Erkeğin / kızın sizinle ne kadar ilgili olmasını istersiniz

bazıları gece gündüz sürekli mesaj atıp sevgilisinin ne yaptığından 7/ 24 haberdar oluyor bu ilişkiyi yıpratmaz mı bıkmaz mı taraflardan biri ? görüşlerinizi yazar mısınız ?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• grahambelin amk..

1|3
    0|0
    • yeterki birbirinize ulaşmak isteyin grahambelin tel. i bulmadığını düşünsene şu saatlerde telgrafın başında ol dediğini :D adama şükretmeliyiz bence :)

• sesli güldüm

Kızlar Ne Diyor 9

• Sıkar. Devamlı mesaj bir süre sonra sıkar insanı. Ozlem girsin ki merak artsın biraz. Hem ulaşılmaz olmalı karşı taraf biraz. Hemde kendi özel hayatıda olacak iş gibi.. Günaydın ve iyi geceler mesajlarıda önemli tabi, özellikle uyurken sana yazılmış uzun mesajlar.. :)

0|1
    0|0
  • bunun bir seviyesi olmalı bencede ne o öyle her dk mesaj her dakika telefonlaşmak nedir yani bu saçmalık bana göre tarafların kendi hayatlarıda var sonuç itibariyle dünya şahısların etrafında dönmüyor bunu yaparsan samimiyetde biter saygıda biter basitleşir ilişki o yüzden haklısın katılıyorum.

0|1
    0|0
  • biz boş kaldıkça mesajlaşıyoruz işi olunca zaten söylüyor atmıyorum bir sıkıntı yok anlayışlı oldukça

0|1
    0|0
  • Söylemesi gereken bir şey varsa arasın ya da mesaj atsın. Onun dışında gerek yok. Bırak hergün mesajlaşmayı, en son ne zaman mesaj yollamışızdır birbirimize bilmiyorum, durumdan mutluyum :)

0|1
    0|0
  • Sınırı belli olmalı.

Her dk yanyana olmak istemem.

Sık mesajlasmak bana gore değil.

Herkes kendı arkadaslarıyla takılmalı bazen , görüşülmeli ama haftanın hergunu değil .

Çk muhabbet tez ayrılık olayına ınanıyorum ve hersey cok kısa zamanda yasanıp tukenıyor sonrası kaçınılmaz son ayrılık.

0|1
    0|0
  • tuvalete giderken bile mesaj atsın :')

1|1
    0|0
  • Şu an iki gün arka arkaya biri arasa sıkılırım ...:d o derece...

0|1
    0|0
  • Haklı olabilirsin.

0|1
    0|0
  • bıkma ihtimalini düşünürsen evlilik de aynı mantık. ama bence en iyisi günde 4-5kez konuşmalı kısa süreli. ve habersiz aramalı hep farklı zamanlarda. herşeyini bilmeli sürekli ilgilenmeli

1|1
    0|0
    • bu seni rahatsız etmez mi ? sıkılmazmısın sürekli takip altında olmaktan ?

• takip gibi diil de herşeyini bilmek beni tanıma isteğinden die düşünürüm. takip amacı olsa bile sıkılmam 24 saatte 4-5 kez çok diil bence

• fikrine saygı duyuyorum :D bence herhün aramak bile fazla :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Biktirmayaxak sekilde olmali.

Her iki tarafida dusunebilmeli.

İlgiyi severim. Karsilikli anlayis varsa ilgide sorun olmaz

0|1
    0|0
  • Arada ciddi anlamda sevgi varsa neden bıkılsın ki ?

0|1
    0|0
  • beni kendi halime bıraksın

0|1
    0|0
  • Fazla olursa sıkar bunaltır

0|1
    0|0
  • Bence 2 tarafta durumdan sikayetci degilse no problem

0|1
    0|0
Yükleniyor...