Sizce hangi takım şampiyyon olur neden?

Hangi takım şampiyon olur ama nedenini de yazın.

• Fenerbahçe.
    30% (6)40% (4)33% (10)Oy Ver
  • Gs.
    50% (10)20% (2)40% (12)Oy Ver
  • Bjk.
    20% (4)30% (3)23% (7)Oy Ver
  • Diğer.
    0% (0)10% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kim olur bilemem de bir Fenerbahçe'li olarak Fenerbahçe kesinlikle olamaz diyorum.

Bir kere orta sahaların hepsi defansif. Defansif orta sahalardan kadro kurmak demek rakibe orta sahayı vermek demektir. İzleyenler fark edecektir geçen sezon josef ve mehmet ikilisinin olduğu maçlarda rakip orta sahayı yürüyerek geçiyordu. Bunun sebebi iki oyuncunun defansif olması ve rakibi ileride basıp durdurmak yerine geride beklemesiydi. Kısaca orta saha bu yıl çöp.

Gelelim defansa. İki tane bekini göndermişsin ki bu bekler hücumsal anlamda da takıma oldukça fazla katkı yapıyorlardı. Şimdi bu iki bekten yoksunsun ve rakip hem sağdan hem soldan rahatça içeri dalıp stoperleri de şaşkına çeviriyor ve salak salak goller yiyoruz bu sezon. Yani defans da çöp bu yıl.

Forvetler desen malum. Alayı çöp. Van Persie formsuz. Emenike desen son yıl nasıl kovulduğunu ve bir önceki sezonda eski takımındaki performansına bakın çöp. Sow desen tek başına yetersiz. Fernandao böyle defansif olan bir orta sahaya fazla ağır kalıyor. Ehh forvet hattı da çöp.

Görüldüğü üzere Fenerbahçe'nin her yanı çöp gibi bu yıl. İlk 3'e girmek bile başarılı sayılır. Hocanın daha ligi tanımadığını saymıyorum bile.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• fenerbahçenn 2017 kadrosunun 2016 dan daha iyi olduğu için ben fenerbahçe diyorum

0|0
    0|1
  • Galatasaray o da olmadı Beşiktaş Kadro olarak ve Galatasaray avrupada yok o yüzden 1 adım önde malesef bu sene biz kötüyüz on numara da almadık salihin eline bakıyoruz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...