Erkek kardeşim 15 yaşında boyu 179 hayali 189-190 olmak sizce olur mu olmak için ne yapmalı neler yemeli tavsiyeleriniz?

erkek kardeşim 15 yaşında yani 2001 doğumlu boyu 179 hayali 190 olmak olabilir mi sizce olmak için ne yapsın neler yesin tavsiyeleriniz nedir ilerde kaç cm olur boyu boy takıntısı var?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kavak yaprağı yesin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kefir tüketsin. bol bol uyusun. esneme gerektiren bir spor yapsın gelişme çağında kaslarını esnetip açtıkça uzaması hızlanır. Yüzme ve basketbol u öneriyorum bide. işlenmiş gıdalar yememeye çalışsın. vücudunun en verimli dönemi yani

0|0
    0|0
    • 3ay

kaç cm uzar daha

• 3ay

genetiğe bağlı. her kişinin bir üst limiti vardır. mesela onun vücudunun 190 ise. hiç bişey yapmasa.182 . ekstra şeyler yapsa 187 . herseyi zorlasan 190 ama limiti neyse onu aşamaz.

Erkekler Ne Diyor 11

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkekler 14 15 yasinda gercekten çok uzuyor kardesimden biliyorum

0|0
    0|0
  • benim kız kardeşim 15 yaşında boyu 1.58... 1.65-1.75 cm uzatmak çok istiyor. Bir çok türlü olmuyor. Baketbol, voleybol, yüzmeler bile gitmiyordu. Ne yapalım yardım edin

0|0
    0|0
  • O uzar daha

0|0
    0|0
  • allahu akber daganima çıkacak yeter ya sonra sokak lambası gibi dolaşıyorlar etrafta

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...