Kızlar için en iyi dövüş sanatı hangisi?

Açıkçası karar veremedim, aklımda bir sürü var. Savunma sanatı da olur farketmez. Fikir verseniz yeter.

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• isimlerini unuttum valla 2 dövüş sanatı var. Biri etrafındaki cisimleri silah olarak kullanabilmeyi öğretiyordu. Diğeride normal dövüş teknikleri ama kural yok. Yani yok zıplayıp tekme atamazsın şunu yapamazsın vs yok. Tamamen özgür sokakta kendini savunabileceğin bacak arasına tekmeyi indirebileceğin bir spordu ama isimlerini unuttum üzgünüm.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Şimdi jet kune do dicem muhtemelen bulunduğunuz yerde yoktur. Çevrenizdeki branşları söyleseniz oylasak daha güzel olur sanki ☺️

1|0
    0|0
  • Sokak dövüşü
    Saç baş :)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kickboxs

1|0
    0|0
    • 3ay

Bu arada taekwondo Daha çok tekme ye dayalı bir spor yani hep ayaklarını ve bacaklarını kullanıcaksın. Muay Thai:Bu sporda ise çoğu zaman diz kapağı ve dürsek gibi sert yeller kullanılır. Box:bu sporda sadece yumruklar üzerinedir. Kickboxs:Bu bence en iyisidir hem Muaythai hem taekwondo hemde box yani karma bir spor dalıdır. Hepsinden biraz biraz vardır. O yüzden KickBoxs en iyisidir.

• Tekvando

1|0
    0|0
  • hepsi

1|0
    0|0
  • Karate

1|0
    0|0
  • fun fu

1|0
    0|0
  • Kızlar için en iyi dövüş sanatı ; tekvando
    Kızlar için en iyi savunma sanatı ; çenedo

1|0
    0|0
  • Krav Maga

1|0
    0|0
  • Taekwondo

1|0
    0|0
  • saçını başını yolarım spor :)

1|0
    0|0
  • Taekwon- do

1|0
    0|0
  • Judo my friend

1|0
    0|0
  • kravmaga

1|0
    0|0
  • Kick box diğerleri tırt

1|0
    0|0
  • Tekwando
    Karate
    Oramakomaburamakoy

1|0
    0|0
  • Kali Escrima... Ben gidiyorum buralarda yeni bir dal sokak döğüşü bıcak sopa herşeye karsı--savunma sanatı.

1|0
    0|0
  • bence taekwonda ve jiujitsu. ikiside vucut esnekligi gerektiren sporlar ve kizlar bu konuda bizlerden yetenekli. ayrica itiraf etmeliyimki bana gore cok da seksi

1|0
    0|0
  • kickbox tartışmasız tvsiyede ederim acikcadi

1|0
    0|0
  • dırdır tabi ki :)

1|0
    0|0
  • Boks

1|0
    0|0
  • kravmaga

1|0
    0|0
  • WING TSUN

1|0
    0|0
  • aikido

1|0
    0|0
  • Kaçış

1|0
    0|0
  • MMA yapan çok güzel kızlar var bende boks yapıyorum

1|0
    0|0
  • blowjob fight öneririm.

1|0
    0|0
  • Bir erkeğin arkasına saklanmak

1|0
    0|0
  • Boks

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...