Sizce devlet Fenerbahçe'ye bu parayı verecekmi? ve bu talepleri onaylıyacakmı?

Geçtiğimiz günlerde cumhurbaşkanı kulüpler birliği ile bir araya geldi daha sonra aziz yıldırım ve arkadaşları cumhurbaşkanı ile özel bir görüşme yaptı ortalama 1 saat sürdü bu görüşme. aziz yıldırım cumhurbaşkanından son 5 yıl içindeki zararlarını ortaya sundu ve bu zararların belgelerini gösterdi nasıl ortaya çıktığına dahil. ve devletten 500 milyon € tazminat parası + vergi borçlarının silinmesini talep etti. cumhurbaşkanı yargıtaydan eğer sizin lehinize sonuç çıkarsa bu zararların karşılanacanı ve istenen talepleri onaylayacanı söylemiş. aziz yıldırım ayrıcı 1996' yılından sonra kazanılan tüm kupaların incelenmeye alınmasınıda istemiş cumhurbaşkanı böyle bişeyin şu an yapamıyacaklarını ancak gelecek yaz 16-17 sezonu sona erdiğinde yapa bileceklerini söylemiş. aziz yıldırım ayrıca Türkiyede bir şirket açıyor G. Amerikadaki genç yetenekli patlamamış oyuncuların isim haklarını almak gibi. size bunuda açıklayım eğer böyle bir şirketin açılmasına devlet onay verirse bu şirket G. amerikadaki genç oyuncuların isim haklarını alacak bu şekilde ilerde parladığında Fenere gelirse daha az bir paraya ve sorunsuz gelecektir veya başka bir takıma giderse bu şirket o takımdanda transfer parası alacaktır. bunu galatasaray 2010'da yapmak istemiş ama o zamanın cumhurbaşkanı izin vermemiştir. böyle bir şirketin açılmasınıda izin veren rte bunuda yargıtay kararından sonra ola bileceğini söylemiş. yargıtay kararı 3 ay içinde açıklanması bekleniyor. sizce devlet bunları yapacakmıdır? küçükte bir not cumhurbaşkanı Fenerbahçe'liymiş yani bende yeni öğrendim.

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Rte fbli cıktı iyimi 😂 o adam takım tutmaz cunku zamanını bir maca ayırmaz bence. Gercek gibi gelmedi. Gerisini bilmiyorum ve zarar versa ödenmeli zaten. 😊

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok bir çok yerde Fenerli olarak geçiyor. ondan yazdım yoksa şöyle bir Fenerliyim demişliği yoktur.

• 3ay

Takım tutmayan kızlar olur ama bir takım söyler. Mesela bende esesliyim. Ama onun dısında bjkliyimde. Ama takımla bir alakam yok. Oda öyledir 😊

En İyi Erkek Görüşü

• tayyip size stad yaptı unuttun mu hani başkanınızda onun kudreti olmasa stadımız olmazdı dedi tüm taraftarlarımız ona şükretmeli dedi sende sükrediyor musun sayın diyor musun :D
    daha futbolu bilmiyorsun devlet değil tayyip te değil federasyon ödeyecek ki mağduriyet yaşatmışsa bu çok normal ama tabiy ki mahkeme karar veririse

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bence sadece vergiler silinir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Vereceklerini hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • yapamaz birkez fener avrupaya gidemiyor sadece lig ziraatte başarılı olabiliyorlarsa hakem sayesinde oda 500 milyon euro imkansızında ötesi max 100 verir susarlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Fenermi avrupaya gidemiyor wht? valla normal zarar kaydı 300 € ama aziz 500 koparma + bide vergidende kurtulma niyetinde anlaşılan ve sanırım koparacakta iyi kanki olmuşlar erdoğanla aziz ahmet ercanların söylediğine göre :D 100 verir susar ne ya buna güldüm bak :D

Not: Fenerbahçe 10 yıldır devletten yardım almıyor bunlarda göz önüne konuluyor.

• Sadece Fenere iltimas geçer
    diger Türk takımlarını yok sayarsa
    o zaman Türk futbolu bitmiştir

0|0
    1|1
  • İşi gücü fırıldak aziz.

0|0
    0|1
  • Bir kısmını tff vericek

0|1
    0|0
  • Vermezler