uy ve anlayisla karsilamayi ogret ona.

Kizdiginda panikleme sakin sakin anlasarak yapin planlarinizi.

Ailemden dolayi boyle bir durum oldu diyerek belirt ve biraz yanliz kalsin uzerine vardikca kopurur smdi.

Uyumlu olmaya calisin.

0|0
    0|0
    • arkadasımın aılesıydı benm aılem değil .onun kuralları fazla her gıttıgım yerde burnumdan getııryr gercekten fazla kavga edıyrz panıklıyorum artık cnku cıldrmıs olarak gordgm zaman onu gerılıyorum uzuluyorum gelemıyrm oyle seylere ama yınede sevıyorum bu seferde evlılıge gıden ılıskımız var ve korkuyorum napmalıyım blmıyrm

• tesekkur ederım zamınndan caldm helal et hakını herkes etsın yanı saol

• Helal olsun.

Olum dosseginde bile olsan seni kendine getiren tek sey mutluluk olur bilinc yerine gelir.

İyi dusun ve zamana birak.

Ani karar verme ve kendini yargilama hemen

Erkekler Ne Diyor 10

• ailenle olduğun için hoşgörülü davrana bilir di , arkadaşın da kalmana izin vermemeliydi , bence hemen kötüye yorma , sadece fazla üstüne titriyor .

0|0
    0|0
    • neden kı kız arkdasım aılesıyle yasıyr ne sakıncası var kı

• yok ve ababası elbette kı guvenılır o yuzden kızmıyr cıldrmıyr ordakı cevrden dolayı erkeklerden ama yoktu dıyrm olanlarda buyuk ınsanlar falandı acıklama yapıyrm yanı havada bırakmıyrm

• hımmmmm gabila senin kin de biraz şizofrenlik var . dilerim aranız düzelir .

• Bu şahıs sizin sevgiliniz eşiniz veya vazgeçilmeniz değil sizi kıskanıyor olabilir aşık olabilir korumak istiyor olabilir ama bunlar için öncelikle saygı lazım.

saygısız sevgi olmaz, sevgililik olmaz böyle anlayışlı olacak her iki taraf dürüst olmalı güvenmeli güven duymalı.

0|0
    0|0
    • evet ıste yanı uzuluyorum ılıskıden soguyorum ondan degıl ama evlılıkten korkuyrm nasıl gecıcek bır omur dıyorum

• O zaman evleneceğiniz şahsı iyi seçmelisiniz ve dua etmelisiniz. Bu işler kısmet işi ama şahsı tanımak önemlidir. Siz az çok tanıdınız bu şahsı kararınızı ona göre vermelisiniz. Flörtöz sevgililik ilişkileri zedeliyor.

• bir bayansın köle degil.kocan mı karsıdaki ? hayır! kıskanacak ama dozunu ayarlamayı bilecek.sevginin bile asırısı zarardır. ben bir erkegim ama sana sunu söyleyim kendini fazla üzme ve fazla alttan alma. kendisi gitse o vakitte gelse eminim bir sorun teşkil etmez. yalanda söyleme ne olacaksa bastan olmalı

0|0
    0|0
    • evet de o gıtmyr hıc egece kalamz ole gtmez sadece dun ıste arkdasıyla on bubuk seansına sınemaya gttı 1bucukta cıktı ben bunu soyledgmde yanmdakıler erkektı ızledm cıktm sadece senınkıyle bır değil dedı bana sena bakan begenen olcak aynı sey değil deyıp durdu.takılan olcak katıl etceksn benı dedı kavga ettı hala surdryr

• evet sen evlensende bakan olacak bekar mı diye soran olacak..fazla kıskanc ve asosyal bir yasamı varsa da bu bir ters etki yaratabilir.bu konuda senin yardımcı olman sıkıntılara yol acar bir arkadasından yardım almalısın..

• İkinizde haklısınız.Kendini onun yerine koy.Ona da aynı şeyi söyle ortak yol bulun.Ne güzel ilişkiniz var.Akıllı olun.Sevgilerle...

0|0
    0|0
    • kouyyorum bende rahtsz olurdm bnde kıskancım ama acıklama yaptm cok ben ona kotu bı durum olmadgını yınede kızdı durdu sınırlı harektler en fazla bu uzuyr benı

• Aynen öyle.Sonra yaparız bir plan üzülme :) Şimdi sen onun sakinleşmesini bekle ve üzülme.Sevgilerle...

• tesekkur ederm..

• Biz erkekler emrivakilerden ve dışımızda gelişen olaylardan nefret ederiz. Bence sevgilinin kıymetini bil. Olması gerektiği gibi davranmış. Ve hep söylüyorum: Bize huzur verin ya...

0|0
    1|0
    • kendı kendınızı huzursuz edıyrsnz ben acıklama yaptkça anlamamkta dıretıyr resmen ..ve acık sozlu durust bırıymdr basmdan gecen ne varsa anlatrm oyle oldgu halde boyle davranıyr basmdan bazı ona ters gecen seyler gecyr dugnde dernekte erkeklern bakması begenmesı falan bneden da rahatsz ama benm sucum değil bu yanı herkes dugunde dernekte berabar olur yapçak brsey yok

• ona bir şekilde güven vermleisin.

0|0
    0|0
    • her basıma gelenı anlatgm ıcın boyle o baskasının yaptgı seyı bana mal edıyr takılan oldgnda bana benı sucluyr sankı ben dıyrm krsmdakı erkege gel bana takıl dıye napablırm bnde anlatyrm bnları ona arkdas gıbı ama guvenı kırılıyr bnlrdr sebep deglmı kız arkdaslrm anlatma herseyı dıyr ama bızım bunun uzerne kurulu bır ılıskımz yok kavgda etsek anlatyrz

• Burda söylediklerini birde yüzüne karşı söylemeyi denesen belki bir çözüm olabilir. Tabi bu erkek arkadaşının anlayışına bağlı .

• çocuk haklı. kınalar nişanlar düğünler biryerde boy göstermedir. senin fazla kalmaman gerekiyodu

0|0
    0|0
    • evet ama rahtsz olcagı bı durumun olmadgını acıkladm defalarca olsaydı neyse derdım gelsn uzerme bukadar oyle bıle olsa sucum yok bnce cnku ayak uydrmak zorndaydım

• Boyle beni veya baskasini kisitlayan insan otesi mahluklardan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Bak işine bea de :-)

0|0
    0|0
  • kına yaramamış:D yanlış yere yakmış olabilirsiniz yeminnen:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...