Böyle bir mantık yok olamaz...

Merhabalar değerli forum arkadaşlarım ,

Spor yaptığım salon biraz sosyetik bir salon yakın olmasından dolayı mecburen tercih etmiştim zamanın behrinde ,

Ve içindeki insanlarda marka giyen marka takılan insanlar , ben se 5 liralık body atlet ve eşofman ile spor yapıyorum.

Esas büyük problem ise salon hocamın beni şikayet etmesi ne hakkında peki ; Biraz marka birşeyler giy buranın ismini kirletiyorsun demesi.

Böyle birşey var mıya sayın arkadaşlarım nasıl bir mantıkdır bu , iki zengin kızı ve oğlanı için

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Oha!

Ben olsam senin yerinde tüketici hakları koruma derneğine şikayet eder, o salonu şikayet vara ilan eder bilumum rezil etme çabasına girerdim.

gerizekalılar ya.

0|1
    0|0
  • gerızekalı mallar yaa cok sınır oldum yaa hemwn sıkyet et orayı kndıme sagın varsasıkayetet parana yazık ya sevıyesı dusuk ınsanlar.!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ya salona gelenlere kendi bastırdıkları tişörtleri veya eşofmanları versinler ya da git müdüre böyle yapmıyorsanız bir daha bana karışmayın de

0|0
    0|0
  • Paranı iste ve terk et o züppe salonu. Kendine de saygın yok mu ? " Hoca, o kadar markanız var da bana da bir tişört versen, sana koymaz " diyemedin mi ?

1|0
    0|0
  • Birader harbi iyi sabırlı davranmışssın helal olsun. Gerekli kurumlara şikayet et, paranı al çık git yahu ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...