Spor salonunda makyaj yapan kızların amacı nedir?

Spor salonuna geliyorsun, hayır şeyi anlarım, biz kızlar güzel spor kıyafetleriyle spor yapmak daha çok içimizde istek uyandırır. Lakin makyajla gelmek nedir? Zaten terliceksin ve ortaya berbat bir görüntü çıkıcak.

Onun yerine marka, spor ayakkabı, tişörtü, taytı alsan daha şık ve sportif gözüküceksin. Ah hemcinslerim size anlam veremiyorum.

0|0
13|35

En İyi Erkek Görüşü

• Hazreti Peygamber (asm)'in günde yüz defa tövbe etmesini, tasavvuf alimleri, terakkiden gelen makamlar arasındaki nispi gaflete yapılan bir tövbe olarak değerlendirmişlerdir. Yani Peygamber Efendimiz (asm) sürekli terakki içinde olduğu için, bir alt makamı bir üst makama göre gaflet telakki edip, onun için istiğfar etmiştir.

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• Herkes kendi yaptığından sorumludur ama bazı şeylerinde oluru vardır. Spor salonuna kazakla, pantolonla gidilmeyeceği gibi makyajla da gidilmemeli. Aynı şekilde düğüne gider gibi takılar takıp, sürekli kendini gösterircesine sağ ile sol ile sohbete girişmek de çok saçma. Kısacası maalesef ülkemizde spor kültürü oturmuş değil.

0|0
    0|0
  • o terden akacak nie yapion hani sonra akinca atri bir rezillik akmiyanini yapiolar. genederahat ediyolarmi ki sporda

0|0
    0|0
  • Spor salonunda makyajlı olan kızın amacı spor hariç herşeydir. En itici gelen sporcu tipi salonda ki. Senden ter damlar zorlarsın kızarırsın karşıda ki çıt kırıldım bayanı görürsün🙈🙈

0|0
    0|1
  • Bende kızları anlamak zor diye boşuna söylemiyorum. Değişik düşünce sistemleri var.

0|0
    0|0
  • onların amacı spor degil sanırım
    pek açık degil mi?

0|0
    0|0
  • spor hocasından hoşlanıyodur kesin

2|0
    0|0
  • Görgüsüzler işte

0|0
    0|0
  • vermek amacı

0|0
    0|0
  • kendilerini pazarlamak 😅

0|0
    0|0
  • Sonra arka bacak makinesi fondotenden bem beyaz oluyor 😂

0|0
    0|0
  • Hemcinslerin çok karmaşık insanlar :)

0|0
    0|0
  • gösteriş vazgeçilmez bir egodur

0|0
    0|0
  • sanayiiye ustaların yanına süper mini etekle giden kızı gördükten sonra şaşırtmadı bu

1|0
    0|0
  • aranıyor olabilir

0|0
    0|0
  • Sorsan, ''spor salonlarındaki erkekler çok abaza'' der.

0|0
    0|0
  • kısaca avlanmak :D

0|0
    0|0
  • Bir çok davranışınız çiftleşme çabası değil mi zaten?

0|0
    1|0
  • Benim eski hatun uyumadan önce bile yapıyodu spor salonu ne kelime..

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum sende biliyorsunda ben buraya yazmayım :D :D

0|0
    0|0
  • Hava atma

0|0
    0|0
  • sayelerinde spor salonundan tiksiniyorum müziği açıp gözlerimi kapatıyorum

0|0
    1|0
  • süt dilimleri ya :)

0|0
    0|0
  • hiç bir amacı yok bakımlı kızlar güzeldir

0|0
    0|0
  • herkesin haayatına kimse karışamaz :D

0|0
    0|0
  • Kaslı erkeklere guzel goruneceklerdir salonda :D

0|0
    0|0
  • Haklısın 😂

1|0
    0|0
  • Makyaj yapan sadece Podyum niyetine ortada gezmek için geliyordur

0|0
    0|0
  • Allahtan salonda 45 50 yaşlarında beyaz atletli dayılarla çalışıyorum. Bayan yok mutluyum :)

0|0
    0|0
  • kafa başka tere çalışınca

0|0
    1|0
  • Azeri misin panpa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben de o tiplere anlam veremiyorum.
    Bazıların makyajları falan akıyor, iyice komikleşiyorlar 😂

1|1
    0|0
  • Bende gidiyorum tayt kısa tişörtle bir pudra bir ruj sürüyorum herkes böyle zaten. Terlemekte yani bizim spor salonu acayip soğuk , bide yüzüm terlemiyo genelde. Normal bişey bu takınılması gerekmıyor

0|0
    0|1
  • Aynenn ben de öyle düşünüyorum benim gittiğim spor salonuna katlarca fondoten bordo ruj rimel eyeliner ile gelen bir kız var gördükçe sinirlerim bozuluyo doğru düzgün hareket de yapmıyo yaa hocam yapmasamm seslerini duyuyorum hep oturuyo çayını içiyo biraz spor yapıyormuş gibi görünüp gidiyo

0|0
    1|0
  • Boşver

1|0
    0|0
  • kaslı adam tavlayacaklarını düşünerek yapıyorlar heralde :D

0|0
    0|0
  • Herkezsin kendi karari ben isden sonra spora gitgim icin zaten makyajliyim? Ne sacma soru

1|0
    0|0
  • Erkek dusurmek

0|0
    0|0
  • Bnde spordan sonra o tiplere cok karşılasiyorum dikkat çekmeye çalışıyorlar

0|0
    1|0
  • Sonra da kapalı gözenekli spor ve sivilceee😈😈😂😂

0|0
    1|0
  • iyi de bundan kime ne? herkes nasıl iyi hissediyorsa öyle yapsın, karışma hakkını kim veriyor

1|0
    0|0
  • Herkes istediğini yapar niye karışıyorsun

3|0
    0|2
  • Hele fondoten surmuyorlar mi

1|0
    0|0
Yükleniyor...