Fatih Terim: "Değerini bilin tarihe geçin" sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu kadro kazanabilir mi?

Fatih Terim, “Hırvatistan’a karşı ilk galibiyeti alan futbolcular siz olacaksınız. Bu formanın değerini bildiğiniz için buradasınız” dedi. Maç pazartesi günü oynanacak şuana kadar 4 yenilgi 3 beraberlik var Hırvatlara karşı siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• hakkımızda hayırlısı olsun önemli olan maçı alnımız terleyerek hakederek almak en büyük başarıdır. kişilik olarak fatih terimi sevmiyorum kasılan kendini başarılıymış gibi gösteren kişilerden hoşlanmıyorum milli takım galatasaray fenerden ibaret olmamalı her takımdan almalı geçmişte galatasarayın teknik direktörlügünü yaptı diye takım gsli fbli futbolcularla dolu ama bu sene şampiyon beşiktaş oldu alnının milana gittide ne oldu terim yüzüne gözüne bulaştırdı teknik direktörlügü dünya kadar haketmeden para aldı yıllarca hakettimi aldıgı parayıo hayır..

0|1
    0|0
    • 3ay

Terim prim diyip milleti kandiriyor..

Arda selcuk burak hakan balta olayi keskinlik le primle alakasi yok..
      En cok para alan teknik direktör terim zaten anca sucu millete atsin

• Bence bizi almazlar bakın bişey bulucaklar bizi çıkaracaklar size söyliyim

0|1
    0|0
  • ben sevmem o adamı

0|1
    0|0
  • Ozana güvenemiyorum

0|1
    0|0
  • Kazanabilir bence

0|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 21

• Ben Milli Takımın başına adam akıllı birisinin geçmesi taraftarıyım, boş gazlarla bir yere varılmaz. Peynirle ekmek gemisi yürümediği gibi. Koskoca ülkemiz var, 85 milyon civarında nüfusumuz var, ulan 11 tane messi çıkar şu ülkeden. Torpille babalarının parasıyla futbolcu olan insanları takımda oynatıyorlar, sonra hurraaa vatan için millet için bu maçı alıcaz. Tamam alın, ama o kadroyla mı? Yetenekli hakeden kişiler o 11de, o 18de olmadıkça ben pek umutlu değilim. Fatih terim değişmeli, futbolcu seçmeleri adil ve akıllıca yapılmalı. Yoksa 10 maç kaybedip 1 maç kazanınca Dünya kupası almış gibi sevinmeye devam edeceğiz. Hadi eyvallah.

0|1
    0|0
  • Futbol saha içindeki oyun, adam paylaşma, oyun içindeki türlü türlü varyasyonlar ve taktıklerdir bunu saha içinde iyi yaparsın ya da kötü yaparsın o ayrı konu ama futbol aynı zamanda moral ve motivasyondurda. Burada Fatih hoca moral ve motivasyonu yukarıya çekmek amacıyla ve geçmişten gelen kötü istatistiğin altında ezilmemeleri için yapmış olduğu bir konuşmadır. Maça gelirsek Hırvatlar bizden iyi bu bir gerçek. Umarım puan veya puanlarla döneriz ordan ama futbol aklı zor diyor

0|2
    0|0
  • Hırvatlar bizi yener
    bu takımdan bir cacık olmaz
    en formda oldugu dönem ardayı kadroya almayan bir adamdan ne beklenir
    terim gitmeliydi fransadan sonra

0|1
    0|0
  • ne kadar acı veren bır durum , hemen hemen her turnuvada karsılastıgımız Hırvatlara karşı hiç galıbıyetımızın olmaması. yıne bizi kalbura cevırecekler gıbıme geliyor

bu arada cagırmadıgı as oyuncularınn sorumluluğunu genç oyunculara gaz vererek bir sekılde sıyrılmaya çalışıyor bu işten

0|1
    0|0
  • Tabii tabii. Ayrımcılık yaparsan kazanır takım im'Parator bey. Kendini Ancelotti, Mourinho sanıyor galiba.

0|1
    0|0
  • ben artık şu ingilizlere karşı başarısızlığımızın kapanmasını istiyorum..
    hırvatlar çok da umrumda değil açıkcası ;))

0|1
    0|0
  • kazanamaz

0|1
    0|0
  • Maç sözlerle değil, taktik, inanç ve çok çalışmayla kazanılır

0|1
    0|0
  • Berabere

0|1
    0|0
  • Süslü sözler bir işe yaramıyor maalesef.

0|1
    0|0
  • Fatih Terim bu işi bıraksın. Sadece gaz vermekle başarı sağlanmiyor.

0|1
    0|1
  • Terim anca gaz vermeyi bilir

0|1
    0|0
  • Yeneriz

#MaviMelek

0|1
    0|0
  • Kazanamaz..

0|1
    0|0
  • Bu Milli Takıma Zerre Kadar Güvenmiyorum :)

0|1
    0|0
  • Zor ya inşallah yeneriz de cidden zor.

0|1
    0|0
  • Ardasiz buraksiz.. selcuksuz. Hakan balta sız zor

0|1
    0|0
  • sivrisinek ota konmus viz viz vizlarmis aynisini terim yapiyo

0|1
    0|0
  • fatih terim deseki ölüyorum 1 bardak su verin yüzüne bile bakmam Çok yaşa derim o kadar gıcık oluyorum. İnşallah'da kaybederiz fatih gitsin yeterki üstüste mağlubiyet ler alalım umrumda değil turk mıllı takımıda futbolda

0|1
    0|1
  • terim gitmeli

0|1
    0|0
  • kendini bulunmaz hint kumaşı sanan egolu insanlarla çıkıp yenileceğimize genç koşan ve bu formayı onlardan daha çok hakeden insanlarla çıkalım fatih terime bu konuda hak veriyorum.

1|1
    0|1
    • 3ay

Hadi hayırlısı olsun ozaman pek tutmuyo Hırvatlara karşı ama.

• 3ay

orası öyle hırvatlar zor takım ama olsun milli takıma güven tam

Yükleniyor...