Neden spor konusunda hep aynı ve gereksiz sorular var?

Ya biri kas yapar ya futbol maçı sorulur ya nasıl zayıflanir sorulur
Abicim bune ya
Spor bir tek bunlarda mi var?
Şimdi işine gelmeyenı görüşlerde görecez

Güncellemeler:
3ay Neden sadece 11 kişi?
Bu soruya en az 20 kişi gelmeli

0|2
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Spor anlayışımız toplum olarak ağırlıklı futboldan ve kişisel olarak da zayıflayıp kas yapmaktan ibaret. Siyahkuşak 1. Dan Aikidocuyum ve 5 yıldır da fitness yapıyorum. Bu tarz sorulara cevap vermeye çalışıyorum ancak insanlar kısa zamanda net sonuç istiyor. 1 haftada 5 kg zayıflamak veya 1 ayda kaslanmak gibi uç istekler. Şu ana kadar diğer branşlar ile ilgili soru da görmedim açıkcası. Ben bunu toplum olarak spora uzak ve sığ bakışaçısı olarak değerlendiriyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Burdakilerin spordan tek anladigi "squat bacaklarimi kalinlastirir mi. s. s" harbiden bin kere gordum galiba bu soruyu. Kardiyo fitness vs bunlarin ne oldugunu bilen de yok. Duzenli spor yaptigini soyleyen tipler "streç film sarsam belim incelir mi" diyen tipler. Hergun spora gidiyorum hayatimda duymadigim sacmaliklari burda duygum galiba. Spor salonuna gelen spor hakkinda en cahili bile burdakilerden daha mantikli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Doğru söylemişsin. Herkes kozmetik olarak spora yaklaşıyor. Ne makro hesabı bilen var ne rotator cuff ağrısı diyebilen. Herkesin dersi şu güne şu kilo vercem şu maç ne olur olmuş.
    Hani spor sağlık içindi?🤔

1|0
    0|0
  • Vallahi yine 2 3 de olsa farklı konular oluşmuş tek futbolda olabilirdi :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Bu bir sukredis mi?
      Arkadaşım yapma ya

• 3ay

Neyse ki kafalar sarı kırmızı çalışınca uzlaştık ;)

• 3ay

Sonunda 😅

• kardeşim hemşire leredr aynı soru lar olmazmi zaten 😅 kim ne ile ilgileniyorsa herturlu bok soruları soruyorlar

1|0
    0|0
  • Çirit bir spordur.
    İnsana ve hayvanlara bir zarar şiddet içermeyen sosyal aktivitelerr spor diyoruz.
    Namaz kılmak hem ibadet yapıyorsun hemse vucut sağlığı için hemde ahirette şefaatcindir

1|0
    0|0
  • salla sorunu anlayacak kafa yapısında değil kimse

1|0
    0|0
  • Sadece sporla olmuyor ki boğazında kizacam boğazı

1|0
    0|0
  • ben sahşen sagligim acisindan spor yaparim ne bilim kadmis vucutmus bos bnce

1|1
    0|0
  • Bilemiyorum

1|0
    0|0
  • Haklısn

1|0
    0|0
  • ilgi çekmek diyelim buna bazı kızlar kaslı biirleri ister

1|0
    0|0
  • Türkiye de spor anlayışı bunun ile kısıtlı maalesef.

1|0
    0|0
  • Olimpiyatların bitirdiğini haberlerden 3 gün sonra duydum yani hani ben ilgisizim spor kanalısın senin hiç umrunda değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ulkemin spor anlayisi

1|0
    0|0
  • türkiyedeki spor anlayışı budur

1|0
    0|0
Yükleniyor...