Önümüzdeki 10 yıl içindekı plan ve hayallerınız nelerdir?

Meslegınızde ilerleme, evlenme, ev alma, baska ülkeye gıtme, vs gıbı. detaylandırabılırsınız.

Güncellemeler:
benım hayalim de evlenmek kendı organık bahcemı kurmak, bı yandan ogretmenlık yaparken bı yandan cocuklarımı büyütmek. :) umarım plan ve hayallerınız gercek olur. yarına cıkacagımız bellı degıl dıyen arkadaslarevet belkı ölecegız ama hayal ve planlarımız olmazsa hıc yasamadan ölürüz.

0|0
15|22

En İyi Kız Görüşü

• Anneciğimi emekli edip, benimkinin başına geçmeye ikna edecek ve kariyerime devam edeceğim :D Bu arada belki aşkta yanaşır yamacıma :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Güncellemene cevap: Ne güzel hayallerin var umarım dilediğin gibi olur... ;) Bendim o 10 dakikaya ne olacağımız belli değil diyen bana da göndermede bulunmuşsunuz :D Benim öyle dediğime bakmayın 27 yaşıma giricem bu pazartesi ve ben bu yaşta okumaya başladım aof de 2. sınıf kamu yönetimi iş-dersane-ev üçgeninde deyim yerindeyse ot gibi yaşıyorum... Nedeni özel sektör bıktırdı beni 4 yıllık üniv. mezunu olayım da bir fabrika olur memurluk olur düzgün bir işe bakayım diye okuyorum evlenince sosyal yaşantım olsun diye bu çabalar... Yani sana aşağıda öyle yazdım ama bende senin kadar olmasa belli hayallerim var... Adamın biri demişki HAYALL,E YAŞAYANIN ...! diğeri de çıkmış demiş ki HAYALLE YAŞAMAYANIN...! yani birde bir söz daha var hiç ölmeyecekmiş gibi DÜNYALIK hemen ölecekmişsin gibi AHİRETLİK...

1|0
    0|0
  • Doktordan ne olur ki. 10 yıl sonra Süper Doktor olamayacağıma göre. Meslekten bir beklentim yok.

Evlenme ? 36 yaşında ve bekar. Tanıdığım herkes "SAKIN SAKIN" diyorken mi ? Bilemedim.

Ev almak : Ben komşu alacağım.

Başka ülkeye gitme : Bu olabilir. Bir Moğolistan hayalim var. Türklerin atalarının at koşturduğu toprakları görmek istiyorum. Onun dışında birçok yeri şimdiden gördüm. Ekzantrik birşey olması lazım.

Bir de tekne almayı planlıyorum ama Marina kiraları fahiş. Kendime bir sponsor bulursam belki.

Bu konuda PinkiePie'ın bana destek olmasını umut ediyorum. Babası çok zengin. Belki bana kendi marinasında bir yer ayarlar ve 24 sene boyunca kira almaz.

1|0
    0|0
  • en fazla 10 yılım daha var, ondan sonra kızımda büyümüş olacak, ve tüm dünyayı baştan sona gezmeyi planlıyorum

2|0
    0|0
  • Kesinlikle evlenmeyeceğim. Bu dünyaya çocuk getirip büyüdüğü zaman da 'baba beni niye dünyaya getirdiniz' sorusunu duymak istemiyorum. Birlikte yaşamak isteyen kadın varsa buyursun. Onun dışında yeterli birikimi yapınca yıllık iznimi kullanıp dünyayı motorsiklet ile dolaşmak istiyorum. İnsan bir kere geliyor dünyaya. Onu da her gün gördüğü çevrede kalarak harcamamalı.

0|0
    0|0
    • guzel bı bakıs acısı. evlenmemenın de bırcok olumlu yanı var, kendıne daha cok vakıt ayırmak gıbı. ama ben yalnızlıgı seven bırı degılım sevmek sevılmek sahıplenmek hıslerımden dolayı tek tabanca olmak benı mutsuz edıyor. iyi ömürler :)

• Teşekkürler. İngilizce öğretmenliğinde başarılar. Olurda ingilizce öğretmeni olmak istemezsen benim gibi şimdiden açık öğretimden işletme ya da kamu yönetimi vb okumaya başla ;)

• Evlenmek,çocuğumuzu büyütmek okula göndermek böyle böyle gidecek önümüzdeki 10 yıl ve hatta hayatımın sonuna kadar ailem ile alakalı planlarım olacak.

0|0
    0|0
  • sadece mesleki ilerleme.zaten evim var başka ülkelere çokca gittim yakında kalıcı olarak gidiyorum,evlenmeyeceğime göre de tek bu kalıyor.

0|0
    0|0
  • 10 dakika sonra ne olacağımız belli değilken... :( ANI YAŞA ... ;) :)

0|0
    0|0
  • emir altında çalışamayan tiplerdenim.. bir şekilde kendi paramı kendim kazanmam lazım ama elde var sıfır.. tek bir hayalim var. o da bir dükkan açabilmek.. ama 0-3 geriden yaşıyoruz. 4 gol atana kadar, oo oooo. ölme eşeğim ölme :)

0|0
    0|0
  • önümüzdeki 10 yıl ölmemek.

0|0
    0|0
  • 10 yıllık plan yapamıyorum.10 günlükte yapamyorum. hayatım o kadar olağanüstülüklerle dolu ki, 10dakika sonra başıma ne geleceğini bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Mesleğimde ilerlemem başladı diyebilirim :) türkmenistan almanya azerbaycan isviçre avustralya mesleğim gereği bu ülkelerden birilerine yerleşeceğimm :)

0|0
    0|0
  • benimde hayalimde bu şehir hayatından kurtulup köye kaçıp 300 tane koyun 20 tane inek 2 tane at 10 tane kangal köpek alıp alıp 5 dönüm araziyi çiftlik yapmak var organik yaşamak var

beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar yıkasınlar :)

0|0
    0|0
  • enaam öğretmen mi olucun :) ne öğretecen

0|0
    0|0
  • evliyim kendi işimin patronuyum evim arabam var bebiş yolda çok şükür bide hacı olursam Allahın izniyle :)

0|0
    0|0
  • yaş 27 bütün hayallerim gerçekleşti hızlı oldu sanırım sadece evlenmem kaldı onuda yaparım ilerleyen zamanda

0|0
    0|0
  • Polis yahut Astsubay olmak Vatanım ile evli olmak karıya gerek yok :)

1|0
    0|0
  • profesyonel teknik adam olarak bir an önce mesleğime başlamak

0|0
    0|0
  • hukuğu bitirmek ikinci bir plan yok

0|0
    0|0
  • 4 sene sonra meslekten istifa. Gerisine Allah kerim :)

0|0
    0|0
  • Yarın için bile planım yok.

0|0
    0|0
  • yarına çıkacağımız belli değil düşünmüyorum bile

bunlar uzun emel

0|0
    0|0
  • Cok ciddi bir sorun cikmazsa 6 ay sonra Munih'e yerlesiyorum. Bundan sonra da BMW R&D-Innovation Center...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• üniversiteyi bitirip konsoloslukta calismak, bu zamana kadar iyi niyetimi, safligimi, güvenirligimi kullanan insanlardan uzak durmak ve bu safligimi degistirip bende herkes gibi acimasiz olmaya calismak, annem o zamanlarda yaslanacak, ona bakmak isterim gezdirmek mekkeye göndermek isterim, bir daha annemden baska kimseye güvenmek istemedigim icin, evlilikte istemiyorum.. yurt disinda yasiyorum su an, seneye üniversiteyi türkiyede okuyacagim sonrada temelli orda kalmayi planliyorum.. umreye gitmek istiyorum, aslinda güvenilir bir dost kardes ya da sevgili isterdim, ama öyle birseyin olmadigini bildigim icin öyle bir arkadasa sevgiliye sahip olamayacagim.. kücük bir evim ve bahceside olsun istiyorum, bahcemde cicekleri sulamak istiyorum, domates gibi seyler ekmeyi istiyorum.. cocuklarimda olsun istiyorum ama evliligi istemedigim icin oda mümkün olmayacak..

1|0
    0|0
  • Önce üniversite okumak.. Sonra evlenmek.. evliligimin ilk5 yılı calıscam ama maasımı bir banka hesabına yatırıcaz hiç harcamıcaz.. 5 sene sonunda ev alıp oraya yerleşicez eşimle ve bir çocuk dünyaya getiricem:) 2 sene 3 sene sonra gerek olursa tekrar işe başlarım.. :)) yine benim parama gerek olmadıkça dokunmayız araba ve ekstradan ev falan alırız :)) ay çok iyiymiş yaa:))

0|0
    0|0
  • yazdğm kitapların basılması falan

1|0
    0|0
  • Üniversiteyi bitirmiş olucam yani gastronomi okuyucam, evlenirim herhalde yani 28 yaşında hamile falanda olabilirim haliyle

1|0
    0|0
  • 1.Aşkımla evlenmiş ve çocuk yapmış olmak

2.Başarılı bir doktor olmak

3.Beraber çok para kazanmak harcamak çatur çutur

0|0
    0|0
  • sevgilimle evlenmek ve okuduktan sonra mesleğimde ilerlemek

1|0
    0|0
  • evli mutlu çocuklu:))

0|0
    0|0
  • İstediğim kurslara gidebilmek, liseyi bitirip üniversite için Eskişehir ya da İstanbul'a gidebilmek ve öğrenci hayatının zorluğunu yaşamak .Doğru insanı bulup güzel bir aşk yaşamak, New York da Broadway şehrine gitmek.Ve en önemlisi müzik için bişeyler yapabilmek

0|0
    0|0
  • okulu bitirmek ii bir iş bulmak aşık olduğum adamla evlenmek

0|0
    0|0
  • O konuda teslimiyetçiyim.

Sadece kariyerimi düzgün kurmaya çalışıyorum onun haricinde Allah neyi nasip ederse.

0|0
    0|0
  • plan yapsak neye yarar yarının ne olacağını biliyomuyuz

0|0
    0|0
  • Öyle çok ciddi planlarım yok

0|0
    0|0
  • evlenmek,çalışmak,1 yıl sonra çocuk yapmak,doğumdan sonra neden 1 yıl beklediğime pişman olmak,çocuğa kayınvalidem mi yoksa annem mi baksın karar verememek,doğum iznimin bitmesi ve işe dönmem,bebek yüzünden sekteye ugrayan uyku düzenim ve de cinsel hayatım,bebeğin zamanla büyümesi ve benim yaşım geçmeden 2.çocugu yapma kararı almam onu doğurup sil baştan aynı uykusuz geceleri geçirmek vs. :)

0|0
    0|0
  • uzun vadeli plan yapmiyorum desem ? ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...