Siz olsanız tepkiniz ne olurdu?ne yapardınız?

sevgilinizle çok kötü günler geçirdiniz ayrıldınız bir şekilde barıştınız devam etmeye karar verdiniz birbirimize huzur verelim dedik bunaltmayalım entrika olmasın sinir gerilmesin bu şekilde akışına bırakalım dedim fakat öğrensenizki size bişe demeden çanakkaleye tatile gitmiş eski karısı,karısının kardeşleri ve çocukları ile bunuda siz sorduğunuzda yoldayım diye cevap alarak öğreniyorsunuz?ve sizi gelene kadar ne aradı ne sordu? tepkiniz ne olurdu napardınız?ciddi cevaplar verirseniz lütfen şimdiden teşekkürler

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben hemen terk ederim ben sevdiğim bayanın yanında olmayı her zaman terci ederim onunla mutlu olurum onsuz ben bir hiç olurum onu görmek için can atarım baha neler uydururum ona ilgimi sevgimi değer verdiğimi her an hissettiririm hep arar sorarım onsuz bir şey yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arada cocuk varsa degişir iş...cocukları için oradaysa ve sizin izin vermicenizi biliyorsa anlayısla karsılamalı.fakat art niyet varsa işte gecmiş olsun.birde eski karısıyla tek gitmemiş aralarında birşey olması beklenemez

0|0
    0|0
  • eski karısı ve çocukları olsa tamam da karısının kardeşleri de var. o zaman tamam ya sizi umursamıyor

0|0
    0|0
  • Olumsuz bakmamak lazım. Belkide Çocuklarıyla vakit geçirmek için Gitti. Bu sefer eski eşide belki barışırız muhabbetine onlarla gitti ve eşinin kardeşleri onu yalnız bırakmadı? Tabi tam terside olabilir. Pişmanlık hissi aile özlemi..

0|0
    0|0
    • BİLMİYORUM AMA BEN KENDİMİ ÇOK KÖTÜ HİSSETTİM BİŞE DEMEDİM DAHA SAKİN OLMAYA ÇALIŞIYORUM

• Kim kötü hissetmez ki? Hangimiz aşık olunca beyniyle hareket ediyor? Göğüs kafesimizin altında yatana laf dinletebiliyormuyuz? Hayır.. Sağlıklı düşünün. Bırakın gerekli açıklamayı o yapsın. Düşünmeyin desemde düşüneceksiniz. Düşünün hemde delicesine. Umuyorum neticesine ulaşacaksınız..

• çok uzun okumadım sorry :(

0|0
    0|0
  • DERHAL AYRILIRDIM EVİMİ TAŞIR TELEFONUMU DEĞİŞTİRİR BİRDAHADA YÜZÜNE BAKMAZDIM

0|1
    0|0
  • Geldikten sonra ararsa tatildeyim canım up uzun bir sure kalıcam. The bitti. De.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gönder gitsin.

Boşanmış, özellikle de çocuğu olan adamla olmaz.

0|0
    1|0
    • İKİ YILLIK BİR BİRLİKTELİĞİMİZ VAR ÇOCUKLARI ÇOK İSTEMİŞTE O YÜZDEN GİTMİŞLER HAKKI DEĞİLMİYMİŞ ÇOCUKLARININ.KIZLAR CİDDİ TEPKİNİZ NE OLURDU?ÖYLE GÖNDER GİTSİNLE OLMUYOR HEMEN

• Evlenip boşanmış biriyle olmam asla. Büyük konuşuyor gibi olmayayım da, bu tip sorunlarla karşılaşacağımı bildiğimden uzak durmayı tercih ederim.

Ablacım sen de gerekeni yap. Tolerans gösterip de ilişkiyi daha da yalamalaştırma.

• bırakırdım böyle şey mi olur mu adam eskisin edönmüş ayrıldıktan sorna barışmak olmuyor malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...