Sizce en iyi protein tozu hangisi?

Whey olanlardan

0|2
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• Optimum gold whey çilek aromalı tavsiye ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 20

• illa optimum iyidir ama pahalı. ben xpro kullanıyorum. içeriği iyi ve güvenilir olması yeterli. yok işe yarıyo yaramıyo a:SD ne bu a q 2 ay kullandım işe yaramadı diyenleri falan boşver et :D

0|1
    0|0
  • Birkaç sene önce sorsan ithal ürünlerden markalar sayar bilmem ne teknolojisi vs derdim. Ama okulda şunu öğrettiler hammadde olarak bile whey kullanabilirsin. Bu yüzden benim önceliğim yerli üretim GENRİSENUTRİTİON markasının ürünleridir. Hem milli hem katkısı az. ☺️

0|0
    0|0
  • Vazgeç proteinden, ne bulursan ye.

0|0
    0|2
  • Kanka bilgim yok o yüzden yanlış anlamazsan ben de sana soruyorum. Protein tozları aylık sana kaça mal oluyor. Ne kadar kullanıyorsun haftalık olarak?

0|0
    0|0
  • bence hepsı aynı bu yuzden pahalı olanlardan almana gerek yok. hatta cok ıyı beslenıyorsan tozada gerek yok zaten spor tecrubesı fazla olan bır ınsansan bılırsın kı o tozların oyle mucızevı bır etkısıde yok. sadece besın takvıyesı. ama sana tavsıyem ucuz olanını almandır zaten hepsı aynı. peynır altı suyundan yapılmıs mama ıste :)

0|0
    0|0
  • Hepsi genelde aynıdır

0|0
    0|0
  • Bol bol lor

0|0
    0|0
  • spora yeni başladıysan protein tozu alma protein tozunu 1 yıl sonra alırsın ilk1 yıl spor yap gelişme olmazsa kulan kilo aldırır sana kilo almak istiyosan şimdi kullan farketmez ama yağlanırsında

0|0
    0|1
  • Protein tozu kullanma sakın
    İstersen kullan veya sonra gor pamuk gibi olursun
    İci bombos cok sacma bisey olursun

0|0
    0|1
  • knk en etkilisi weidir ama optimum da hem etkili fiyat olarak iyi yani pahali hepsi ama yapacak bisey yok

0|0
    0|0
  • niitrotech kullanıuorum faydasını gördüm

0|0
    0|0
  • 20 yaşından aşağısı için uygun degil
    İleride weider al

0|0
    0|0
  • amix anabolic monster kullandım iyiydi bitince bir daha alamadım ama

0|0
    0|0
  • American Pure Whey Sizer XXL Komple bir üründür bulabilirsen tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Whey izole

0|0
    0|1
  • optimum : fiyat performans olarak etkili

0|0
    0|0
  • ısodymatize whey100 kullan süper

0|0
    0|0
  • Weider iyi de 20 den sonra kullanırrsn