Fitnessa giden kizlar?

Kaç ay oldu başlayalı ağırlık çalışıyor musunuz? Program nasil

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruda çok eksik yönler yok mu? Çünkü fitness dediğimiz spor bir çok ayrı dala ayrılıyor senin bu sporda amaçladığın nedir?

1|0
    0|0
    • 3ay

Amaçladığım fit olmak. suanlik 5 kilo fazlam var ideal kilodan. ki asıl istediğim 10 kilo bile zayifken olan hafif gobegim. asıl amaç onun gitmesin. Sonra çok az kas şeklinde karin ve kol şekillendirmek istiyorum. bacaklarim zayıf zaten ama hafif guclendirsem o da fena olmaz

• 3ay

Peki tesekkurler :)

• 3ay

rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Calısıyolsr

1|0
    0|0
    • 3ay

Pilates ve kardiyo yapsam sadece olmaz mi

• 3 ayda fazla abartı değilsen mankenler gibi olursun

1|0
    0|0
    • 3ay

Agirlik çalışması çok lazım diyorlar da ben de alet Halter falan calismiyorum o yüzden panik yaptım. Bacak aleti ya da göğüs için ilerde biraz yapabilirim ama suanlik yok

• 3ay

onu diyen sporun s sini dahi bilmeyen kezbanlar kanma onlara

• 3ay

Tamam çok teşekkürler

• hırs yapmakla alakalı

1|0
    0|0
    • 3ay

Pilates ve kardiyo yeterli olur mu? Sonuçta vücut agirligiyla egzersiz yapılıyor ve hepsini tam yapamiyorum

• 3ay

Özelden yazcam da yollanmiyor

• 3ay

isterseniz instagramdan da yaza bilirsiniz yazim isterseniz

Kızlar Ne Diyor 2

• Programi kendin belirleyebilirsin ama ilk kez yapacaksan hocadan yardim al. Yuruyus bandiyla baslayip, bisikletle devam et sonra ic bacak dis bacak en son da agirlik calisabilirsin kollarini sikilastirir. Ayrica 2 gun de mutlaka evde pilates yap cok faydasini gorursun

1|0
    0|0
    • 3ay

Hoca toplu derslere gir dedi pilates. zumba. bunun dışındaderse gelmezsen burdan aletlerle yaptircam dedi. bilmiyorum beni sallamis mi? Konuyu açmak daki amaç da bunu anlamak

• Bir ay oldu. Ağırlık az çalışıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...