Protein tozu mu karbonhidrat mı?

fitnessa başladım kilo almak için ve vücdumu şekillendirmek için başladım geçmişte de spor yapmışlıgım var sizce hangisini almalıyım arkadaşlar?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli beslenme olmadan ikiside işe yaramaz. Benim önerim düzenli beslenmeye + olarak yerli üretim genrise marka protein ve Gainer al
    Amacına daha hızlı ilerlersin paranda yurt dışına çıkmamış olur ☺️

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk önce vücudunu alıştırman lazım spora. Ondan sonra protein tozuna başlaman yeterli olacaktır.

0|1
    0|0
  • Protein

0|0
    0|0
  • Proteinle beslen?

0|0
    0|0
  • Protein tozu

0|0
    0|0
  • İkiside

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bir kaç ay suplamentsiz takıl sonrasında karbonhidrat al içinde protein ve bcaa falan hepsinden var zaten yulaflı besinler tüket kısa zamanda kilo alıtsın kardeşim

0|1
    0|0
  • Gainer

0|1
    0|0
  • Gainer kullan %75 karbonhidrat %25 protein seklınde içerikleri olur.

0|1
    0|0
    • 3ay

evet bu çok mantıklıymışş sence faydalı mı bu tarz şeyler kullanmaya deger mi

• 3ay

o kadar emin koınuşuyorsun benim spor geçmişim varda uzun zaman sonra tekrardan başladım bir kaç ayda vücudumda farklılık hissetmeye başlar mıyım birde creatin ile gaineri aynı anda mı kullanım

• 3ay

hic fark etmez

• kilo için diyorsan karbonhidrat tabiki... paran varsa al yanına bca- amino - glutamine

0|1
    0|0
  • karbinhidrat alirsan vucudunda yağ olarak depolanir ve sekilsiz bir vucuda sahip olursun ama protein alirsan kas kütlen artar ve daha fit bir görünüme sahip olursun.

0|1
    0|1
  • Beslenme programı yap hiçbirine gerek yok

0|1
    0|0
  • İlk olarak bunlara gerek yok deli gibi yemek yesen yeterli.

0|0
    0|0
  • Kabartma tozu ve karbonat.

0|0
    0|0
Yükleniyor...