Annemi nasıl ikna edebilirim?

Ben kışın yüzmeye gitmek istiyorum ama annem bu sene sınavım olduğu için göndermiyo oysa haftada sadece 2 saat. Bunun gireceğim sınava hiç bir etkisi olmaz ama annem anlamıyo asıl kafamı dağıtırım diyorum ama hayır diyo anneme bunun sınava etki etmiyeceğini nasıl anlatabilirim? annemi nasıl ikna edicem?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sınavda başarılı olacak kadar zeki bulmuyodur seni 2 saat ona gidene kadar otur ders çalış

1|0
    0|0
    • 3ay

gayet zekiyim derslerim çok iyi sadece daha iyisini istiyo her an ders çalışamam benimde kafamı dağıtmam lazım

• 3ay

O zaman dansssss

• 3ay

Yok yüzmeee :)

En İyi Kız Görüşü

• Bu sene sınavının olması hiç bir sosyal aktiviteye katılamayacağın anlamına gelmez. Hiç olmazsa haftada 1 gün kendine ayırman lazım. Sınav psikolojisi acayip bir şey bilirim. Dediğim gibi en azından 1 gün ayırman lazım ki kafa dağıtabilesin. Ben ygs ye hazırlanırken gitar kursuna gitmiştim haftada 1 gün 2 saatlik o da. Çok iyi olmuştu. Sen de annene güzel bir dille anlatabilirsin bunu

0|0
    0|0
    • 3ay

doğru söylüyosunuz bazen stresten napıcam diyip ağlıyorum biran önce bu sınavın geçmesini istiyorum bu yaz yüzmede bu stersi attım ama okul başladığında napıcağımı gerçekten bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• git bence rahat hissettirir

0|0
    0|0
    • 3ay

yorulursun ders çalışamassın diyo anlatamıyorum bunu anneme :(

• Sinava etki etmeyeceginden emin misin? O iki saat icinde kac konu bitirip soru çozersin.

0|0
    0|0
  • anneni ikna edene kadar kendin vazgeçmeyi düşündün mü hiç

0|0
    0|0
    • 3ay

Yüzmeyi çok seviyorum vazgeçemiyorum sorunda orda işte :)

• 3ay

yerinde olsam sınavdan sonra yapardım bu işi. bir şeyler kazanmak için bir şeylerden fedakarlık yapmalısın o haftada 2 saatlik dilim bile bu süreç için çok önemli rakiplerin her gün çalışacak ama senin oraya gitme hazırlanma sürecin dönme ve yorgunluktan dinlenme sürecin 2 saatide aşacak kafanı dağıtmana vaktin yok bu süreçte kafan hep tastamam olmalı

• 3ay

doğru söylüyosunuz ama bu sınav stresinden oturup ağladığımı hatırlıyorum ben neyseki bu yaz yüzmeyle kafamı dağıttım annem benden hep ders çalışmamı istiyo ama benimde kafamı dağıtmaya ihtiyacım olucak yüzme yorucu olabilir ama ben yüzmeden çıktığımda çok rahatlıyorum üstümdeki stresin hepsini atıyorum. Ama sizede katılıyorum sizde çok haklısınız annemde sizin gibi düşünüyo ama dediğim gibi :)

Yükleniyor...