Real Madrid başkanının Fenerbahçe'yi tebrik etmesi

link

link

tek eğlencesin fenevbahçe diyorum geçiyorum siz ne düşünüyorsunuz ahahahahah sonuçta ziraat Türkiye kupası 1 kupadan daha fazlası hahhahasdgjhsdö

Güncellemeler:
Arkadaşlar lütfen çektiğiniz faxları yere atmayın, Fenerliler onları Real Madrid'den geldi sanıp resmi sitede paylaşıyor #faksyoufenerbahçe

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• '' Azizcimm sen kapat.ben arayayım.sana çok yazmasın"

-Florentino Perez <3

Artık fenerbahçe bir fax kadar yakın! Içinizde biriktirdiğiniz duygu ve düşüncelerinizi ! fenerbahçeye fax çekin.Fenerbahçe resmi sitesinde yayınlasın . Hadi herkes Bir Faxda Sen Çek kampanyasına :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• videonun altındaki yorumu yapanı tebrik ederim spikerin çatlayın dercesine boyun kırması nedir öyle ahahahah :D

1|1
    0|0
  • Bu rezilliklerini nasıl kapatacaklar bilmiyorum :) Galatasaray'ımla uğraşmak böyledir işte.

1|1
    0|0
  • ben bile utandım fenerliler adına

1|1
    1|1
  • Ne mutlu Fenere :)

0|1
    0|0
  • Adamlarinşu anhala sitesinde duruyor inanilir gibi degil

1|0
    0|0
  • tüm galatasaray camiasına saygılar!:)

0|0
    0|0
  • çok güldüm

1|0
    1|0
  • İtiraf ediyorum,ben hayatımda hiç bukadar gülmemiştim,sağolasın fenevbahçe :D

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• FB tv nin bunu haber yapması bir kompleksin göstergesi. Real Madrid le hiç resmi maçlarının olmamasına bağlıyorum ben bunları :)

biz bu sezonu da Real'le hazırlık maçıyla açacağız yine. onlarsa Real'le ancak pes turnuvalarında oynamaya devam edecekler :)

0|0
    0|0
  • balıklar hazır mı

0|0
    0|0
  • ne olcak bu işler böyle

0|0
    0|0
  • aziz yıldırımın dediği oldu birgün herkes bizi konuşacak demişti

1|0
    0|0
  • sazan.avi ahahahahahaha

1|0
    0|0
  • soru formunda değilll

0|0
    0|0
    • siz ne düşünüyorsunuz dedim demekki bir düşüncen yok ?

• Ziraat Türkiye kupası tüm dünya tarafından yılın en prestijli kupası seçilmiş cl nin önünde bitirmiş gelecek yıllar madrid gibi barca gibi munich ve united gibi takımlarda katılmak istediklerini söylemişler o yüzden madrid febeyi tebrik etmiş sonuçta ziraat Türkiye kupası 1 kupadan daha fazlası

• :))))))))))))))

0|0
    0|0
  • olayı bilmeyenler için özetliyorum. real madrid fenerbahçe'ye kutlama mesajı yolluyor.2 tane galatasaray taraftarı bunu kendilerinin gönderdiğini ve fenerbahçe'yi keklediğini söylüyor. bunun üzerine binlerce galatasaraylı bulduuuuuum diyerek boş havuza atlar gibi olaya atlıyor ve aklınca fenerbahçe'yle daşşak geçiyor.ama daha sonra tebrik mesajının gerçek olduğu anlaşılıyor.ve seksi kulüp taraftarları kendi kendilerini dürtmüş oluyorlar. Biride gelip buraya konu açıyor. Ben böyle takım ve taraftarı görmedim qeweqweqwweq Cinconlular olmasa kime güleceğiz qewwqewqe Bu kadar kendini rezil eden taraftar yoktur qewewqewq

0|0
    0|1
    • ahhhahaha aç tavuk kendini darı ambarında sanarmıs arkadaşlar tamam Galatasaraylı renktaşlarım sizinle t...k geçmişler ben onların adına kendilerine afferin diyorum ve sizi ben tebrik ediyorum tamam ha perez ha ben ne fark eder bende fm de çok iyi bir hocayım haa beni öyle boş sanmayın ahadkgasdahsgdkjln tek eğlence fenevbahçe

• haaa kaynakmı istiyordun

Real Madrid başkanı Perez'in F.bahçe'ye fax ile kutlama mesajı gündeme hareket katmıştı ancak bir grup Galatasaray taraftarının bunu yaptığı haberi ise gündeme bomba gibi düştü. Dünyanın da ilgilendiği bu haber Marca muhabiri tarafından Başkan Florentino Perez'e sorulunca, Perez gülmüş ve "Ben hiç bir kulübe fax çekmem teknoloji artık gelişti telefonumla ararım. Türkiye'den bir tek Galatasaray'ı tebrik için aradım. Onlarla dostluğumuz üst seviyede"

El Mundo

• evet çok rezil febe yaw diyelim faks attı onuda manşetlere resmi siteye haberlere taşımak neyin nesi agassdgkasdhas biz real madiridi 5 maçta 3 kez yendik hiç övünüyozmu ahhahdas eziksin fenevbahçe

• Vayy be,demek koskoca Real Madrid kulünün başkanı fb yi tebrik etmiş ha? Helal olsun,bu ne büyük bir onu fb için.

Hep diyoruz ya fenerin büyüklüğü ne kupa,ne avrupa başarısı ne de taraftar çokluğundan (zaten bu konularda hep gerideler)

fenerin büyüklüğü başka bir büyüklüktür,adı konamaz onun,akla mantığa sığmaz,bunu sadece fenerliler bilir birde psikologlar :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...