Erkekler beğendikleri kadın için neden sadece fırsat beklemekle kalır?

bazı erkekler neden beğendiği kadınla fırsat gelirse flört eder( mesela kız çıkıyor gel bırakayım bende oraya gidiyorum diyorsunuz arbadada oraya gitme gel gezelim anlamında üstü kapalı ağzını yokluyorsunuz kızın diyelim) ama normalde hiç bir şekilde belli etmiyorsunuz ya da gel şunu yapalım net bir teklif de yok, şans yaratmakda yok sadece gün gelir fırsat olursa... Yoksa adam kızı aslında beğenmiyorda gerçekten arkadaşça mı muhabbet kurmak istiyordur? Aydınlatın bir beni.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adam size gelipte seni beğendim, gel birşeyler yapalım dediğinde sapık muamelesi göreceğini düşündüğü / bildiği için tesadüfe bağlamaya çalışır olayı ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• onla empati kuramıyorsun demekki sende yanaş yanına azıcık muhabbet et

0|0
    0|0
  • ne zaman nasıl tepki vereceğiniz belli değil ki arkadaş ne yapsak diye düşünmekten kafayı yedirtiyorsunuz bize

0|1
    0|0
  • kız önce o üstü kapalı tekliflere evet diyecek zaman geçirecek samimiyet artacak ki bir gün gerçek teklif gelsin dimi ama...

0|0
    0|0
  • fırsat kolluyor herşey için ilk muhabbetikoydumu gerisi gelir zaten die düşünüyor

0|0
    0|0
  • reddedilme korkusundan, bide abaza görünmekten kaçınmak için. ama ben hoşlanıyorsam umrumda olmaz :D

0|0
    0|0
    • niye ki nasıl umrunda olmaz, ya hem kızı beğeniyonuz hem bişi yapmıyonuz kızla her hafta görüşüyor olsan mecburen vücutlarınız yakın duruyo olsa hiç mi düşünmezsiniz bu kızı nasıl sileceksiniz?

• umrumda olmayan son cümleden önce yazdıklarım :D

• hıııııııı:) iyi o zaman:)

• çekiniyorum ben ondan yoksa affetmem :))

0|0
    0|0
  • sevgilim şöyle der; ben bilmez..

0|0
    0|0
  • Cünkü çoook değişken bir yapınız var sağ gösterip sol vuruyorsunuz. Ne yapacağınız belli olmuyor bizde temkinli yaklaşıyoruz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ziincirleme karmaşık.. bir arbanın 10 arabayı kazaya sürüklemesi gbii :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...