SPOR KONUSUNDA İYİ OLAN VAR MI?

Merhaba Hocam 8 aydır spor yapiyorum 9 kilo verdim totalde ise 40 kilo (bunun 30 kilosu kendi çabalarımla) fakat 2 haftadır sabahları aç karnına interval şekilde kardiyo akşamları ağırlık olmak üzere çift antrenman çalışıyorum karbonhidrat olarak ise sabahları 2 dilim çavdar öğlen spora gitmeden önce 1. Hafta 1 haşlama patates yerden 2. Hafta yarım patates yedim fakat hiç bir şekilde karında incelme olmadı aksine 3 cm felan kalinlasti kiloda düşüş olmadı ne yapabilirim salondaki hocalarla Bana detox yapmami onerdiler tavsiye verebilirmsiiniz umudum tukendi cidden Görüntü için kusura bakmayın fakat ne yapacağımı şaşırdım armut vücut oldu tam anlamıyla gitmiyor umudum da tükenmeye başladı SABAH Yarım gevrek, 1 yumurta, 1 avuç kadar peynir salatalık domates ÖĞLEN 9 kaşık sebze yemeği AKSAM 9 kaşık meyve
hiç bir şekilde ara öğün yok 2 gun bu uygulanıcak

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Valla ayva göbek eritmede en etkili gelen yöntem danstı 😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir bilgi vermemişsin ki kendinle ilgili, kaç kilosun vücut yapın nasıl boyun kaç, bu yazdgn diete göre protein de karbonhidratta çok az alıyorsun ve belirttiğin antrenman programının agırlıgı nedir. İnterval antrenman ne yapıyorsun sadece interval koşumu yoksa istasyon çalışması gbi gonksiyonel bir interval mi. Agırlık çalışman nasıl? Crossfit tarzımı bölgesel mi, tüm vücut mu. Şu diet programında mesela ben yapsam hem aç kalır hem yag tutarım. Çünkü protein ve karbonhidrat yetersiz bir diet bı yazdıgın be vücut proteini karbonhidratı az aldıgın için, enerjiyi karşılamak afına yagı tutar diğerlerini yakar, kilo verirsin ama kas kaybı da yaşarsın yag oranın azalmaz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki 2 hafta içerisinde yaptığımı söyleyim 180 boyu da 84 kiloyum yemek olarak BESLENME DÜZENİM SABAH 100gr lor 2 tam 3 beyaz yumurta 2 dilim çavdar ekmek salatalık domates ÖĞLEN 250gr tavuk gogusu 1 adet haşlama patates yanına salata yoğurt AKSAM 250gr tavuk gogusu veya Ton balığı Salata ARA ÖĞÜN 1 TANE ligt süt ANTRENMAN DÜZENİ sabah aç karnına gidiyorum 15-20 ısınıyorum sonra esniyorum ardından 1200m 7.5 da koş 1 dk yürüyüş , 800m 8.5 koş 1d dk yürüyüş 600m 9.5 da koş 1d dk yürüyüş 300m 10 veya 10.5 koşuyorum 1 dk yürüyorum (300 metreyi 30 set şeklinde yapıyorum) Akşam ise bir gün karın bir gün sırt bir gün ayak şeklinde çalışıyorum Crossfit tarzında çalıştığımda oluyor

• 3ay

şu an interval koşu tarzını değiştirdik özelden mesaj atayım size

Kızlar Ne Diyor 1

• ben koşucuyum eskiden gerçekten basenlerimdan dolayıdır wardı yiyip oturduğun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hocam açık ve net söylüyorum. Vücudunu çok strese sokmuşsun. Sürantrene olmaya doğru gidiyorsun. Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanıp sporu zamana yay bence. Yoksa işin sonu hormonal bozukluğa doğru gidiyor. ☺️

0|0
    0|0
  • Kardeş karnınaki yağmı yağsa eğer yapcaklarının değişmemiş olması gerekli kardiyo yapacaksın yüksek enerji harcamaya falan bakcaksın söz konusu olan yağsa eğer

0|0
    0|0
    • 3ay

Sabah aç karnına 1 saat kardiyo haftanın 5-6 günü akşamları da ağırlık antrenmanların rağmen hiç bir ilerleme yok ki yeme içme de iyi bir problem var ama anlayamadım 1 haftada 1.5 kilo felan vermem lazımdı

• 3ay

onların hepsi hesaplı zaten

• 3ay

şimdi sen aldığından çok harcıyorsun ve kilo veremiyormusun? :D doktora gitmeni öneriyorum ozmn çnkü anormal birşey

Yükleniyor...