Squatdan sonraki pişmanlık?

Arkadaşlar bir süre squat yaptım 6 ay kadar kendi ağırlığımla bir yaptım nerdeyse son 3 ay filan ve üst bacağım yani baldır deniliyor sanırsam şişti kalinlasti yani bacaklarım şimdide ince bacaklar istiyorum kilo vererek ve koşu+ip atlamayla ulasabilirmiyim koşu diyorum (yavaş tempoyla)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ölçü almışmıydınız? Çünkü bu dedikleriniz sonucunda yağların azalıp kas artması lazım. Ki bayanda ön bacak çok tatlı görünür.
    İlla gitsin diyorsanız kardiyo tarzı çalışın eskiye döner muhtemelen 😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• keşke hiç yapmasaydın çünkü kızlara hiç yakistitmiyorum İnternette bacak inceltme haraketleri var evde 10 dk ayırıp yap bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Dediğim gibi koşuyorum ip atlıyorum filan yaklasik 4 haftadir yararinida gordum aynen keşke hiç yapmasaydim ust bacak aynen duruyor gibime geliyor

• 3ay

Doğrudur bakalım yarin bir ant. Var 22dk araliksiz kosmak yavas tempoyla kosucam boyle boyle ise yarar insallah

• 3ay

inşallah yarar

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne güzel şekillenmiş hem kendi ağırlığınla mütiş işte

0|0
    0|0
    • 3ay

Şekillendi evet ama skinny giyince hoş durmuyor o yüzden bacaklarımı inceltmek istiyorum

• 3ay

O zaman uzun koşu inceltir kolay gelsin ben yerinde olsam bozmam tam aradığım kızsın

• Bilinçsiz spor tavsiyelerinin sonuçları yağ topladıysa kalori yakarak incelebilir koşu ip gibi

0|0
    0|0
  • eliptik bisiklet yapsan faydalı olur arkadaşım..

0|0
    0|0
  • Miss gibi g*t yapar squat.

0|0
    0|0
  • Squad kalçalar ve g*t büyütmek için yapılmıyormu zaten 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...