Spordan dolayı belim ağrıyor?

arkadaşlar dün fitnessa gittim, split çalışıyorum. dün daha önce yapmadığım hareketleri yaptım ve dolayısıyla hamlamış olabilirim. lakin belimde bir ağrı var, aklıma takıldı da acaba bu ağrı ham ağrısı mı yoksa fıtık başlangıcı falan olabilir mi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim spor hocam her zaman belin ağrıdığında hemen bırak hareketi der yani ham ağrısı olduğunu düşünmüyorum hamlık ilk hafta olup geçen bir şey hem hareketi değiştirmenle alakası yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fıtık ağrısı olsa muhtemelen anlardın. Çünkü hamlama ağrısı olarak düşündüğüne göre çok da şiddetli bir ağrıya maruz kalmıyorsun. Gerçekten fıtık ağrısı olsa dayanılmaz bir ağrı olurdu. Yine de birkaç gün kendine müddet ver.5 gün-1 hafta içinde ağrı geçmez veya büyük oranda azalmaz ise doktora görünebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Hocam güzel bir ter at vücut gevşesin takviyen varsa kullan. 1 haftaya geçmesse sıkıntı var demektir. Splitte bele çok yük bindiren hareketler var hamlık olma ihtimali yüksek. ☺️

0|0
    0|0
  • kardeş ham ağrısı 4 gün sürer fıtık başlangıcı tek seferde olmuyor sürekli oran agrirsa fıtık olabilir fazla yüklenme bendede fıtık oluştu yavaş yap bro bilinçli hareket yap tek başına yapmaya çalışma.

0|0
    0|0
    • 3ay

o zaman 3-4 gün içinde geçmezse doktora görüneyim.

• 3ay

aynen öyle doktorun yapacağı seyide soleyim film crktircek kas gevşetici merham veya hap falan verecek

• Normal ağrı 3 5 güme geçiyo yavaş yavaş 1 gün dinlen sonra aynı hareketi hafif ağırlıkla az tekrarla iyileşme sürecine katkı sağlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...