En hızlı diyet?

Yaklaşık 18 kilo fazlam var 😿 ve ekime sonuna kadar çoğunu vermem gerekiyor. Uyguladığınız kolay ve normal standartta bir diyet listesi vs. var mı yardımmmm çok mağdurumm 🙄🙄

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yemek yeme takıntısından 74 kilodan 57 kiloya düştüm. Günde 6 7 öğün azar azar yemek yiyerek midemi küçülttüm. Şimdi kilo alamıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kiraz sapı çayı ve yeşil çay içmeni mutlaka öneririm.
    sabahları uyandığında once lımonlu su iç 20 dk sonra
    haşlanmış yumurta peynir domates salatalık 3 zeytin
    çiğ sebze 1 dilim çavdar ekmeği ye
    yanında 1 yeşil çay iç
    öğlen kiraz sapı çayı iç bol bol su bu arada saatte 1 bardak su
    öğlenleri yoğurt ye içine meyve doğrayabilirsin
    ya da içine ceviz kayısı koyarak
    veya 1 kase çorba içip yanında 3 yemek kaşığı yoğurt olur
    akşam 6 dan once akşam yemeğini yemiş ol
    yine evde yapılan yemekten 2 yemek kaşığı ye ama sakın suyunu yeme
    yanında yine 1 kase corba yoğurt ve 1 dilim çavdar ekmeği
    yağsız tutsuz bol lımonlu salata yiyebilirsin veya közlenmiş biber domates gibi
    akşamda kiraz sapı veya yeşil çay iç
    saat 8 gibide 1 tane salatalık ye bağırsaklarını çalıştırır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• bak yazın başında (haziranın başı) 56 kiloydum bir sebepten dolayı abur cubur tatlı ne varsa bırakmak zorunda kaldım ama yememden hiç ödün vermedim aşırı yedim buna rağmen şu an 49 kiloyum. Abur cuburu kesip yemene dikkat edersen ayriyeten günlük spor da yaparsan (dans tercihim) çabucak verirsin bence

1|0
    0|0
  • Streçi sar vucuduna mezdeke oyna ama oype yavas degil hizli hizli gunde bir saat aksam bir saat sabah yap mezdeke bitincede sade soda ic uzerine ya da kakaolu süt ama sekersiz yakar yaglari bak bu dedigimi dikkate al 💪

1|0
    0|0
  • bennasilkiloverdim.tumblr.com/.../diyet-sok-diyet-onerisi-1-lahana-corbasi-diyeti bu siteye bir bak derim bende Yeni keşfettim.. Cok kisi zayıflamış bunla

1|0
    0|0
  • Her yere yürüyerek gitmeye çalış

1|0
    0|0
  • Aralik sonu de bari. Daha rahat verirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ekim sonu düğün var en yakın arkadaşımın oyüzden ekim yazdım zaten. Ve 10 kilo anca verilir tabiki hepsi değil amacım

• gel senle diyet arkadaşı olalım ben de 20 kilo vercem :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...